PMK Oil Synthesys a PMK-ból (CAS 28578-16-7 viaszforma) nagyméretű

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
1:10 arányban. A szűrt terméknek nagyon tisztának kell lennie.

A por, amelyre utaltam, a fagyasztó akton keverékből származó finom kristály. Ezután használja ezeket a szűrt kristályokat, és olvassa meg újra h20-mal. Helyes. Thx.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Kaptam nagyon kis mennyiségű por után kristályosítás után acetonban kristályosodnak többnyire nagy kristálydarabok és szűröm őket igen.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Szia, tehát a szál elején leírt módszer működik? És vákuumdesztillációval tisztítja az ember a ketonokat utána? Szükséges ez?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Mi a helyzet a megmaradt enollal?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Szia, igen, még mindig itt van az ok, hogy működik. Igen, érdemes desztillálni a további szintézis előtt.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Azt hiszem, valaki megkérdezte ezt, de nem láttam választ. Lehet-e csökkenteni a víz mennyiségét a kezdeti lépésben, úgy, hogy az összes többi arány változatlan marad? És lehet-e dietil-étert használni a dcm helyett a dcm minden felhasználásánál?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Ha csökkenti a víz mennyiségét esetleg az olaj kevésbé tiszta lesz a DCM cseréjéről éterrel nem probléma.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Köszönjük! Kétlem, hogy valaha is ilyen léptékben mennék, de valószínűleg csak a biszulfit-függőséggel tisztítanám meg, szerintem az működik a ketonokkal.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Helló, a put 47 jelentése alumínium hozzáadása?Mi az adagolási méret?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Alumínium? Azt hiszem, összekeveredtek egy másik témával.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Sok éve foglalkozunk feniletilaminok előállításával.
MDMA - nagy tisztaságú és szennyeződések nélküli.
A szubsztituált keton metilglicidátból nyerjük.
Az MDMA előállítása során többféle technológiát alkalmazunk.
A kapott keton a glicidát hidrolízise után frakcionáltan desztillálunk vákuumban.
A megtisztított keton metilaminnal keverjük és a képződött víztől szárítjuk. A keletkező imint aminná redukáljuk.
Kiválasztjuk a bázist és vákuum alatt frakcionáltan desztillálunk.
Minden olyan anyagot, amely a kívánt hőmérsékletre kerget, elvetünk. A kívánt frakciót összegyűjtjük és trimetil-klórszilánnal éterben semlegesítjük.
A kapott sót centrifugán szűrjük és vegyszeres minőségű acetonnal mossuk.
Ezt követően ismét szűrjük, szárítjuk és kristályosodik az alkoholok keverékei alapján.
A visszanyert kristályokat ismét éterrel mossuk, hogy gyorsan megszáradjanak.
Egy 4 napos ciklus lehetővé teszi, hogy 50 kg kész MDMA-ból kapjunk.
Mindig készek vagyunk együttműködni a gyártókkal és a nagykereskedelmi vásárlókkal.
Garantálni tudjuk termékeink és szolgáltatásaink minőségét.
 

Attachments

  • J6RuSK3hGI.jpg
    J6RuSK3hGI.jpg
    5.1 MB · Views: 593
  • ZYqVuL5Ee4.jpg
    ZYqVuL5Ee4.jpg
    4.5 MB · Views: 177
  • IlRDvarkum.jpg
    IlRDvarkum.jpg
    3.8 MB · Views: 163
  • ZOxpUFsWoa.jpg
    ZOxpUFsWoa.jpg
    5.6 MB · Views: 539
  • A6OVtvEdwc.jpg
    A6OVtvEdwc.jpg
    5.8 MB · Views: 569
  • 5y6EMHLsY1.jpg
    5y6EMHLsY1.jpg
    7 MB · Views: 632

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Amint láthatjuk, 1 ciklusban 31 liter MD-ketonom van, amelynek össztömege ~ 37,5 kg.
A következő képen egy szűrt MDMA-só látható.
A következő fotó egy MDMA kristály vákuumszárítása.
És a kristály szárítás után.
Ennek eredményeként egy hófehér MDMA-hidroklorid kristályt kapunk 40-43KG hozammal, ami mólonként több mint 85-90% + hozam a keton esetében.
 

