Metamfetamin szintézis P2P-ből NaBH4 redukcióval. Közepes méretű.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Számos kísérlet után, amely a Methylamine HCL-t használja ezen a módszeren alapul, meg fogom osztani a legjobb módszert, amelyet találtam a metamfetamin freebase nagy léptékben történő megszerzéséhez:

  • 966 gr P2P
  • 14 liter metanol
  • 1183 gr metilamin HCL
  • 638gr NaOH
  • 452 gr Vízmentes nátrium-szulfát
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l desztillált víz
  • 7 liter DCM

- Töltsük meg a reaktort 14 l metil-alkohollal.
- Keverés mellett oldjuk fel a metilamin HCL-t.
- Állítsuk a reaktor hőmérsékletét 0 C-ra (nem a keverék hőmérsékletét) és adjuk hozzá a NaOH-t, a hőmérséklet emelkedni fog.
- Amint a hőmérséklet visszaáll 20C-ra, adjuk hozzá a P2P-t, a hőmérséklet emelkedni fog, 45 perc-1 óra alatt keverjük meg.
- Adjunk hozzá 252 g vízmentes nátrium-szulfátot.
- Amikor a keverék hőmérséklete elérte a 8C-ot, kezdjük el adagolva hozzáadni a NaBH4-et, de ne lépjük túl a 20C-ot.
- Miután az összes NaBH4-et hozzáadtuk, hagyjuk 20C alatt keverni kb. 2 órán keresztül, amíg a keverék nem hagyja abba a buborékosodást.
- Adjuk hozzá a vizet és folytassuk a keverést 5 percig.
- Adjuk hozzá a DCM-et, és 10 percig keverjük.
- Állítsa le a keverést, és hagyja, hogy a rétegek elváljanak egymástól
- Tartsuk meg az alsó réteget, és dobjuk el a felsőt (ezt a vizes fázist nem érdemes kivonni).
- Adjunk 200 g vízmentes nátrium-szulfátot a félretett réteghez, és keverjük össze.
- Szűrjük le Buchner-tölcsérben
- Pároljuk el a DCM-et
- Tiszta és bűzös metamfetamin-mentes bázist kapunk

;-)
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Mi a helyzet a hozammal ezzel a módszerrel,?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A magyarázata ugyanebben a szálban keresd meg, kérlek
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
főnök
Tudna következő lépéseket megadni?
Tetszenek az Ön által megadott lépések nagyon röviden
Az angolom nagyon gyenge, és a segítséged nagyon hasznos számomra.
 
View previous replies…

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
yes boss
hogyan kell átalakítani a szabad bázis kristály
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ez megtalálható más hozzászólásokban is, csak keressen rá. Köszönöm.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Elnézést a zavarásért.
Van néhány kérdésem az Ön által megosztott módszerrel kapcsolatban, amellyel nagy mennyiségben szabad bázist lehet nyerni.
Nem tudok reaktort szerezni. A reakciónak teljesen zártnak kell lennie? Meg lehet csinálni egy műanyag vödörben?
Mivel a konyhában kísérleteztem, nem volt túl kényelmes a hulladék elhelyezése. Lehet-e csökkenteni a hozzáadott oldószer mennyiségét?

Várom válaszát uram. Nagyon szépen köszönöm!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teljesen zárt nem jó ötlet a NaBH4 hozzáadása során keletkező hidrogénről, de egy műanyag vödörben azt hiszem, hogy a szag annyira intenzív és undorító lenne.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Elnézést a zavarásért.
Van néhány kérdésem az Ön által megosztott módszerrel kapcsolatban, amellyel nagy mennyiségben szabad bázist lehet nyerni.
Nem tudok reaktort szerezni. A reakciónak teljesen zártnak kell lennie? Meg lehet csinálni egy műanyag vödörben?
Mivel a konyhában kísérleteztem, nem volt túl kényelmes a hulladék elhelyezése. Lehet-e csökkenteni a hozzáadott oldószer mennyiségét?

Várom válaszát uram. Nagyon szépen köszönöm!
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Alkalmas-e az ezzel a módszerrel előállított MDP2P metamfetamin előállítására?

