Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Elég kis méretben elegendő lenne egy mágneses keverő?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Mi történne, ha nátrium-cianoborohidridet használnánk a nátrium-borobidrid helyett?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
milyen típusú adaptert kell használni a fej fölötti keverő rúdjához? szükség van arra, hogy legyen egy szoros tömítés, hogy ne szökjön ki hidrogéngáz, de a fejlődő h2 gáz miatt nem szabad, hogy legyen valami, ami súrlódást vagy bármilyen statikus kisülést okoz, tehát mi lenne a legjobb megoldás erre?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Keverőcsapágyat akkor használhat, ha biztosítani tudja, hogy a keverőrúd egyenesen vezethető legyen a csuklóba.
Mivel a nagyobb RBF-ek propper keverőcsapágyai meglehetősen költségesek lehetnek, használhat egy darab gumit vagy valami rugalmas dolgot is, amely megakadályozza, hogy a keverőrúd a csuklónak ütközzön.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
van egy hőmérő illesztésem, amelyen a rúd átfér, de nem vagyok biztos benne, hogy mit használjak, hogy tömített illeszkedést biztosítsak. arra gondoltam, hogy a hőmérő illesztés felső részén egy darab szalagot helyezek el egy kis lyukkal, amely a keverőrúd számára szoros illeszkedést biztosít.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Talán egy darab konyhai fólia segíthet, ha nem a rúdba tekeredik.
Egyébként egy szilikonadapter használata is működhet, ha az illesztési méret megfelel

TnCibf5gG3
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
próbáltam, de a súrlódás még pár perc után is túl nagy :(

próbáltam egy lyukas fóliát is rárakni, de ez nem működött, mert a lyuk elszakadt és a keveréssel egyre nagyobb lett.

A hőmérő szondám egyik csatlakozása sem működik, mert a gumigyűrű túlságosan szoros ahhoz, hogy a keverőrúd átférjen rajta.

és nincs elszívó ventilátorom vagy füstelvezetőm, hogy a gőzöket kivezessem, mint a videóban.

Mit csináltak mások, hogy a keverőrúdnak olyan tömítést kapjanak, amely nem okoz súrlódást vagy törést?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Propper maszkot használ?
Kérjük, ne végezzen reakciókat propper szellőztetés vagy a füstgázok közvetlen forrásból történő elszívásának lehetősége nélkül.
Ha mégis, akkor legalább olyan propper maszkot használjon, mint a Drager X-Plore 4.500. 250$ egy maszkért soknak tűnhet, de ez kevesebb, mint az életed ára.

Talán kérd meg valamelyik szakértőt, hogy segítsen neked a többi problémáddal kapcsolatban.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Igen, van egy jó maszkom. a h2-t egy tömlőn keresztül akartam kivezetni egy nagy ablakon, és a biztonság kedvéért egy ventilátor is fúj mögötte.

Egyelőre csak 10 g szintetizátorig csinálok, így a h2 mennyisége nem lehet túl sok, de a beállításom még mindig nem tökéletes.

Van olyan inline szűrő, amelyet a füstgázok elszívó beállításának részeként ajánl?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
:)

Van egy inline durva szűrőm a szilárd komponensekhez, az aktívszenes szűrőm környezetvédelmi okokból nem inline. Ha ez nem lenne tényező, akkor mindig egy nyitott csövet részesítenék előnyben a végén
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Körülnéztem, de nagyon drágák. van olcsóbb alternatíva?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Az enyémet körülbelül 25 euróért vettem azt hiszem.

Talán megkérdezheti a helyi termesztőboltban.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
A PTFE dugó olyan 20-30 E az aliexpressen, kifejezetten erre a célra készült, o-gyűrűvel és zárószerkezettel.
Ami a rázást és az instabilitást illeti, a barkácsboltból származó megerősített csővel egy kissé rugalmas kapcsolat készíthető, ez összeköti a keverő hajtórúdját a lapáthoz, amely éppen elég rugalmas ahhoz, hogy ne rázzon mindent szarrá. ugyanez a hatás megismételhető a hajtórudat a lapáthoz csatlakoztató 2 egymásba reteszelő gyűrűvel.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
nekem tulajdonképpen van néhány ilyenem, de tartózkodtam a használatuktól, mert kitágulhatnak és beleragadhatnak, sőt összetörhetik az rbf. üvegét (egyszer megtörtént velem).

de úgy tűnik, hogy kénytelen leszek használni. a szintetizátorhoz használt hőmérsékletek azonban nem túl magasak, így kis szerencsével nem lehet nagy a kockázata annak, hogy beragad.

Mielőtt a lombik nyakába helyezném, fóliát fogok rátenni, abban a reményben, hogy ez segít a kiszerelés megkönnyítésében.

Azt is meg kell mondanom, hogy megpróbálom kipróbálni a szintetizátort, amelyet néhány hónappal ezelőtt írtam, amit a rettegéstől kaptam, amely majdnem ugyanaz, mint amiről ez a szál szól.

A fő aggodalmam a h2 felhalmozódása volt.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vannak olyan modellek, amelyeknek olyan gyűrűi vannak, mint a kondenzátor be/ki, ezek hajlamosak arra, amit u leír. Az egyikük eltört, mint 5 6000ml-es szulfonálási lombik, mielőtt kicserélték egy olyanra, amely úgy működik, mint egy normál dugó.
Természetesen hagyni kell az egészet lehűlni RT-re, mielőtt megkísérelnénk eltávolítani.És figyeljünk a túlhúzásra, ez egy igazi gyilkos.
Miért nem használsz vákuumzsírt és egy kek szorítót, ha már itt tartunk?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Szükségem lesz egy kis zsiradékra. eddig vazelint használtam, ha bármilyen ízületi kenőanyagra van szükségem, ami valószínűleg nem jó. vagy egyáltalán nem használok semmit, hogy elkerüljem a szennyeződéseket, bármilyen szintetizálót csinálok egyáltalán.

Ki tudnád fejteni a gyűrűs modelleket, amikre az első mondatodban utaltál?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ez egy igen-igen, amíg ésszerű mennyiségben alkalmazza a szennyeződés minimális kell, hogy legyen. egy kevés is elég, de valószínűleg nem rossz ötlet beszerezni a Corning's-t, szinte örökké tart, és ez csúcsminőségű, megéri az árát.
Én ezekről a bütykökről beszéltem, úgy néz ki, mint az alábbi képen, de fordítva és nyilván erre a célra készült, az életemért nem találom a fajtát, ami nálunk volt.
9KoLlEhd25
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
A végén acetont kell hozzáadni a sózáshoz? Nem lehet közvetlenül az IPA-ból sózni?
 
Top