PMK Oil Synthesys a PMK-ból (CAS 28578-16-7 viaszforma) nagyméretű

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
8. Dobja el a víz felső rétegét.
9. Tegye vissza a reaktorba az olajos felső réteget.

Hány réteg lesz? a tetején kidobták a vizet, majd ?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Ezt én is láttam. Ez egy elírás. Csak két rétegnek kellene lennie. Az olajrétegnek alulra kellene esnie. A felső, vizes réteget leválasztani, és eldobni. Az alsó olajréteget tartsd meg a következő lépéshez. Aztán később, ha DCM-et használsz, a végterméked az aqua nélküli alsó DCM rétegben lesz. Ha a DCM-et toluolnal vagy dietil-éterrel helyettesíti (ahogyan valaki más kérdezte), a termék a felső, nem aquás rétegben lesz. DCM, lefelé. Toluol és dietil-éter, felfelé. Azt javaslom, hogy maradj a DCM-nél, mert a toluolnal ellentétben alacsony hővel elválasztható, és nem jelent akkora tűzveszélyt, mint a DE. Bár rákkeltő, és *alacsony a lobbanáspontja*. Használjon jól szellőző helyiséget, és gyűjtse hűtött edénybe újrafelhasználás céljából.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3

Hello , thats my method, (im Fring, csak elvesztettem a kibaszott jelszót)
Láttam, hogy hozzáadtál néhány lépést, kérdéseket:

NaOH mosás helyett nátrium-hidrogénkarbonátot használtál, miért is pontosan? (Mindkettőt kipróbáltam, mindkettő működött).
és az utolsó lépésben azt mondod "pároljuk el a DCM-et alulról" , miért pároljuk el? nem lenne jobb szétválasztani a rétegeket?
Vagy úgy érted , hogy miután elválasztottad tegyük vákuumdesztillációra , hogy megszabaduljunk az esetleges vízmaradványoktól?

És a PMK színe? sötét vörös-barna, vagy sárgás, mint a régi?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Ön különválasztja. Leválasztod az alsó réteget, amely DCM-ből és Termékből áll, majd elpárologtatod a DCM-et *amely az alsó réteg volt* (én forró vízfürdőt használnék), hogy megmaradjon a (piszkos, de a legtöbb esetben elég tiszta) terméked. A termék gőzdesztillációja szerintem jó ötlet lenne.

Ha valaki ismeri a kémiát, az tudja, hogy van egy csomó variáció, amit alkalmazhatsz.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ez a bejegyzés jó magyarázat, amelyet a @btcboss2022 (köszönjük) tett közzé. Megerősítem, hogy ez bizonyított és működő módszer.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Van-e alternatívája a DCM-nek (talán toluol?), mivel az én országomban nehéz beszerezni?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ammónium-acetátot használ a redukcióhoz vagy MeNH2 gázt?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
+ Ammónium-acetát = MDA
+ MeNH2 = MDMA

Rajtad múlik.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A PMK olajból 1,25 kg-ból(PMK por alakú PMK-ból) 1,3 kg végleges anyagot kaptam.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Az egyik legkorábbi szintetizátorom, akkoriban, amikor még csak ilyen tisztaságú terméket volt értelme készíteni, de nem túl sokan értékelik annak, ami...sajnos.

Ez még azelőtt volt, amikor szenvedélyből csináltam szintetizátorokat, a laboratóriumokban bezárva azt mondták, hogy lila szart kell készítenem.
 

Attachments

  • YPurQyZJ7c.jpg
    YPurQyZJ7c.jpg
    51.9 KB · Views: 357
  • 2d4hjpwCRz.jpg
    2d4hjpwCRz.jpg
    47.8 KB · Views: 350
  • s2hmDJr8g0.jpg
    s2hmDJr8g0.jpg
    55.4 KB · Views: 356
  • 4Tr5aspHWi.png
    4Tr5aspHWi.png
    1.8 MB · Views: 389
  • ou3AIx6cnP.png
    ou3AIx6cnP.png
    553.1 KB · Views: 374
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
A legszebb MDMA, amit valaha láttam. Ez MDMA HCL? Hogy csinálod ilyen átlátszóvá, tesó? Az MDMA HCL-t tiszta fehérré tudom tenni, nem nehéz. De még mindig nagy átlátszóságot tudok elérni.
 
Last edited:

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Szükség van a pmk olaj/porra
Kapcsolatba léphet velem
 

Attachments

  • GwL8FmX0fk.jpg
    GwL8FmX0fk.jpg
    446.3 KB · Views: 222
  • WM7pioqR1I.jpg
    WM7pioqR1I.jpg
    487.7 KB · Views: 219
  • Z1VKXUxtPw.png
    Z1VKXUxtPw.png
    340.5 KB · Views: 216

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Az új hozamjavulással, ahol a PMK-olajat az alsó és a felső rétegből kell kivonnom, továbbra is külön kell választanom mindkét réteget, vagy eltávolíthatom a 7., 8. és 9. lépést?

