Segítségre van szükségem a bmk 5449-12-7 szabad bázisú A-olajra történő átalakításához

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Azt hiszem, amit a-olajként emlegetnek, az metanollal higított amfetamin-mentes bázis.
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
34
Points
13
Számomra az A-Olaj :

Itt

Utálom ezt a nyelvet.

Könnyebb lenne, ha az emberek molekulákról beszélnének, és nem egy utcáról származó nyelvről...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tudom, sokkal jobb, ha molekuláról beszélünk, csak próbáltam nem még jobban összezavarni egy amúgy is összezavarodott fickót...
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Kedves serialz ne érezze magát megtámadottnak.
a korábbi magyarázat a mols számításról fenomenális volt.
ott részletesen elmagyaráztad, hogy mit kellett tennem ahhoz, hogy a P2P-met N-formilamfetaminná alakítsam át.

Tegnap csak feltettem egy kérdést és hirtelen egy egész magyarázatot adtál hozzá.
Sajnálom, de ezt nagyon furcsának találtam. mert már mindent elmagyaráztál a P2P-től az N-formilamfetaminig .
Most hirtelen toluol és sósav került hozzá.
Bocsánat, de ez nagyon zavaros volt számomra. és még mindig az.
Szóval bocsáss meg, ha gorombának tűnök neked.

Egyáltalán nem akarok amfetamint.
Én szabad bázisú amfetamint akarok N-formilamfetamin és igen utcai neve Európában A-olaj .

Szóval most azt kérdezem, hogy szükségem van a toluol és a sósav extra lépésére?

És az igazi kérdés, amit szeretnék feltenni.
8 mól hangyasavat számoltál ki ( 433gr ).
a többlet azt jelenti túlollig Tehát igazából nem baj ha túl sok hangyasavat adunk hozzá ? mert én személy szerint úgy gondolom hogy túl kevés hangyasavat használtam és ezért van az hogy 12 óra főzési idő után hirtelen elszíneződés történt .
A hangyasav egyáltalán nem drága én inkább használok eleget így iam biztonságban .
Ez megengedett?
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Hoppá! Belefutottunk néhány problémába.
Az üzenet szerkesztésére rendelkezésre álló idő (10 perc) lejárt.
---------------------------------------------------------------------
PS: Tanulási fázisban vagyok, ezért dolgozom csak 100 ml-es mennyiségekkel a P2P-ről.
így nem veszteség, ha nem sikerül. ez csak egy része a dolognak.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

hello barátom

Segítségre van szükségem plz
Végeztem a főzéssel.
Ezúttal nagyon jól sikerült.
14 óra megszakítás nélküli főzés után és nagyon erős keverővel szép vastag sárga felső réteg van a lombikomban.
így most szeretném elkezdeni az utolsó fázist . a ph a felső és alsó rétegből ph04
Ezeket már szét kell választanom? tehát most sósavval kell a ph-t ph11-re emelnem sósavval
a mosást tolueennel hogy csinálják ezt ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
szétválasztjuk, majd a vízréteghez toluol adunk, összekeverjük, ismét szétválasztjuk, 1-2 alkalommal megismételjük ->HCl -> száraz - >kiválás h2so4-gyel
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Megpróbálom kedvelni a hozzászólását, de nem működik.

Köszönöm a válaszát.

Azt is mondják nekem, hogy az utolsó lépéshez NaOH-ra van szükségem ?
És a HCI hozzáadása után megint 3 órán át kell melegítenem, reflux ?
Ez így helyes?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ez az eljárás, csináltál valamit másképp? kivéve a vakuumot ofc

1. Az 1-fenil-2-propanon (0,827 g, 6,2 mmol) és a formamid (3,5 ml) oldatát 160-170 *C-on 16 órán át melegítettük.
2. Az elegyet szobahőmérsékletre hűtöttük, majd 30%-os hidrogén-peroxidot (5 ml) adtunk hozzá.
3. 15 perc keverés után a reakcióelegyet benzollal (2x25 ml) extraháltuk, majd az egyesített benzolos extraktumokat csökkentett nyomáson bepároltuk, hogy sötét olajat kapjunk.
4. Az olajat metanol (5 ml) és 15%-os HCl (5 ml) oldatában feloldottuk, és 2 órán át refluxon kevertettük.
5. A reakcióelegyet csökkentett nyomáson bepároltuk. A visszamaradt terméket vízben (25 ml) feloldottuk, majd metilén-kloriddal (2x20 ml) mostuk.
6. A vizes oldatot ezután NaOH pellet hozzáadásával bázissá tettük (pH 10), majd metilén-kloriddal extraháltuk (2x25 ml).
7. Az egyesített metilén-klorid extraktumokat bepároltuk, hogy a termék aminját sárga olajként kapjuk.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Igen mindent.

