A 2C-feniletilaminok szintézisei

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Meg tudná mondani, milyen laboratóriumi berendezésekre van szükség a 2-CB kémiai szintéziséhez?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
minden a szintézis útjától függ. szükség van egy kiindulópontra és az útra, amelyet követni szeretne.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Szeretném követni a 2-CB kémiai szintézisét, amelyet ebben a bejegyzésben tettek közzé.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Henry-reakció, lombik, refluxkondenzátor, fűtött mágneses keverő, vízfürdő (vagy csináld a mikrohullámú sütőben), mérőhenger, vákuumszűrő Buchner-tölcsér és Bünsen-lombik és maguk a szűrők, hőálló főzőpoharak alacsony kiöntővel
A lítium-alumínium-hidridre való redukció mindegy, csak jégre és cseppentő tölcsérre lesz szükség a sztirololdat cseppentéséhez, majd etil-acetátot vagy etil-alkoholt cseppentünk bele, hogy a felesleges lítium-alumínium-hidridet elhasználjuk.
A brómozás ugyanaz
Mérlegek és hasonlók.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
lítium-alumínium-hidrid nem szereti a vicceket, és szeret felrobbanni és tüzet gyújtani az oldószerekben. nem lehet vízzel, szén-dioxiddal eloltani, máskülönben nem szereti a peroxidot és a vizet THF-ben.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Tehát jobb lenne egy kémiai reaktort használni, nehogy felrobbanjon és kárt tegyen bennem? És ha igen, milyen kapacitású legyen a kémiai reaktor?
Készítettél már korábban 2C-B-t?
Köszönöm!
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
hogyan segít a reaktor? lítium-alumínium-hidriddel megfelelően működik, minden a lehető legszárazabb, jó hűtés, az oldószerben lévő peroxid szennyeződések hiánya.
Én egy közönséges háromnyakú lombikban csináltam jégfürdőben, néha robbanásokkal és tüzekkel, az első szintéziseknél, aztán megtanultam =)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jobb lenne, ha egyszerűen nem használna THF-et, ha ilyen kérdéseket tesz fel
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
rossz tanács) Már el tudom képzelni, hogyan keveredik a száraz sztirol alumínium-hidriddel (a dioxánnak ugyanezek a problémái a fluor és a thf).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
pajtás, fogalmam sincs a kémiáról, próbálom megtanulni, de frusztráló, túl sok az információ, még mindig nem tudom, melyik kémiai szintézisnél maradjak és koncentráljak rá, vagy a 2-CB-re vagy az MDMA-ra gondolok, hacsak meg nem gondoltam magam, először az LSD szintézisét akartam elvégezni, de láttam, hogy csak az LSD előanyagának, a lizergsavnak az előállításához szükséges szintézis nagyon összetett, és sok reagens és kémiai reakció szükséges hozzá.
Köszönöm!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Barátom, honnan vásárolt (CAS: 93-02-7)?

2,5-dimetoxi-benzaldehid

Találtam egy eladót az alibabán, aki állítólag ezt árulja, de hogyan győződhetek meg arról, hogy ez az anyag az, amikor megkapom?
És mi a különbség a 2,5-dimetoxi-béta-nitrosztirén és ez között?
Köszönöm! és bocsánat, de fogalmam sincs a kémiáról.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
az első az aldehid, a második a nitrosztirén. a különbség azon kívül, hogy a képletben eltérő fizikai és kémiai tulajdonságokkal rendelkeznek.
ellenőrizze az olvadáspontot
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Jelenleg egy 2c-b szintézis közepén vagyok, és egy olyan utasítással találkoztam, amely szerint

"Egy 250 ml-es RB lombikba 16,6 g 2,5-dimetoxi-benzaldehidet töltöttünk,
1,6 g NaOAc és 50 ml nitrometán. A 4 órás refluxálás után átkristályosítás után 14,4 g megfelelő nitrosztirént [1] kaptunk.
5,0 g 2,5-dimetoxil-fenil-2-nitroetént adtunk 4,0 g nátrium-borohidrid 100 ml izopropanolban lévő oldatához. Ebből 4,2 g sárga olajat kaptunk.
afelesleges bórhidrid bomlása után, majd a szokásos feldolgozás (B)után .
A 2,5-dimetoxifenil-2-nitroetánt 100 ml izopropanolban oldottuk fel 8 moláris egyenérték Zn és 3,5 moláris egyenérték HOAc (a Zn mennyiségéhez viszonyítva) hozzáadásával. Ebből 2,0 g 2,5-dimetoxi-feniletilamin keletkezett halványsárga olajként (C).

Az aláhúzott mondathoz kérek segítséget. Pontosan mit jelent ez a mondat. Mielőtt belekezdtem, úgy értelmeztem, hogy az olajat ecetsavval mossuk és szeptikus tölcséren keresztül elválasztjuk. Most, hogy a szintézis közepén vagyok, már nem vagyok benne olyan biztos. Bármilyen segítséget megköszönnék, amit bárkitől kaphatok ezzel kapcsolatban.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
általában a felesleges bórhidridet savval bontják, és a sókat leszűrik.

Aggódom, hogy miért használnak nátrium-acetátot a Henry-kondenzációban, és nem értem, hogy miért állítják vissza először a kettős kötést, majd külön-külön a nitrocsoportot. A sztirolok sósavban cinkre redukálódnak (kettős kötés és nitrocsoport), ez a nitropropéneknél nem működik.

Vagy használhatsz nátrium-borohidridet rézkatalizátorral.
 
Last edited:
View previous replies…

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kérdés Önnek uram, mivel úgy tűnik, hogy Ön többet tud, mint én, és hasznos volt. Nekem is van palládium a szénen %10. Feltételezem, hogy ez is egy ésszerű útvonal lehet, de néha bajba kerülök, ha feltételezem. A cink és a hcl helyett.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Továbbá, nem ismerem ezt a konkrét szintézist, de láttam K2CrO4-et eladni egy népszerű otthoni tudományos weboldalon. Nem biztos, hogy ez az, amit keres.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Honnan vásárolta a 2,5-dimetoxibenzaldehidet?
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Megkérdeztem egy szerves kémia professzort, hogy valaki, akinek fogalma sincs a kémiáról, követheti-e a kémiai szintézis receptjét, és azt mondta, hogy igen, ezért csatlakoztam ehhez a fórumhoz, elveszett vagyok, nem tudom, milyen szintézissel kezdjem, és ezt nyereségért csinálom, időt és pénzt tudok befektetni a tanuláshoz, a célom az, hogy nagy mennyiségben gyártsak és nagybani értékesítés, de látom, hogy ez az iparág nagyon nehéz, nem csak a kémiai szintézist, hanem a szükséges kémiai reagensek és prekurzorok beszerzését is, Bármilyen ajánlás, milyen szintézist kell csinálni? köszönöm!!!!
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Wut. Ha kizárólag profitszerzés céljából csinálod, miért akarsz egyáltalán 2c sorozattal foglalkozni... Nem függőséget okozó, hiánypótló drogok. A fű termesztésével nagyobb profitot érsz el.
 
Top