Segítségre van szükségem a bmk 5449-12-7 szabad bázisú A-olajra történő átalakításához

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Sajnálom, de sehol nem találom a sósav arányát ebben a szintézisben .
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Az 1-fenil-2-propanon(0,827 g, 6,2 mmol) oldatát


4. Metanol (5 ml) és 15%-os HCl (5 ml ) oldatában oldottuk fel, és 2 órán át refluxon kevertettük.

Számoljuk ki a hibát, és találtunk magunknak egy arányt
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Mennyi volt az N-formilamfetamin teljes mennyisége ?
Ezt tudnom kell a HCI és a metanol számításomhoz.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Ha az N-formil-amfetaminból származó mennyiség 500 ML, helyes-e 75 ML HCI és 75 ML izopropanolalkohol hozzáadása ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ez nem az én eljárásom, sir william egyik szálából. egy pontos számmal rendelkezve ideális lenne, de a lényeg az, hogy a HCl-t feleslegesen használják, például az alábbi papír 10 ml HCl-t használ meghatározatlan koncentrációban (vagy im vak vagy hülye) 1 gramm hidrolizálandó termékhez.
https://patentimages.storage.googleapis.com/83/bb/4d/9cd8b0724ca65a/US20130046111A1.pdf
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Ennek az utolsó lépésnek olyan sok változata jelent meg, hogy a megfelelő módszer keresése itt a breaking bad-on olyan, mint a lottójáték.

Uncle fester írt egy egyértelmű választ, de ez nem az amfetaminokra, hanem a metamfetaminokra vonatkozik.
ő csak HCI-t ad hozzá, és nem HCI+Alkoholt, ahogy itt az oldalon olvastam.
Azt mondja, ha az N-formilamfetamin 500 ML, akkor adjunk hozzá 1 liter HCI-t és 1 óra refluxot.
de ez az infó megint csak metamfetaminra vonatkozik, szóval még mindig nincs válaszom.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Köszönöm, hogy folyamatosan tájékoztat engem is
nagyra értékelt
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

ez a téma teljesen megrekedt.
nem jönnek fel több hasznos válaszok.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Kérdezte valaki Sir William-et a válaszról ? És köszönöm a választ
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
.
Még tegnap is nyitottam egy jegyet ezzel a kérdéssel és akkor kapok egy létező linket válaszként, ahol a válasz tényleg nincs leírva. ők szakemberek és szuperül segítenek néhány .
a válaszom elég 6 carackterrel összesen szöveggel
de sajnos senki nem tudja a választ vagy nem akarja megadni
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ez nem igazán számít tbh, amíg van elég, hogy hidrolizálja az összes nfa egy nagy felesleg dosen nem úgy tűnik, hogy árt. ha irodalom beszámol jó eredményeket arányok 5 az 1 kétszer, 10 az 1 egyszer és ez az eljárás beszámol körülbelül 1 az 2,5 nagyjából. így levonhatjuk a következtetést bármi között 2,5/100 és 10/100 működik jól az én érvelésem szerint.
Azt hiszem, elég világosan és pontosan elmagyaráztam, ha bármely szakértő akar peer review engem én hívok minden korrekciót ofcourse.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Nem lenne szükségem fórumra, ha vakon kísérleteznék. a mennyiség rendkívül fontos. azért is, mert HCI 30%-ot használunk. már elég sok víz van benne.
Egyébként ez az utolsó lépés, tehát ha túl sokat használsz, akkor az az a-olaj semmit sem ér.
Vagy ehhez a lépéshez két réteget adnak hozzá ?
Ha igen akkor nem árthat túl sokat használni.

a reakció után HCI + reflux 2 óra után szintén 2 réteg van ?
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Sziasztok srácok Megpróbálom a p2p-t pn2p-re fordítani az itt elérhető leírt módszerek segítségével, ha bárkinek van valami hozzáfűzni való információ bölcs, akkor nagyra értékelem Tudom, hogy sok hozzáértő ember van ezen a fórumon, és srácok a tudás és a bölcsesség értékelik, ezért kérem, bátran bármelyikőtök felajánlja az irányt sok köszönet
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Szia, barátom!

Közel állok a véglegeshez Nem sietek a dolgok nem szeretem, hogy időt szánok rá.
és csak akkor lépek a következő szintre, ha 100%-ig biztos vagyok benne, hogy jó.
De ígérem, ha ott vagyok, részletesen leírom minden lépésemet, amit a végéig tettem.
a csoportomban breaking bad europe. ( az al szponzor tagoknak ) a fórum támogatására.
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Helló Saul köszönöm a választ igen én már megy egyenletes ezzel, hogy csak sikerült, hogy egy jobb hozamot a glicidiát és átalakítás sötét gazdag olaj bmk a végtermékem remélhetőleg termel anfetamin-szulfát és nagy várom, hogy halljam, hogyan jutsz ujjak keresztbe 🤞 jól megy
 

Kslzlxczkaoxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Posting egy burner, mivel nem tudok bejelentkezni a fő most.
Úgy értem, van egy hatalmas mozgástered 2,5/100-10/100, így kétlem, hogy túlságosan el tudod cseszni. dosen nem számít az ésszerűségen belül ofcourse, de kezdj konzervatívan, és nézd meg, mi működik és mi nem, ez nem vak, ha van egy nagyvonalú intervallum.
És igen, az n-formil desztillációval vagy oldószerrel történő kivonása után 1 réteg lesz a lombikban, és a hcl után természetesen 2 réteg lesz, mivel a savas oldatban víz van. a hidrolízis után ismét szétválasztod a 2 réteget, és néhányszor kivonod a szabad bázist nem poláros oldószerrel vagy desztillációval.

Jó neked, uram. a gyakorlat, a cselekvés az egyetlen módja annak, hogy elsajátítsunk egy reakciót, függetlenül az elmélettől vagy az apró részletekről való vitától. tarts minket naprakészen.
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Köszönöm a választ dolgozom folyamatosan ezen, hogy megpróbálja elérni a végeredményt, és meg fogja osztani az eredményeimet is a végén srácok minden információt tudás és a visszajelzés mindannyian értékelik ez a fórum fantasztikus ilyen módon van egy jó napot mindannyian
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Tehát csak egy frissítés a helyzetről.
Tehát volt 400ml N-formilamfetaminom, és hozzáadtam 800ml sósavat, és 2 órán át refluxon forralom.
a szín borzasztóan nagyon sötétbarna lett. most kíváncsi vagyok, hogy két réteget fogok-e látni, mivel a szín annyira elbaszott. Nagyon remélem. akkor már csak a ph-t kell felhoznom és ehhez naoh mixet használok vízzel. most hagyok mindent kihűlni.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
https://bbgate.com/attachments/snbp7j6cis-jpg.6792/?hash=3ae4cd3bf8d82f5114d358d291f71215

így néz ki a HCI szobahőmérséklet után
 

Attachments

  • Snbp7j6CIs.jpg
    Snbp7j6CIs.jpg
    636.1 KB · Views: 325
Top