Ha alkalmazható, a kivont metamfetamin szabad bázist közvetlenül savasítják és kristályosítják?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Az MDP2P for meth? Nem ismerem ezt az útvonalat, sajnálom.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Elnézést, lehet, hogy az információim tévesek. Miután a főnök által megadott információk szerint elkészítette a metamfetaminmentes bázist, csak hozzá kell adnia az L-borkősav vizes oldatát, és közvetlenül keverni kell, amíg ki nem kristályosodik, ami a végtermék.

(D-Meth), igaz?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Milyen kristályok kristályosodnak ki L-borkősavval történő keverés után?
Levometamfetamin?
Igen, és a borkősavak.

A vákuumszűrés után visszamaradt folyékony d-metil szabad bázis (PH12~13) savasítás után átkristályosodhat-e D-metil-amfetaminná? Ha igen, milyen megközelítést kell alkalmaznom?
Olvasd el a folyamatot kérlek részletesen és nem így van.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Helló, BOSS, gondosan elolvastam minden egyes hozzászólást és a választerületet. Szeretném tudni, hogy a projekttervem helyes és megvalósítható-e.
BMK-olaj készítése -> Az Ön módszerével metamfetaminmentes bázis előállítása -> Borkősav elválasztás -> (L vagy D) metilmentes bázis kinyerése -> NaOH hozzáadása a pH emeléséhez (12~13) -> (Melyek a szükséges lépések ebben az időben Savasítás a kristályok kinyeréséhez), lehet, hogy nem vettem észre, de nem vagyok biztos benne, hogy melyik módszer a legalkalmasabb a savanyításra és a kristályosításra ebben az időben. Kérhetek tőled választ?
Köszönöm szépen
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Használok HCI gáz dont van kristály jön ki. Megváltoztatom, hogy cseppenként HCL-t használjak, szintén nem kristályosodott ki. Mi a probléma?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Adjunk acetont, a bázisba, majd lassan adjunk hozzá 35 % hcl-t, sárga olajat kapunk, várjunk pár napot, amíg a kristályok elkezdenek képződni.
 

picmanko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

hello, mi az aceton aránya 10 ml szabad bázishoz, kérem?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Igen Metilamin HCL + NaOH = metilamin freebase az én esetemben a metilamin HCL olcsóbb, és több freebase mennyiséget kapok kevesebb befektetéssel.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Szia
Im egy kicsit zavaros. Tehát ha veszek metilamin HCL-t és hozzáadom metanolban nátrium-hudroxiddal, akkor oldat lesz?
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Igen, MgSO4, szilikagél, 3A molekulaszűrők vagy nátrium-szulfát szárítására használsz
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
IVe csináltam, hogy de valami furcsa történni, miután túl sok szilárd marad a reakció után, és nagyon vastag i e próbálja csinálni körülbelül 33% metilami oldat metanolban
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Elvégeztem az eljárást, a termék erősen üt, de gumírozott íze van. AB extrakciót csináltam, majd vízgőzdesztillációt. Gőzdesztillációval sárgásbarna szabad bázist kaptam, színtelennek kellene lennie?

Bh9yPdbp58
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A tiszta olaj színtelen; a vízgőzdesztilláció nem távolít el minden szennyeződést; az illékony szennyeződések is lepárolódnak. A legjobb tisztítás a szabad bázis frakcionált desztillációja nagy vákuumban.
Meg lehet próbálni sót nyerni ilyen bázisból, de akkor a só tisztítására lesz szükség.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Köszönjük a betekintést. Erre is gondoltam, az általam elképzelt megoldás (amiben nem vagyok biztos, hogy működne) az, hogy a szabadbázist vízben savasítom, majd ezt gőzzel desztillálom, és remélhetőleg a szennyeződések átjönnek a szabadbázis gőzzel történő desztillálása előtt
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ha a szabad bázist savasítod, sót kapsz, a só nem repül a gőzzel, a szennyeződések nem repülhetnek a gőzzel (ilyen kísérleteket nem végeztem).
Saját tapasztalatomból azt tudom mondani, hogy valami 3-5 százalék körüli nagyságrendű alacsony forráspontú frakciót kaptam (nem oldószer!), utána szabad bázis és színes szennyeződések maradtak a lombikban egy darab barna sűrű olaj formájában.
 
Top