A 2C-feniletilaminok szintézisei

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Van valakinek infója a 2C-H n-bromosuccinimiddel történő brómozásáról? Láttam néhány embert máshol említeni, de nem találtam semmilyen leírást.
 

Raxmil

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Én is ezt keresem, de nem találtam a részletes információkat
Amit tudok, az az, hogy GAA-ban vagy DCM-ben lehet csinálni, de fogalmam sincs az arányról.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kétségem van a 2CB szintézis utolsó lépésével kapcsolatban. Azt mondja: "A reakcióelegyet visszaengedtük szobahőmérsékletre, leszűrtük, és a szilárd anyagokat hideg ecetsavval kíméletesen kimostuk", amíg nem tudom, hogy az ecetsav 16-17C-on szilárddá válik, tehát mit jelent pontosan a hideg ecetsav?
Köszönöm.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Szia. Feltételezem, hogy a hideg sav szobahőmérsékletet jelent, mert van egy magyarázat, hogy a reakció során hő szabadul fel.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ok ok én is ezt gondoltam, de inkább megerősítettem, mivel tudod, amikor azt mondjuk hideg általában úgy értjük, hogy fagyasztóból nem RT hahaha de az ecetsavval nem lehetséges ;-) köszi.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nem egészen értem, miért mosó amin-hidrobrómid, nem lehet használni, éget. Jobb tisztítani és megkapni a hidrokloridot, és a veszteségek kisebbek, mint elkerülni a kétes kísérleteket a brómból származó por mosására.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Úgy tudom, hogy a maradék elemi bróm a termékből a levegőben el fog párologni, mint bármelyik oldószerből, így idővel nem marad ésszerű mennyiség. HCL készítése a HBr szárítása nélkül - sok szerencsét, hogy tisztább terméket kapjon, mert lehet, hogy a bróm/GAA oldatban lévő brómsókkal és magával a brómmal kell foglalkoznia.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nem látok problémát abban, hogy a brómmaradványokat tioszulfáttal verjük le, majd a ph-t lúgos közegbe hozzuk, és az olajat oldószerrel gyűjtsük össze.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
(R)-(+)-α-metilbenzilamin CAS-szám:
3886-69-9 A tüdőből származik? Vagy a gyomorból szívódik fel? Használható közvetlenül?
(R)-(+)-α-metilbenzilamin CAS-szám:
3886-69-9 A tüdőből származik? Vagy felszívódik a gyomorból? Használható közvetlenül?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nincs pszichológiai hatása.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Hol lehet hozzájutni a 2,5 dimetinitrosztirénhez?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
A 2,5-dimetoxi-benzaldehid Henry-féle kondenzációja nitrometánnal primer amin mint katalizátor jelenlétében.
 
Top