Metamfetamin efedrin tablettákból

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
u használja ezt a szintézist (kattintson). A végén egy vizes lúgos oldatot adunk hozzá a bázikus pH-értékhez (>10). Az extrakcióhoz toluol használható. Extraktot moshatunk vízzel, sós lével, tioszulfáttal (a maradék jód kimosására). A reakció jól skálázható, ha van a szükséges felszerelés (jó keverés, megfelelő térfogatú lombik és szabályozott reflux). De a skálázást fokozatosan kell elvégezni (ha nincs tapasztalat).
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Helló, a moszkvai útvonalat követem. Az utolsó lépésben hidrogén-klorid gázt vezetünk a toluolos extrakciós oldatba, és a főzőpohár falán néhány átlátszó kristályos anyagot kapunk, ellentétben a videón látható fehér porral. Egyszerűen nem bírom a hidrogén-kloridgáz szúrós szagát. Amikor a végén kiöntjük a toluololdatot, a főzőpohár alján még mindig van egy kis sárga olajos folyadék. Nem juttatok be elég hidrogén-kloridot?
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Helló Ma problémám volt a hidrokloridgáz előállításával. Követtem a videót, és elkészítettem a generátort a gázdobozból. 31%-os sósavas sósavat és sót használtam. Nem volt a só és a sósav aránya, így véletlenszerűen adtam hozzá, és nem volt elég ereje ahhoz, hogy a gázt a tömlőn keresztül tolja, és nem buborékosodott. Megnéztem az interneten, és találtam egy útmutatót az alumínium és a sósav használatához. Használhatom ezt a módszert? A reakció elég rövid volt csak 5 másodpercig. Tudja valaki, hogy mi volt a probléma a só és sósav módszerrel?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
A HCl és a CaCl vagy a H2SO4 és a NaCl használatára van szükség. Használjon kisebb generátort, így nem kell sok anyagot használnia. A HCl és az Al-fólia nem fog mást tenni, mint rendetlenséget csinálni.
Használj kis, összenyomható generátort, így szükség esetén be tudod nyomni a gázt, de ügyelj arra, hogy ne szívd vissza a terméket! Próbálj ki 10-15g CaCl-t vagy NaCl-t és talán 50ml HCl-t vagy H2SO4-et. Használj jódozatlan sót. Rakj össze mindent, és zárd el a tömlőd végét, és várj 5 percet, amíg a nyomás felépül. Merítse a tömlőt a termékbe, és engedje el a nyomást, így a gáz buborékosodik a terméken keresztül, ahogy mondtam, szorítsa meg, ha szükséges, de legyen óvatos.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Megpróbáltam kivonni az rp-t a gyufából és 2 órán át főztem naoh oldattal és szürkévé változott, buborékos volt és most desztillált vízzel való mosás után szürke porrá változik és kicsit szétoszlik, mit csináltam rosszul ?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
miért forralnád az rp-t naoh oldatban? nem, nem szabad szürkének lennie, még mindig pirosnak kell lennie, amikor végeztél.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
evangelium
Az ment rosszul, hogy 2 órán keresztül NaOH-ban főzted az RP-t... honnan veszed az utasítást? Most olvastam végig az egész hozzászólást, és minden itt van. Nem érted az utasításokat, vagy csak úgy döntesz, hogy menet közben mindent a saját fejed után teszel?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
@xena

1- Ha problémája van ezzel a kérdéssel, vonja ki az a/b módszerrel.

2- Mire gondolsz, amikor jódoldatot mondasz?
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1. Im nem igazán van vele probléma, csak arra voltam kíváncsi, hogy a diklórmetán használható-e? Ha az efedrin nem oldódik diklórmetánban, akkor működnie kell, igaz?
2. Ne is törődj vele, most olvastam újra, a kristályokat egyenesen beleteszed.

 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Azt hallottam, hogy amikor efedrinből vagy pszeudoefedrinből metamfetamint szintetizálnak, akkor a racém metamfetamin helyett dextro-metamfetamin keletkezik anélkül, hogy az izomereket szét kellene választani, igaz ez?