Úgy értem, a "6. Adjunk hozzá 3,25 kg 37%-os HCL-t kis adagokban, miután az összeset hozzáadtuk, tartsuk az elegyet 80 °C-os refluxon 1 órán át kevergetve.", mehetek-e közvetlenül a "10. lépéshez. Adjuk hozzá a H2O és a nátrium-hidrogénkarbonát keveréket, 2-3 percig kevergetve." ?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Milyen tempóban kell lefuttatni a 6. lépést? Milyen gyorsan kell hozzáadni a savat? cseppenként? 10 g egyszerre? Úgy tűnik, hogy ez az a lépés, amely tönkreteszi a futtatásokat. HCl helyett foszforsavat használva, milyen hőmérsékleten a legjobb a sav hozzáadása? Mennyit adjunk hozzá egyszerre?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nincs vita a PMKe naoh oldathoz való hozzáadásának kezdő hőmérsékletéről, sem a HCl-ről , ez a reakció 2 legfontosabb pontja, a hőmérséklet és az adalékolás sebessége, cseppenként stb. köszönöm.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
szobahőmérséklet niggerem, szobahőmérséklet, mint minden más reakciónál, ahol az anyalúgot bazifikálod vagy savanyítod, azt akarod, hogy minél hidegebb és lassabb legyen, hogy ne emelkedjen a hőmérséklet és ne keletkezzenek melléktermékek. nem kezdheted a fagyasztóból nyilván a legelején, mert az már egy szar kő, és hő kell az olvasztáshoz, tehát a lehető legalacsonyabb hőmérsékleten, nem? aztán refluxálás után hagyod a hőmérsékletet csökkenni, megdolgozod a keveréket és savanyítod, nincs vita, mert ez azt sugallja, hogy ha van egy kiló MDP2P-d, akkor legalább egy alap A/B extrakciót lefuttattál először és ezért nem kellene ezt kérdezni?
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
A jelenlegi piacon kétségtelenül ez a legerősebb, a mexikói vagy a kanadai összehasonlításhoz ez igazi szar, gyenge és piszkos, ezzel szemben a tiszta Dmeth teljesen tiszta és soha nem tesztelt hatalom. Köszönöm a vegyésznek, hogy meggyőzött engem, hogy teszteljük, a következő lépés, hogy ma rendelek 1/2 kiló ma....
Ez minden népek!!!!
Power egy skálán 1-10 (adok 13), tartós adok 15...:)
Azt hittem, hogy én voltam a legjobb drogok met velem tévedtem 30 éve soha nem próbáltam olyan erős termék egész életemben. röviden, én voltam komolyan tévedtem az én megbecsülése Methamphetamine, amely fordul a világon. Azt hiszem, és kövesse, hogy itt ezen a fórumon van a legtehetségesebb vegyészek, hogy tiszta D-Meth, szuper erős, ez viszi a csillagok ...
Ha én voltam a helyedben én megpróbálom a szerencsémet , lépjen kapcsolatba Mr. őt a lehető leghamarabb .... ha még mindig beleegyezik, hogy eladja neked? Ah ah, próbáld ki, megéri..BÉKÉJ
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Hello, 4676-39-5 (MDP2P) ugyanaz, mint a P2NP, igaz?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nyilvánvalóan nem!Különböző CAS különböző termékek!
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Van valakinek jó alternatív választása a savakra a dekarbonizáláshoz és a hidrolízishez?
A HCl és a foszforsav most került be az EPP-rendeletbe az én országomban, nem lehet többé vásárolni EPP-engedély vagy üzleti és üzleti cím, a felhasználás igazolása és a teljes azonosító nélkül.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
A HCl-gázt magad is beszerezheted, ez nem nehéz. Minden, amire szüksége van, megvásárolhatja a legközelebbi boltban, amely némi szart árul az autókhoz és a háztartás számára.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Fiatalabb koromban a titkos kémia területén tevékenykedő barátaim az alábbiakat tették:
1. akkumulátor elektrolitot vett és a tűzhelyre tették a párologtatáshoz. A párologtatás addig folytatódik, amíg a sűrűség 1,8 gr/1,0 ml nem éri el az 1,8 gr/1,0 ml értéket.
2. Valamilyen üvegedényt tömlővel előkészítünk, és NaCl-t (konyhasót) helyezünk bele.
3. A kapott elektrolitot az edénybe tesszük, 2 ml/ 1 gr só arányban.
4. Az edényt lezárjuk. HCl-gázt nyerünk a tömlőből.
 
Last edited:
Top