4-MMC (mefedrono) sintezė DCM

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
šiai sintezei nereikalingas grįžtamasis kondensatorius? Dcm, įkaitintas iki 40 laipsnių (virimo temperatūros), kartais gali sukelti sprogimą, kaitinamas tokį laiką tokioje temperatūroje uždaroje kolboje?
 
View previous replies…

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Susikaupia slėgis, jei visiškai užsandarinsite, rekomenduočiau šiek tiek praverti, kad nesusidarytų slėgis, taip pat kad būtų sulaikyti bet kokie garai / kvapai, žinoma, rekomenduojama tam tikra ekstrakcija. Atliekant 4MMC sintezę naudojant DCM, man patogu naudoti 38-40 °C temperatūrą. Arba galite atlikti 0 °C temperatūroje nuo 18 iki 24 valandų, pageidautina - 24 valandas.
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, vaikinai,
Aš taip pat renkuosi DCM metodą.
Sumaišiau 100 g bromketono 300 ml DCM ir lėtai įpyliau 200 ml metilamino 40%a.q. tirpalo.

Dabar mano klausimas, kokia temperatūra ir laikas būtų geriausi.
Paskutinį kartą laikiau 36-37 laipsnių temperatūrą, o reakcijos laikas buvo 3 valandos.
Tačiau po acifikacijos produktas buvo labai mėlynas.

Kaip galėčiau nustatyti geriausią temperatūros ir virimo laiko santykį.
Mažesnė temperatūra = ilgesnis reakcijos laikas?

Kokia temperatūra neveikia.

Ar gali kas nors padėti ir paaiškinti temperatūros ir virimo laiko priežastis?

Labai ačiū.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Mano patirtis rodo, kad tai lengvai galite padaryti 40 (rm temp! Naudokite stiklinį termometrą, kuris dedamas į jūsų mišinį). Atrodo, kad DCM labai nenoriai pradeda iš tikrųjų virti (tarsi turėtų tam tikrą buferinę zoną). Jei padidinu temperatūrą, jis užsispyrusiai laikosi ties 40.

Bet kokiu atveju. Tas laiko ir temperatūros santykis svarbus tik tiems, kurie nuolat skuba. Tai, kad reakcija trunka tam tikrą laiką, nereiškia, kad reikia griežtai sekti chronometru. Produktas nevaikšto tolyn. Ant 35 per naktį, 25 per naktį, 40 per 2 valandas, 40 per 8 valandas . gausite tą patį produktą (kur, imho, ilgiau = geriau).
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
forma 1kg 2b4m 400g 4mmc milteliai ar kristalai ?? wow
Aš buvau gauti daug metų eiti 880g milteliai 820g kristalas ant dcm dabar man 600g kristalas yra geriau, kas aš darau visą savo darbą 2h kristalas aš padariau dabar tą pačią dieną. visa informacija, kaip padaryti u turi forume, jei žinote somting apie chemiją
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u naudojame 400 g 2b4m ir gauname 400 g miltelių 4mmc ??
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
265,5.
Reakcija, kurią atlikau netrukus po to, buvo viena iš 200 g, bet naudota 800 dcm. Iš šios gauta 165 g. Taigi tai yra maždaug 75 procentai (kai atsižvelgiama į tam tikrus nuostolius kristalizacijos metu). Daug geriau nei ta, kur panaudota per mažai DCM.

Taigi, 6 valandų reakcija turiu pripažinti, kad ji nepavyko taip gerai (būsimiems skaitytojams)
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
2h 40° to najlepszy sposób na dcm true.
Daug u prarandama, kai jį plauname acetonu daug produkto vis dar lieka ant dcm, kai jį plauname
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Meph in DCM
 

Attachments

  • 5WJN0nE4Df.jpg
    5WJN0nE4Df.jpg
    3.4 MB · Views: 41

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Manau, kad 300 ml DCM yra pakankamai daug tokiam BK4 kiekiui, 500 ml, mano nuomone, yra per daug ir vietoj to galėtumėte sutaupyti pinigų.

Iš smalsumo, kiek laiko trunka jūsų kristalizacija?

Tikiuosi, kad viskas gerai.
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Man užtruko 1 dieną
 
View previous replies…

TheEnthusiasticCat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Jie atrodo gražiai.

Vadinasi, visas tirpalas, kuriame buvo jūsų tirpalas ir jūsų pasirinktas (-i) tirpiklis (-ai), visiškai susikristalizavo per 1 dieną, ar šie kristalai išimti dar nesibaigus visai kristalizacijai?

Mes taip pat užtrunkame maždaug parą, tačiau šį laiką padidinome iki 36 valandų ir šiuo metu iš 1000 g BK4 sintezės gauname apie 600 g kristalų, galbūt turiu metodą, kuriuo galiu šį laiką dar labiau padidinti, tačiau jis neišbandytas, todėl negaliu patvirtinti.

Labai švarus, geras darbas, kolega.
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ačiū, aš galiu matyti jūsų kristalus?
 
Last edited:

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
naudojant šaltąjį metodą ir 50/50 IPA bei d-vandenį
 

Albert13

Don't buy from me
Member
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Ar turite omenyje kristalizaciją šaldytuve?
 
Top