Segítségre van szükségem a bmk 5449-12-7 szabad bázisú A-olajra történő átalakításához

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Ezt már nem tudom elolvasni.
Amit akarsz az amfetamin Freebase ez az A-OIL nem N-Amphetamin akarsz normál amfetamin.
Úgy néz ki, hogy BMK por (Cas:544.....) -> BMK(P2P)(B-OIL) -> N-Amphetamin -> Amfetamin(Amfetamin freebase)(A-OIL) -> A-Oilból, oldószerből és kénsavból készült amfetamin-szulfát.
Most már van N-amfetamin, amely hangyasavból készült, most hidrolízist kell végeznie például HCL-lel, hogy megkapja az amfetamin szabadbázist. A végén meg kell tisztítani az Amfetamin Freebase-t, hogy megkapja a tiszta olajat, talán 2 vagy 3 különböző olajat kap, attól függően, hogyan dolgozik, egy sárga és egy tiszta. Mindkét A-Olaj különböző minőségű.

@serialz És nem az N-Amphetamin nem A-OIL. Az A-OIL az amfetamin (Amfetamin Freebase).
@Saul csináld meg a HCL-lel a lépést, ha több segítségre van szükséged kérdezz meg engem. Most már van N-Amphetaminod, így még egy lépés és megvan az A-OIL.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hogy érti pontosan azt, hogy két különböző olajminőséget lehet kinyerni egyetlen folyamatból?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Helló, köszönöm a válaszát.
A serialz valóban tévedett, amikor azt mondta, hogy az N-formilamfetamin A-olaj.
Ezt utólag korrigálta G.Patton segítségével .
Most fejeztem be a sósav hozzáadását
már csak a PH-t kell 11-re emelnem és toluolnal mosnom .
és egy desztillációval akartam befejezni .
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Kérdésem lenne a desztillációval kapcsolatban. egyszerűen lepárolhatom az olajat anélkül, hogy bármit hozzáadnék?
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ez a téma hetekig megrekedt
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
ez egy teljes kudarc. nekem natrium-hidroxid volt cas 1310-73-2
150 gr 300ml vízzel keverve .
Hagyjuk lehűlni szobahőmérsékletre.
majd hozzáadtam a keverékemhez lásd az előző képet
és most elbaszta a 3 rétegemet.
alsó fehér só középső áttetsző és a felső fekete hozam már majdnem eltűnt.
pH nem változott. de nagyon nehéz is mérni egy fekete sűrű folyadékot azokkal a csíkokkal.
kibaszott szar

teljes kudarc a nátrium-hidroxid miatt.

Lehetséges, hogy ezt a kibaszott keveréket egy órán át kell melegíteni és refluxolni?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Feltételezem, igen, eltávolítja a nem kívánt folyékony melléktermékeket az olajból, és DCM extrakciót is használhat a nem kívánt szilárd anyagoktól való megszabaduláshoz.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
A freebase levegő- és hőmérsékletérzékeny, ha desztillálni akar, akkor azt vákuumban vagy gőzzel kell elvégezni.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ami a desztillációt illeti, igen.

De a DCM extrakciót is el lehet végezni, hogy megszabaduljunk a szilárd anyagoktól, igaz?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ez vagy vagy, mivel mindkettő egy módja annak, hogy izolálja a terméket, vagy mindkettő, azt hiszem, ha azt akarja, hogy szuper tiszta. extrakció oldószerrel több szennyeződés lesz, de megteszi a munkát, és tisztíthatja a kicsapás után, vagy pool kivonatok és rotovap az oldószert nyomás alatt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Valójában a következő lépések mindegyikét elvégezném, hogy az olajat a lehető legjobban megtisztítsam.

1. Párologtassa el az IPA-t egy Rotavap segítségével.
2. Adjunk hozzá vizet (1:1) a gőzdesztillációhoz.
3. Kétszer extraháljuk a desztillált keveréket DCM-mel (250 ml:2 l).
4. Pároljuk el a DCM-et vákuumban egy Rotavap segítségével.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jól hangzik, tudassa velünk, hogyan halad
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Igen ember,

Amint megérkezik az összes laborfelszerelés, ami kb. 3 hét múlva lesz meg.

A fórumon közzéteszek egy rövid, nyilvános bejegyzést, a csoportomban pedig egy részletesebbet, képekkel együtt.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Iam csak készen áll az utolsó lépésekkel.
De ez egy teljes kudarc.
Kénsavat adtam a keverékemhez vagy metanol + A-olajhoz, és egyáltalán nem volt reakció. az A olajomnak ph13 volt.
minden rendben volt. de a kénsav hozzáadásával egyáltalán nem volt reakció. a ph visszaesett 1-re, ennyi.
Miután sósavat adtam az N-formilamfetaminomhoz, két órán át forrt.
Aztán elválasztottam a rétegeket. Készítettem egy 300gr NaOH + 500ml víz keveréket .
Szobahőmérsékleten adtam hozzá. Forraljuk 30 percig refluxon. a rétegek elváltak. a ph 12 vagy 13 volt.
Ezután 3-szor mostam toluolnal. A felső réteget egy üvegpalackba tettem toluolnal és jól felráztam. ezt megint 3-szor . aztán elvégeztem a desztillációt és minden rendben lévőnek tűnt.

nulla reakció nagy csalódás

Biztos vagyok benne, hogy valami rosszul ment az N-formilamfetamin előállítása után .
a sósav hozzáadás része itt senki nem tudta mit kell csinálni . és akkor csak vakon cselekszünk. ők post magyarázatot adnak hozzá 5ml sósavat és 5ml metanolt . aztán a kérdés az 5ml 100ml-re??? 1000ml??? válasz nem tudom.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Ha gőzdesztillációt végez, akkor sok különböző olajat kaphat, mert nem olyan könnyű tartani a hőmérsékletet. Ez A-OIL, de az egyik jobb minőségű, mint a másik.
Vagy mit gondolsz, miért árulnak Európában 2 különböző olajat, az egyik sárga, a másik tiszta. Hollandiában még az olajoknak is más neve van.
Le tudnád írni az összes lépést, amit megtettél egy hozzászólásban, hogy átnézhessem, hogy megtaláljam a hibákat?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Érdekes.

Milyen intézkedéseket lehet tenni az egyenletes hőmérséklet biztosításának javítása érdekében?

Továbbá, mi az utcai neve ennek a két különböző olajnak?
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kisebb mennyiségek és vákuumdesztilláció.
Nem hiszem, hogy itt valaki 200L-en vákuumdesztillációt végez.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Mekkora lenne az Ön számára egy kisebb mennyiség (maximum L-ben)?

Továbbá, fel tudja idézni a két különböző minőség leggyakoribb utcaneveit?
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Az utcanevekért üssön meg privát üzenetben. Ezek is csak Hollandiában ismertek.
Ez nem függ az L-től, hanem a felszereléstől függ.
Ha van egy 200L-es desztillálóberendezésed, ami lehetővé teszi a vákuumdesztillációt, akkor 200L-re is lehetségesnek kell lennie, de nem hiszem, hogy ilyen könnyen megtörténik.
A válasz az, hogy a legtöbb nagy laboratórium gőzdesztillációt használ, mert az könnyebben elvégezhető nagy mennyiségeken.
De nagy mennyiségeknél még mindig gondot okoz a hőmérséklet.
 
Top