Követem a PDF fájlt itt ebben a témában, de az utolsó lépés nincs benne. és csak az utolsó lépésre van szükségem .
Most már N-formilamfetamin folyékony ph4 és freebase folyékony ph11-et akarok.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ön az eljárás 3. lépésénél tart

4. Az olajat metanol (5 ml) és 15%-os HCl (5 ml) oldatában feloldottuk, és 2 órán át refluxon kevertettük.
5. A reakcióelegyet csökkentett nyomáson bepároltuk. A visszamaradt terméket vízben (25 ml) oldottuk, majd metilén-kloriddal (2x20 ml) mostuk. most nem szükséges vakuumozni, csak használjuk a kivont szerves réteget (olaj). nem tudunk naoh-t adni csak olajhoz + oldószerhez, ezért kell egy kis víz, adjunk hozzá naoh-t, extraháljuk a szabályos amfetamin-mentes bázist, csapadékot.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
kérdés a serialz számára.

A 24h reflux után csak hagyni kell mindent a lombikban ? És kezdjük el a HCI kezelést ? Vagy előbb szétválasztani a két réteget
mielőtt elkezdenénk a kezelést ?
A toluolos mosás hogyan működik ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
A kezdeti reakciótömeget szétválasztjuk, és a kivont olajjal és a következő mosásokkal összevontan dolgozunk. vegye figyelembe, kérem, hogy az eljárás a HCl-lel kezelt anyagot olajként említi.
A mosás jelentheti az extrakciót is. például az elválasztás után a vízréteghez több toluol adunk, jól felrázzuk, megvárjuk, amíg elválik, tölcsérbe tesszük, elválasztjuk. egy másik dolog, amit jelenthet, hogy mondjuk van egy pohár, amiben szabad bázis van, azt leöntjük valahova, de még van anyag az üvegen, hozzáadunk toluol, "kimossuk" az üveget a termék maradványaitól.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Mennyi HCI-t keverek a felső réteghez, mondjuk, hogy ez 300 ml.

Tényleg nem értem, hogy a HCI emeli a ph-t, mert ph 1.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
hozzáadod a hcl-t, hogy az n-formilból csak rendes amp. bázist csinálj. a HCl is csökkenti a pH-t, nem emeli. a 0,8-0,9 p2p eljárásnál 5ml 15%-os HCl-t használnak, próbálj ki egy ezzel egyenértékű mennyiséget, gondolom.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Akkor hogyan lehet utána ph 11-re átvinni ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
6. A vizes oldatot ezután NaOH pellet hozzáadásával bázissá (pH 10) tettük, majd metilén-kloriddal extraháltuk (2x25 ml).

HCl után 2 rétegű reakciómasszát kapunk, ehhez nátrium-hidroxidot adunk, szétválasztjuk, toluolnal vagy bármivel extraháljuk, pool extraktumok, mgso4-gyel szárítjuk, kicsapjuk.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Használhatom a tolueent is erre a célra, mert nincs metilén-kloridom?
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Üdvözlöm minden tagot
Új vagyok itt.
Lenne egy kérdésem erről a szintézisről
van-e út az N-formilamfetaminból. Normál sebességre ( paszta )
Mert nem akarok instabil olajat.
A lehető legjobb minőséget akarom a rendelkezésemre álló dolgokkal, és úgy gondolom, hogy az olaj nem a megoldás.
Ki tud nekem segíteni ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
igen, minden nem poláris működik xilol, petróleuméter, ciklohexán, benzol, ipa is, ha az aq réteg bázikus vagy sós vízzel telített, acetátok károsítják a hozamot nem érdemes használni.
Erről van szó ebben a témában: A formetorexet leuckart-aminálással, majd HCl-lel történő hidrolízissel kapjuk, amfetamin-szabadbázis keletkezik, ami hónapokig eltartható hígítva és hidegen tartva.
 
Top