A legegyszerűbb metamfetamin szintézis amfetaminból

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Nem tudom, mi ment rosszul, de elvesztettem majdnem 20 g tiszta amfetamin, megpróbáltam semlegesíteni azt NaOH-val, és kivonat petroléterrel semmi sem maradt a párologtatás, megpróbálta újra DCM ismét semmi sem maradt a párologtatás, srácok valaki próbálta ezt a módszert, ha valaki megy, hogy megpróbálja használni kis mennyiségben ...
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
A szintézis első lépésére utal?

ha az amfetaminsó szabadbázissá történő átalakításával nem sikerül, akkor alapvető kémiai ismereteket kell tanulnia. próbálkozzon egy szerves kémia tankönyvvel, valamint egy gyakorlati/kísérleti szerves kémia kézikönyvvel.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
20gramm sok, azt hiszem, több gyakorlatra van szükséged, de ne veszítsd el a másik 20grammos haverodat, kezdheted az 1grammos skálát.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
4-5 alkalommal próbálkoztam vele, így összesen 20 gm-t vesztettem.
 

zxkcasldlalsejak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sajnálom, de számomra még mindig teljesen nem világos...

Van egy kis szürke krémünk egy kis alumínium-hidroxid szilárd anyaggal. Azt hiszem, hogy van ebben a tömegkeverékben nyers freebase meth, ami szerves réteg és egy kis vízréteg (talán nem lesz könnyű elválasztani őket). Ezután sok vizet adunk hozzá (talán a tömegünk sűrűségének csökkentése érdekében).
De még mindig - ha jól értem, a szerves réteg fent van, a vízréteg pedig alul.
Amikor leszűrjük néhány szilárd anyagtól , még mindig két rétegünk van - szerves fent és víz alul. A szerves rétegnek tartalmaznia kell a termékünket.
Ezután ezt a masszát hcl-el savasítjuk ph3-ra, ami a szerves rétegben lévő nyers metamfetamint hcl metamfetaminná változtatja, aminek a vízrétegbe kell kerülnie.
De még mindig két rétegünk van. Pontosan mit is extrahálunk már a dcm segítségével.
A dcm a vízréteg alá kerül, de ha a ph 3, a vízréteg még mindig nem adja vissza a met-hcl-t.
Tehát most már 3 rétegünk van. Fent szerves, benne a fene tudja mi van, a második vízréteg a meth hcl-el és alul dcm réteg, amiben mi van?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Van néhány kérdésem, amelyre választ kell kapnom, cserébe pedig a következő teszt elkészülte után ingyenesen közzéteszek néhány fontos adatot az amfetaminokról és prekurzoraikról, amelyek hiányoznak erről a weboldalról.
1. Lehet-e a D-amfetamin-hidroklorid kristályokat Jégként árulni és szívni? (A Jég a D-metamfetamin-hidroklorid kristályokra utal. ha nincs nagy különbség a funkciójuk között, akkor tervezem, hogy egyenesen kijelentem, hogy a D-amfetamin-hidroklorid kristályok D-metamfetamin-hidroklorid kristályok.)
2. A D-amfetamin-hidroklorid kristályok és a D-metamfetamin-hidroklorid kristályok égési és porlasztási füstkoncentrációja/illata megegyezik?
3.Valamiért nem tudom magamtól elszívni a metet, de valaki meg tudja mondani, hogy pontosan milyen szaga van a metnek? Szagoltam tiszta amfetamin-hidroklorid port, és olyan szaga van, mint egy babér vagy áfonya illat, kombinálva egy füves növényi nedv illatával. Melegítve és porlasztva kicsit furcsa szaga van, de az utóillata miatt úgy érzem, hogy értem, miért hívják az ICE-t "disznóhúsnak". Helyes ez az illat?
4. Tudom, hogy a D-amfetamin kevésbé hatékony, mint a D-metamfetamin ugyanabban az adagban, de mennyivel gyengébb, mint a D-metamfetamin? Például a D-metamfetamin 75%-ának vagy 70%-ának felel meg ugyanabban az adagban?Lesz-e jelentős különbség a személyes szubjektív tapasztalatokban a fűtött porlasztásos inhalálás esetén?
5. Tekintettel arra, hogy a piacon árult ICE valójában nem tiszta D-metamfetamin, a kereskedők a súly növelése és a nyereség növelése érdekében néhány "segédanyagot" kevernek bele. Ez azt eredményezi, hogy a kereskedelemben kapható ICE hatása azonos dózisban gyengébb, mint a tiszta D-metamfetaminé. így azt gondolom, hogy ennek elégnek kell lennie a D-metamfetamin és a D-amfetamin közötti potenciálkülönbség ellensúlyozására. Még ha azt is állítom, hogy a D-amfetamin ICE, akkor sem fog utólagos problémákat okozni. Megvalósítható ez az ötlet?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Tbh A D-amfetamin HCl nem éri meg a küzdelmet, és az amfetamin dohányzása sem éri meg. Az a mítosz, hogy az amfetamin HCl-t el lehet szívni, véleményem szerint csak mítosz, soha nem láttam semmilyen megbízható bizonyítékot arra, hogy valóban el lehet szívni az amfetamin HCl-t. Még ha valahogy sikerülne is elszívni, az amfetamin csökkent lipidoldékonysága miatt (a nagyobb lipidoldékonyság gyorsabb hatáskezdetet jelent, mivel gyorsabban átjut a vér-agy gáton) nem fogsz olyan löketet kapni az amfetamin elszívásától, mint a metamfetamintól. Emellett a HCl só erősen higroszkópos, és valószínűleg nem úgy néz ki, mint az ICE, még akkor sem, ha szétválasztanád az enantiomereket. Amikor a potenciáról van szó, ez nem ilyen egyszerű, a D-metamfetamin nem csak erősebb D-amfetamin, néhány adagolási táblázatot tekintve a D-amfetamin még erősebb, mint a D-metamfetamin mg-ról mg-ra történő összehasonlításban. A probléma az, hogy a D-amfetaminból hiányzik a szerotonerg hatás, és ezért a rendszeres ICE-használó másképp fogja érezni magát, mint a szokásos D-metamfetamin, így ha levágod, akkor egy rakás értékesítési problémát kapsz, és jobb lenne, ha vagy Meth-et vagy Speedet készítenél, és úgy adnád el, mint ami.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
"ahogy a nagyi kifújja az Amp Hcl felhőjét"

