Metamfetamin efedrin tablettákból

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Szia, van valaki, aki tudja a választ az előző kérdésre? Ugyanezen gondolkodtam, mivel az I2 könnyen elérhető, így nem világos, hogy mi az előnye a HI használatának. Jobb a hozam?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
köszönjük az információt

Nem baj, ha naftát használunk a toluol helyett?
Ha rendben van, ugyanúgy kivonhatom?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
1. Egy vákuumszivattyút csatlakoztat az üvegedényekhez vagy bármilyen tartályhoz. Építhet vákuumszivattyút egy hűtőszivattyúból, vagy közvetlenül vásárolhat egyet. Ha az EU-ban él, nézze meg a vevor.com weboldalt. Erről 100+ youtube videót találsz, ha csak egy kicsit rákeresel. A szárítás felgyorsul, ha vákuum alatt történik, mivel a gőznyomás (az a pont, ahol a folyadékok gőzzé válnak) csökken. Ez azt jelenti, hogy alacsonyabb hőmérsékleten lehet vizet vagy más folyadékokat forralni.

2. Miért tenné ezt?

3. Egy szeparációs tölcsér vagy csak egy főzőpohár és egy fecskendő. Az oldószerekkel történő extrakció azt jelenti, hogy egy oldószert, például toluolt adsz különböző összetevőket tartalmazó keverékhez, és körbeforgatod vagy rázod., A toluolban oldódók a toluolban csapdába esnek, a többiek az eredeti oldatban maradnak. Ezután elválasztja a toluolt a többitől, általában egy szeparációs tölcsérrel. Nézd meg a youtube-on.

4.. Igen. Nincs különbség efedrin és pszeudoefedrin között metamfetamin készítésénél.

5. A víz felforralásával. Vagy tiszta nátrium-hidroxid vásárlásával helyette. Ez lúg. A világ szinte minden élelmiszerboltjában kapható, mint lefolyótisztító.

6. Néhányat.

Kezdőként azt ajánlanám, hogy menj fel a youtube-ra, és nézd meg az ottani chemtubereket. A legközérthetőbb, legpedagógikusabb és legszórakoztatóbb a NileRed. Nézd meg néhány vagy az összes videóját, és gyorsan megtanulod a legtöbb alapvető laboratóriumi technikát, amire szükséged van.
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1

Köszönöm a tanácsot
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
A moszkvai útvonal melléktermékként foszgint termel? És ha igen, vannak-e tippek ennek kezelésére (a nyilvánvaló dolgokon kívül, azaz füstölés, légzőkészülék)?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
A reakcióban víz van. Ha jó hűtés van a reflux kondenzátorban, ne aggódjon a párolgás miatt. Víz jelenléte esetén csak arra gondoljon, hogyan lehet a jódgőzöket kondenzálni.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii Expert,
Im Büszke vagyok, hogy megismerhetem.
Az első lépés a gyógyszergyártás megtanulására, a Meth shake n bake-et választom. Mert könnyű kapni efedrin HCL tablettákat, a Neo Napacin tablettából excatly. De 1 tabletta tartalmaz Theophylline 130 mg, Ephedrine HCl 12,5 mg. tud u megosztani nekem az egyszerű módszer, hogy tiszta efedrin minden egyes tabletta?

Köszönöm szakértő
AeHlGrmxEg
az egymás neveléséért, Isten áldja meg
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Nincs szükség többszörösen ugyanarra az üzenetre különböző témákban. A további azonos üzeneteket törölni fogjuk.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii Expert,
bocsánat, utoljára. köszönöm a figyelmet
 

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Hé barátom, meg tudnád mondani, hogy az első Pic-edben lévő Shop, legális-e?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8

Hi Patron u say "Hi. Az efedrin és a teofillin szétválasztásához az elegyet 20%-os vizes NaOH-val bazifikáltuk, majd 2x kloroformmal extraháltuk, ami kihúzza az efedrint." (ez a téma a Neo Napacin tablettából folytatódik.)


Bocsánat Patron
Tanultam de nem értem ezt :

1. Mennyi NaOH 20%-os ml-es méretben ajánlott, ha ⬇️
80 tabletta összes összetevője = 1 gramm, ami 10,4 gramm teofillin.

2. Hogyan keverem a NaOH-t, úgy értem, hogy forró vízzel keverem? vagy csak rázom vagy keverő rúddal keverem?

3. Miután összekevertem, mennyi klorofoamot adtam hozzá és hogyan extraháltam? rázzam vagy?

4. Azt mondod, hogy "kihúzza az efedrint." Hol tudom megállapítani, hogy ez efedrin? melyik réteg oldalán, ha elválasztó tölcsért használok?

Köszönöm szakértő,
Ó, igen, az utolsó kérdés, r u az RC csoportban ($1000)? Mi az előnye ennek?
Ha sikerül, hogy met, én akarok csatlakozni ehhez a csoporthoz a profit, hogy eladja met
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Ezt az oldatot x2 tabletta kötetének x2 oldatát kell hozzáadni.
Adjunk hozzá 20g NaOH-t és öntsünk szobahőmérsékletű vizet 100mL térfogatú mérőhengerbe vagy mérő lombikba. (ez 100mL térfogatra vonatkozik, csak példa) Szilárd pelyheket kell feloldani.
Körülbelül a NaOH oldott térfogat 1/4-ével kétszer extraháljuk. Olvassa el az extrakcióról a Lab GYIK témakörben, ha nem tudja, hogyan kell extrahálni. Ott minden információ megtalálható.
Szükséged van szerves rétegre (kloroform esetén a felső rétegre). Ezután el kell párologtatnod.
Kérdezd Admin @HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Köszönöm, hogy hajlandó vagy vezetni engem, készülök és tanulok. egy nap átadom a hasznát annak, amit adsz, ha működik. Ígérem. te is @HEISENBERG
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Használható a H₃PO₄ a Hipofoszforsav (H₃PO₂) helyett ?
H₃PO₂-ból H₃PO₄ készíthető ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
nincs
Szerintem nem, a foszfornak különböző oxidációs állapota van.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
hello bocsánat szeretnék kérdezni a meth-ről hi.some. egy ideje csináltam meth-et pszeudoefedrin 10 gr ,HI 10ml. , 20 ml vízzel. vörös foszfor használata nélkül, 6 órán át refluxáltam 100 c-on, utána lúgosítottam és toluolnal extraháltam, és csak kevesebb mint 0,5 gr. lett, nagyon büdös és kellemetlen szaggal, pszeudoefedrint használtam, ami 60mg pszeudoefedrint tartalmaz.
tripolidin 2,5 mg. Remélem valaki tud válaszolni a panaszomra, ami a mai napig zavarban vagyok. Tud valaki részletesen válaszolni, nagyon köszönöm annak aki válaszol.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Ön kétszer annyi vizet használt fel, mint amennyire szükség volt
 
Top