Azt mondták nekem, hogy csak akkor kell szétválasztani az izomereket a dextro-metamfetamin esetében, ha P2P-ből szintetizáljuk.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ha a kívánt természetes efedrin, és nem a szintetikus racematikus.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Van olyan kémiai szintézis a fórumon, amely lehetővé teszi számomra a természetes efedrin előállítását?
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
A szálak nagy része elmagyarázza, hogyan tudom elvégezni az "efedrinszintézist", de nem tudom megmondani, hogy természetes efedrint kapok-e, ahogyan azt mondta, hogy dextro-metamfetamint állítsak elő.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ezek a szintézisek racemát eph-et adnak. Csak a természetes nyersanyagok kivonása vagy az izomerek elválasztása.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pilotenn: Igen. Feltételezve, hogy a "red p cook 101" videóról beszélsz. Azok nagyon alapvető utasítások és az eljárás vázlata. Red-p, jód és pszeudoefedrin és egy kis víz egy ideig együtt reagálnak. Az így kapott oldatot leszűrjük. A lúghoz az alapozási lépés során nátrium-tioszulfátot adunk, hogy segítsen eltávolítani a jód/foszfor/PSE oldatból visszamaradt szennyeződéseket. A lúgot az oldat bázisosításához adjuk hozzá. A szabad bázisú metát olajként préseljük ki. Oldószert adunk az olaj összegyűjtéséhez, amelyet aztán elgázosítunk, hogy kicsapjuk a kristályokat az oldatból. Öblítés acetonban, (nem a videóban), hogy segítse a további tisztítást. Teljesen megszárítjuk, és kész a termékünk.
 

pilotenn

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
köszönömu.

Mennyi nátrium-tioszulfátot adjak hozzá és használhatok-e étert oldószerként és a réteg tetejére veszem és hidrogén-klorid gázban buborékolom, mint a videóban, köszönöm.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nem vagyok szakértő, ez csak az, amit tanulmányaim során tanultam, személyesen (még) nem végeztem. Úgy tűnik, hogy mindenki receptje más és más, ami az arányokat illeti, nekem nincs saját receptem arra, hogy mi működik. Én magam csak a nátrium-tioszulfát használatáról tanultam, mint a folyamat része. Azt mondtam, hogy minden 1 gramm PSE-hez 0,05 tio-szulfátot kell használni. Tehát ha 10 gramm PSE-t használsz, akkor csak FÉL GRAMM ( .5 ) tioszulfátot használsz - alig valamit. Itt van egy forrás
Azt írják, hogy ez eltávolítja a szennyeződéseket, a nem reagált jódot és a reakció melléktermékét, az aziridint. Úgy tűnik, hogy a jó ötlet. Azt hiszem, éter működik, de állítólag van jobb választás, hallottam, hogy mások esküsznek coleman üzemanyag vagy toluol.

Ne feledje, hogy a NaOH és a tioszulfát oldatot LASSAN adja hozzá a reagált szűrt termékhez.
MEGJEGYZÉS: Nem tudom, hogy jobb-e a NaOH-t és a tioszulfátot egyenesen hozzáadni, vagy jobb, ha H2O oldatot készítünk. Különböző módszereket látok ugyanazon eredmények elérésére, de bárcsak lenne tapasztalatom, mert tudnám a különbséget, és meg tudnám osztani a tudást. Tehát elnézést kérek ezen a végén. Ez mind "elméletben" számomra. Ha meg tudnám szerezni a szükséges PSE-t, az egy másik történet lenne.

Mindenesetre, amikor eljutsz a Ph 13-14-re, a metil-olaj bázis kiszorítja magát az oldatból a felső rétegbe. Ismétlem, ez az a hely, ahol hozzáadod az oldószert, hogy felfogd a terméket és leválassza a felső réteget. Ez az a hely, ahol HCl-gázt és hógömböt készítesz :} Szűrd le és szárítsd meg, és már jó is vagy. Utána önthetsz acetont a mosáshoz és a további tisztításhoz. Aztán száraz IPA-val átkristályosíthatod perfecto - az acetonnal és az IPA-val persze veszítesz mennyiséget, de a magasabb minőség annál keményebben markol ;] Sok sikert tesó, sok sikert kívánok o7
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton hello uram, a moszkvai útvonalról, van egy kis problémám abban a szakaszban, amikor a toluol szabad bázisba keverem, ahol a moszkvai útvonal módszer szerint a toluol kivonat világos vagy halványsárga színű, míg az enyém úgy néz ki, mint a vöröses teavíz. a kérdés az, hogy hol van a hibám? egyébként az adagoláshoz követtem a JBSC videót a youtube-on. köszönöm előre.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Valószínűleg néhány melléktermék színezi. A végterméket tisztíthatja, hogy tiszta legyen.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
@faizdh20 Nehéz megmondani, hogy hol, mert senki sem tudja, mit csináltál. Ugyanazon a vonalon tanulok, mint te, talán érdemes megnézni egy bejegyzést, amelyet "az én verzióm arról, hogyan NEM főzök" némi hibaelhárításhoz. Szerintem nálad a nem reagált jód, egyéb szennyeződések, vagy talán csak jobban kell szűrni, de magam sem vagyok tisztában. Az olajod kinyomta az alapozás után?
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ok uram, talán meg kellene néznem a posztot, köszönöm.
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tudna nekem lépésről lépésre rövid és világos utasításokat adni a folyamatról, amit el kell végeznem. ha nem bánja, szükségem van fotókra vizuális referenciaként az egyes részekről. bocsánat, hogy ezt kérdezem, mert az angolom rossz. így egy kicsit zavaros számomra.
 
Top