Mit mondjak? Már megint csak hülyeségeket öklendezel?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Kipróbáltam a szintézist 10g-mal és minden nagyon jól nézett ki, még azt hiszem, hogy metamfetamin szagot is éreztem, miközben a RM-et szűrtem.

Hülye módon elfelejtettem az utolsó lépésben koncentrálni és szárítani az extrakciókat, és egyenesen HCl-t buborékoltam be.
A petróleuméter először zavaros lett, és amikor folytattam, sárga folyadék gyűlt össze az alján, de csak kis mennyiség (1-2ml)

Most már megvan ez a koncentrátum a petróleuméter, metamfetamin és HCl gáz. Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet ilyenkor megmenteni?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Van szabad bázis az éterben?
Vagy só?
Kérjük, sokszorozza meg a hidrogén-kloridgázt, miközben csökkenti az éter térfogatát.
 
View previous replies…

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
A szabadbázist feloldottam az éterben, és HCl-gázt buborékoltam bele a térfogat csökkentése nélkül. Tehát azt hiszem, hogy most a HCl-só valahogy feloldódott az éterben, de nem igazán tudom.

Most próbálom csökkenteni a térfogatot, de lassan, hűtés alatt, mert félek, hogy az éterben keletkező HCl hidrolizálja a metamfetamint.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Nem NaCl-ból és H2SO4-ból HCl-t állítottam elő, de nem szárítottam meg, hanem egyenesen az éterkivonathoz buborékoltam. Egy kis HCl biztosan feloldódott az éterben, mert HCl-gőzt bocsát ki.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Csökkentenie vagy megszüntetnie kell az éter mennyiségét, etanolt kell adnia az alaphoz, és gőzt kell fújnia.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Biztos vagy benne, hogy kivontad a metaalapot?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Azt hiszem, kivontam, legalábbis mindent jól csináltam.

Az amalgám és a hidroxid kiszűrése után kevés HCl-savat adtam a rm-hez, amíg a pH 3 nem lett, és 3-szor extraháltam éterrel.
Ezután NaOH-val lúgosítottam PH 12-re és ismét 3szor extraháltam.

Hogy érted ezt? A térfogat csökkentése után "adjunk etanolt a lúghoz, és fújjuk rá a gőzt"
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Sósavat adtam hozzá, és éterrel extraháltam.
majd. Adjunk hozzá lúgot és extraháljuk újra
Ezután gyűjtsük össze a kivonatokat, majd pároljuk el az étert, és tartsuk meg a szabad bázist. Adjunk hozzá egy kis etanolt és hozzunk létre hidrogén-klorid gőz a szabad bázis az etanolban.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Azt hiszem, kivontam, legalábbis mindent jól csináltam.

Az amalgám és a hidroxid kiszűrése után kevés HCl-savat adtam a rm-hez, amíg a pH 3 nem lett, és 3-szor extraháltam éterrel.
Ezután NaOH-val lúgosítottam PH 12-re és ismét 3szor extraháltam.

Hogy érted ezt? A térfogat csökkentése után "adjunk etanolt a lúghoz, és fújjuk rá a gőzt"
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Eredmény 1g / 1 mol amfetamin sóval ?
 

BIG JJ

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sikerült valakinek ez a folyamat? A termékem végül nem látott semmit, van valaki jószívű, aki meg tudja mondani, mi történt? Végre megkaptam az olajréteget, de nem tudtam kivonni a metamfetamint.
 
Top