Attachments

  • HP3AeuwLDi.jpg
    8 MB · Views: 615

CryptedMind

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Hello újra , csak a biztonság kedvéért, szükségem van egy bővebb magyarázatra néhány ponton, sikerrel használtam a Fring metod-ot, amit itt említesz egy linkkel, és a tiéd van egy dolog, amit biztosnak kell lennem, mielőtt megpróbálnék/vesztek valamit, így:

Az utolsó lépés, ő csak mossa NAOH és a maradék olajat vákuumdesztillációval, hogy megszabaduljon a vizet benne , de te ehelyett, adjunk DCM, így a kérdés az, feltételezem, hogy ez egy extrakció a DCM , majd desztillálni, hogy tiszta olaj, igaz? Úgy értem, az olaj megy a DCM, egy normális extrakció?

Tehát a lépés az , ahelyett, hogy mosni naoh, és dobja el a víz réteg, majd desztillálni, hogy megszabaduljon a víz, miután mosni bikarbonát, nem választja el semmilyen réteg? Csak DCM-et adsz hozzá, aztán megtartod ezt a DCM réteget, hogy utána desztillálhass? azt hiszem, értettem, és logikusan hangzik, de inkább tőled olvasnám, kérlek, mondd el nekem.....
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
HOZAMJAVÍTÁS

Valószínűleg sokan gondolnak rá, vagy akár meg is teszik, valójában nem tudom, miért nem teszem be ide a folyamatba, mert én minden alkalommal megteszem hahahahah

8. pont: "Dobja el a víz felső rétegét" HIBA mindig marad olaj a vízrétegben, így az olajhozam javításához ki kell vonnunk ezt az olajat ebből a rétegből.

Módszer:

- Adjunk NaOH+H2O oldatot a vízréteghez PH 12-ig.
- Adjunk DCM-et a keverékhez, keverjük meg és hagyjuk, hogy a rétegek elváljanak egymástól.
- A felső réteget dobjuk el.
- Adjuk az alsó réteget a 12. pontban leválasztott alsó réteghez.
- Választhatóan a 13. pont előtt szárítsa és szűrje meg az elegyet.

Sajnálom, hogy elfelejtettem hozzáadni előtte!
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Sziasztok, bocsánat, de ez itt a kiindulási anyag, ez a PMK viasz. Ez csak paraffinviasz, piperonil-metil-keton PMK? Vagy ez a PMK viasz valami teljesen más? Köszönöm :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Helló, a címben CAS-szám szerepel
 
View previous replies…

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Biztos hülye vagyok, vagy csak vak, de még mindig nem értem... kivéve, hogy a PMK a Piperonyl Methyl Ketone rövidítése... szóval ez így van, ugye? PMK olaj a PMK viaszból (Piperonyl Methyl Ketone) ugyanaz a cucc, ami a gyertyákban és hasonlókban van? Más néven paraffinviasz? Így van?

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A viaszforma azt jelenti, hogy ez az anyag úgy néz ki, mint a viasz. Ez egy szleng elnevezés. Nincs semmi közös a gyertyából származó viasszal, lol.
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Azt hiszem, egy másik kérdés az lenne, hogy a PMK glicidátolaj ugyanaz a dolog, mint a PMK piperonil-metil-keton? Megnéztem, de még mindig bizonytalan vagyok, mivel sok válasz azt mondja, hogy a Piperonyl Methyl Ketone a PMK? Köszönöm :)
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Ne törődj vele lol, most dolgoztam ki. így ez a PMK, amivel itt kezdesz- (PMK glicidát olaj) különbözik a PMK piperonil-metil-keton-tól.. a PMK piperonil-metil-keton (MDP2P) (4676-39-5) végeredménye, miután ezt a PMK olajszintézist elvégezted!
Haha ember... Szép idők. 🤣
 
Top