Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
A végén acetont kell hozzáadni a sózáshoz? Nem lehet közvetlenül az IPA-ból sózni?
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Szia , kérem, tud valaki kis léptékű, szintézis eljárás ehhez , van 100grms p2np
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
miután utánanéztem, az ablakom nem biztos, hogy alkalmas a h2 gáz csövön keresztül történő távozására. van-e más biztonságos módja a h2 gáz távozásának? (még nincs beépített szűrőm).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Szerezze be a szűrőt :)
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
van olyan inline szénszűrő, amit ajánlani tudsz? van olyan konkrét, amit ki kell néznem? mert az inline-okat nehéz lehet megtalálni :/
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Forduljon segítségért a helyi termesztőműhelyhez, ők biztosan mindent kitalálnak az Ön igényeinek megfelelően!
Csak mondja meg nekik, hogy szintetikus kannabinoidokkal dolgozik, így nagyobb valószínűséggel tudnak majd segíteni Önnek. :D
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ha, oké.

Milyen beltéri laboratóriumi beállítás a legjobb a h2 gázhoz, ha ventilátorral és szűrővel ellátott csövet használunk? eredetileg (szűrő hiányában) egy ptfe csövet akartam az ablakomon keresztül vezetni, amely kiengedi a h2-t, és egy ventilátor fúj mögötte az ablak felé.

van sátram, de nem akarok élve elégni benne egy kis h2 szivárgás miatt, ami a tetején gyűlik össze, mivel 6 órát leszek bent, amíg a p2np-t adagolom. ugyanez a kockázat fennáll, ha egy szobában csinálom.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ha sátorban főz, győződjön meg róla, hogy propper szellőzéssel rendelkezik. Ezenkívül helyezzen el szellőzőket belül is, a kannabisz termesztéséhez szükséges kisebbeket.
Győződjön meg róla, hogy a friss levegőhöz való hozzáférés is biztosított a keringéshez :)

A maszk lesz az, ami az Ön egészsége szempontjából a különbséget jelenti, a Draeger X-Plore sorozatot tudom ajánlani, talán a 4500 vagy 5500 modellt.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Kapott egy jó maszkot és egy testfelszerelést.

Hogy néz ki az amfetamin szintézis során a berendezésed?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Van egy growtentem aktív szénszűrő rendszerrel :) Ami a hűtést illeti, egyszerűen elhelyezem a 20L RBF-emet egy nagy seggű vizes vödörbe (100L vagy úgy), amelyet egy kicsit kevesebb leszek, mint az RM magassága (néhány jégkocka hozzáadása is segít). Nekem is vannak lámpáim, amiket mozgathatok és kannabisz szellőzők (kicsi), amiket úgy mozgathatok, ahogy kell.
A sátor 2x2, és szintézisre, extrakciókra, elpárolgásokra és kristályosításra használják.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Voltak-e valaha is problémák a h2 szivárgásával? és ha a h2 kijut a sátoron kívülre, akkor nem okozhat-e robbanást abban a helyiségben, amelyben a sátor van?

És a lámpák nem jelentenek veszélyt? Mert a belőlük származó hő robbanást okozhat, ha a sátorban maradt h2, amit a szűrő nem szívott fel.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Valójában nem, nem dolgozom nyílt lánggal, és nem dolgozom vákuumdesztillációval sem.
A laboratóriumomban nagyon kicsi a robbanás kockázata.

Olyan lámpákat használok, amelyek fényt, de nem hőt termelnek. :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
a h2-gáz csak akkor keletkezik, amikor hozzáadjuk a nátrium-borohidridet? vagy a p2np hozzáadásakor?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nem tudom, hogy valójában :) Jó, hogy előzetesen megpróbálsz foglalkozni a biztonsággal és a kockázatokkal!
Mindenesetre én gondoskodtam egy biztonságos maszkról + propper szellőzésről, majd csak most kezdtem el vele :D Fontos lesz, hogy a sátorban legyen keringés, hogy új friss levegőt is kapjon :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
van egy második ventilátor, amely kívülről is bejuttatja a levegőt a sátorba?

El kell végeznem ezt a szintézist, és minél előbb meg kell írnom a jelentésemet, de nem akarom megsérteni magam, vagy még rosszabb... nagyon frusztráló, hogy ilyen pedánsnak kell lennem, amikor csak a szintézissel akarok foglalkozni, haha!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Van egy ventilátorom a sátorban, amely kifújja a levegőt, és általában elég jó szellőzésű körülmények között dolgoztam, így erre nem volt szükség, a körülményektől függően előnyös lenne.

Ez nem olyan bonyolult, haver. Egy propper maszkkal + szellőzéssel dolgozol, és minden rendben lesz. :)
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Most végeztem el az első szintézisemet ezzel a módszerrel, 45%-os hozammal 5 g P2NP-nél.

ez volt az abszolút első alkalom, így biztos vagyok benne, hogy elkövettem néhány hibát az út során, de csak szerettem volna némi tapasztalatot szerezni. Végül is nagyon jól éreztem magam. Teljesen megtalálta az új hobbimat itt. Alig várom, hogy belevágjak még néhány kísérletbe és javítsak a technikáimon.

Sok szeretet azoknak, akik ezt az oldalt működtetik, nem lettem volna képes erre a vizuális segédanyagok nélkül, segítettek kitölteni egy nagy űrt a tudásomban, csak a videók megtekintése. ✌🏻
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
fantasztikus!

Bocsánat, hogy folytatom, de mit csináltál a levegőszűréseddel a hidrogéngázzal kapcsolatban?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Az én berendezésemet közvetlenül egy ajtónyílás mellett állítottam fel a szabadba, és egy nagyobb dobozos ventilátor húzta ki a levegőt a munkaterületemről az ajtónyíláson keresztül.

Valószínűleg nem a leghatékonyabb vagy leglégmentesebb módszer (mint egy füstelvezető), de láttam, hogy a reflux kondenzátoromból származó gőzgőzöket a ventilátoron keresztül a külső levegőbe szívják. Kisebb kísérleteknél azonban hatásosnak tűnik.
Egy másik ötletem az volt, mielőtt ez volt, hogy valamilyen tömlőadaptert helyezzek a reflux kondenzátorom tetejére, és így csatlakoztassak egy szellőzőtömlőt a külső térbe.

Az elkövetkező hónapokban egy füstelvezetőt fogok építeni, mivel szeretnék egy megfelelőbb beállítást, és csak azt ajánlom, hogy építsenek egyet is, ha egyáltalán paranoiás vagy ezzel kapcsolatban.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Igen, egy tömlőt akartam használni, amely a lombikból egy ablakon kívülre vezet, és mögötte egy ventilátor fúj.

Milyen típusú motort használ a dobozos ventilátor?

Kezdetben 10 g p2np-vel fogok szintetizálni. Ön szerint mennyi hdydrogén gáz keletkezik egy ekkora szintézis során?
 
Top