Metamfetamin szintézis P2P-ből NaBH4 redukcióval. Közepes méretű.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Számos kísérlet után, amely a Methylamine HCL-t használja ezen a módszeren alapul, meg fogom osztani a legjobb módszert, amelyet találtam a metamfetamin freebase nagy léptékben történő megszerzéséhez:

  • 966 gr P2P
  • 14 liter metanol
  • 1183 gr metilamin HCL
  • 638gr NaOH
  • 452 gr Vízmentes nátrium-szulfát
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l desztillált víz
  • 7 liter DCM

- Töltsük meg a reaktort 14 l metil-alkohollal.
- Keverés mellett oldjuk fel a metilamin HCL-t.
- Állítsuk a reaktor hőmérsékletét 0 C-ra (nem a keverék hőmérsékletét) és adjuk hozzá a NaOH-t, a hőmérséklet emelkedni fog.
- Amint a hőmérséklet visszaáll 20C-ra, adjuk hozzá a P2P-t, a hőmérséklet emelkedni fog, 45 perc-1 óra alatt keverjük meg.
- Adjunk hozzá 252 g vízmentes nátrium-szulfátot.
- Amikor a keverék hőmérséklete elérte a 8C-ot, kezdjük el adagolva hozzáadni a NaBH4-et, de ne lépjük túl a 20C-ot.
- Miután az összes NaBH4-et hozzáadtuk, hagyjuk 20C alatt keverni kb. 2 órán keresztül, amíg a keverék nem hagyja abba a buborékosodást.
- Adjuk hozzá a vizet és folytassuk a keverést 5 percig.
- Adjuk hozzá a DCM-et, és 10 percig keverjük.
- Állítsa le a keverést, és hagyja, hogy a rétegek elváljanak egymástól
- Tartsuk meg az alsó réteget, és dobjuk el a felsőt (ezt a vizes fázist nem érdemes kivonni).
- Adjunk 200 g vízmentes nátrium-szulfátot a félretett réteghez, és keverjük össze.
- Szűrjük le Buchner-tölcsérben
- Pároljuk el a DCM-et
- Tiszta és bűzös metamfetamin-mentes bázist kapunk

;-)
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
A listában szereplő metilamin HCL-ről szeretnék kérdezni. A metilamin HCL-t közvetlenül adjam hozzá, vagy alakítsam át metilaminmentes bázissá (metanolos oldat), majd adjam hozzá?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ennél a BOSS-módszernél a vízproblémán kívül van még valami, ami befolyásolja a hozamot?
Miért csak 50% a DCM elpárologtatása után visszamaradó metilmentes bázis hozama?
Van valami, amire figyelnem kell, amit nem vettem észre? Kérem, segítsen nekem~~

@G.Patton
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Alkalmas-e az ezzel a módszerrel előállított MDP2P metamfetamin előállítására?

Ha alkalmazható, a kivont metamfetamin szabad bázist közvetlenül savasítják és kristályosítják?
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Milyen kristályok kristályosodnak ki L-borkősavval történő keverés után?
Levometamfetamin?

A vákuumszűrés után visszamaradt folyékony d-metil szabad bázis (PH12~13) savasítás után átkristályosodhat-e D-metil-amfetaminná? Ha igen, milyen megközelítést kell alkalmaznom?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Milyen kristályok kristályosodnak ki L-borkősavval történő keverés után?
Levometamfetamin?
Igen, és a borkősavak.

A vákuumszűrés után visszamaradt folyékony d-metil szabad bázis (PH12~13) savasítás után átkristályosodhat-e D-metil-amfetaminná? Ha igen, milyen megközelítést kell alkalmaznom?
Olvasd el a folyamatot kérlek részletesen és nem így van.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Helló, BOSS, gondosan elolvastam minden egyes hozzászólást és a választerületet. Szeretném tudni, hogy a projekttervem helyes és megvalósítható-e.
BMK-olaj készítése -> Az Ön módszerével metamfetaminmentes bázis előállítása -> Borkősav elválasztás -> (L vagy D) metilmentes bázis kinyerése -> NaOH hozzáadása a pH emeléséhez (12~13) -> (Melyek a szükséges lépések ebben az időben Savasítás a kristályok kinyeréséhez), lehet, hogy nem vettem észre, de nem vagyok biztos benne, hogy melyik módszer a legalkalmasabb a savanyításra és a kristályosításra ebben az időben. Kérhetek tőled választ?
Köszönöm szépen
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hello .
A metilamin oldathoz metilamin hidroklorid + naoh + mgso4 metanolban kevertem ,látok egy kis hőreakciót, de most 24h után sok szilárd anyag van az alján, talán nem reagált metilamin hidroklorid és naoh.
Gondolod, hogy a metilamin-hidroklorid-naoh reakció után hozzá kell adnom a mgso4-et?
Köszönöm
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Igen, a reakcióban keletkező víz kiszárításához van rá szükség. Megszűrheti a szilárd anyagot.
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Igen tudom ,a reakció vízérzékeny, a problémám az, hogy a metilaminnal és a naoh-val egyidejűleg adtam hozzá az mgso4-ot, nem úgy, mint a protokollod, a metilamin hcl naoh reakció után adtad hozzá, szerinted hibát követtem el ,sok por van az alján, talán nem reagált metilamin hcl, köszönöm a válaszodat.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Azt hiszem, amiről Ön beszél, az a metilaminmentes bázis készítésekor keletkező NaCL, amelyet ki kell szűrni.
 

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Van valaki, aki ezt felskálázta?
Milyen mérések lennének a metanol/methylamin mérések egy 5000g-os p2p szintézisben?
A jelenlegi 36 literes arány túl soknak tűnik.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Szia, arányosan felskálázva. Nem ajánlom, hogy nagy tételben csináld, ha még nem próbáltad kis léptékben.
 
Top