Looking for a vendor 4-MMC mefedrono, triptamino ir disso gamintojas

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Ieškau 4-MMC arba mefedrono gamintojo. Taip pat ieškau galinčių gaminti arba tiekti 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK ir 5-meo-pce (arba pcp). Ignoruosiu perpardavėjus, kurie kelia kainas, ir tuos, kurie neturi patirties. Perku dideliais kiekiais, bet pradedu nuo mažesnių kiekių, kuriuos didinu, atsižvelgdamas į tai, kaip man patinka tiekėjas. Dėl jų nesiderama.

Nuosava svetainė ir (arba) dalyvavimas DN rinkoje yra privalumas, bet nebūtinas, jei už jus laiduoja atitinkamas asmuo.

Sandoris turi būti sudaromas sąlyginio deponavimo būdu.

Ateityje planuoju gaminti savo 4-MMC. Tačiau jei pasiūla bus puiki, o tiekėjas profesionalus, apsvarstysiu galimybę negaminti jo pats ir toliau pirkti. Esu pripratęs prie didelio grynumo ir profesionaliai pagamintų produktų, todėl žinau, kaip atrodo tinkamas produktas, ir būsiu labai išrankus.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ieškau 4-MMC pardavėjo tiek mažiems, tiek dideliems kiekiams siųsti, idealiu atveju iš ne karštųjų ES šalių.
Jokių patarimų apie DNMs pardavėjus, išskyrus vieną (vienintelį ne JK ar PL, tik šalyse, kuriose 4-MMC gamyba yra didžiulė, bet siuntimas už jų šalių ribų nevykdomas dėl didelės rizikos, susijusios su siuntimu už jų ribų), visi kiti tiekia tik pigius atsitiktinius katinonus, nupirktus iš Kinijos arba likusius ES sandėliuose.

Patys pažiūrėkite įvairių viešų oficialių laboratorinių tyrimų rezultatus ir pamatysite, kiek ištirtų "4-mmc" yra net ne 3-mmc, o 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC ir t. t. ir t. t.

Nedomina ir atsitiktinis šlamštas iš pardavėjų, gabenančių tik 20+ produktų / perpardavinėtojų - dažnai net ir turėdami gerų ketinimų ir teisėtumo, jie negali patikrinti / išbandyti kiekvienos kiekvieno junginio partijos, jie pasitiki savo didmeniniu tiekėju, o sukčiauti dėl katinonų yra didžiausia mada. Taigi beprasmiška, nes 4 mmc sintezatorius yra pigus ir paprastas, rasti pirmtakų taip pat nėra didelė problema ES.

Tiesioginiai chemikai / gamintojai specializuojasi tik keliose cheminėse medžiagose, bet tokių nedaug, pagamintų profesionaliai, su dideliu slaptumu ir voched iš pirkėjų, turinčių gerą reputaciją. čia ar kitose patikimose bendruomenėse.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
??? Gražus pokštas, randant 4-MMC (4-metilmetkatinoną) iš k..
RC pardavėjai iš Kinijos net sudegina likusias slėptuves, kai tik junginys uždraudžiamas - jie rizikuoja ne tik uždaryti savo verslą, bet ir (tiesiogine prasme) netekti galvos.
Be abejo, vis tiek yra pogrindinių pardavėjų (dažniausiai dirbančių su organizuotu nusikalstamumu arba Meksikos karteliu), bet tikrai ne 4 mmc sintezei.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Garsiai ir aiškiai girdžiu, ką sakote. Esu padaręs tą klaidą ir pats tuo įsitikinau atlikdamas laboratorinius bandymus. Gavau 4-CMC ir 4-CEC, nuo kurių abiejų porą dienų buvau maždaug pusiau pamišęs.

Kaip tiksliai pastebėjote, 4-mmc yra nebrangus ir paprastas sintezatorius, o pirmtakai nėra tokia didelė problema. Mano problema yra ta, kad neturiu nei privatumo, nei kokios nors laboratorijos, todėl paprasčiausiai norėjau nusipirkti jo dideliais kiekiais. Tiesiog stebiuosi, kaip sunku jį rasti.

Esu dėkingas už jūsų atsakymą.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
taip, jei u turi goof pardavėjas cheminių medžiagų ir u padarė tikrai gerą sintezę 4mmc, tada 1kg 4mmc yra 300€, jei u padarė tonas ir u padarė savo 2b4m, tada kaina yra daug mažesnė
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Tuomet, jei jums patinka pinigai, kodėl to nedaryti ir neparduoti visiems ES / JAV klientams, kurie jį karpo? Kaip minėjau, JAV jis parduodamas už 100 usd/g, o ES, priklausomai nuo šalies, nuo 50 EUR iki 120 EUR/g.

Jei už 300 EUR pagaminsite 1 kg, blogiausiu atveju uždirbsite 50 000 EUR, geriausiu - 120 000 EUR iš 300 EUR.....

Arba keliaukite į netoliese esančią šalį ir atlikite šį darbą, esu tikras, kad ten bus daug žmonių, kurie pasirūpins paruošti jums reikalingą laboratorinę įrangą ir pirmtakus. ;)
 
Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Taip, mano drauge, gerai suprantu, kad tokia didelė rizika jus atbaido! Todėl paskutiniuose komentaruose daviau jums patarimų, kaip praturtėti be tokios rizikos ir išgelbėti žemyną!
:) Turėtum naudotis OpenAI taip, kad galėtum lengvai išversti į anglų kalbą ir mes taip pat gerai suprasime vienas kitą Jei tau reikia daugiau informacijos, parašyk man į PW!
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Prieš kelerius metus to nebuvo. Problema, kaip minėjau, kai nemadingas vaistas vėl tampa madingas - po kelių legalių mažų pardavėjų plitimų, banginiai ima viršų ir jiems nelabai rūpi, ar tai tikras 4-mmc, ar analogai. Tas pats nutiko su A-PVP, paskui su MXE ir iš esmės su bet kokiu dideliu RC po to, kai jis buvo uždraustas.

Tiesiog gryna nelaimė, kad vienintelės 2 šalys su masine gamyba yra labiausiai kontroliuojamos siuntimui į išorę. Banginiams tai nerūpi, todėl jie net nesivargina siųsti muliažų.

Smulkūs pardavėjai žino, kad jiems bus sunku jį parduoti, nes nėra pasitikėjimo, jei jie neturi reputacijos. Tačiau jie galėtų parduoti DD, jei turėtų šiek tiek kantrybės ir pateiktų pavyzdžių.

Organizuotam nusikalstamumui arba didmeniniams tiekėjams / gamintojams rūpi tik pinigai, o ne scena - todėl taip ir einame. Aš tik tikiuosi, kad jie supras didžiulį galimą pelną, kurį jie galėtų padaryti, ir greitai ar vėliau atsibus.

Čia tas pats, galiu lengvai gauti visus pirmtakus, bet tikrai nesu tinkamas bandyti bet kokį sintezatorių. Galiu susirasti laboratoriją nuomai, kad galėčiau gaminti netrukdomas..vis tiek man reikia pajėgių rankų ;)
 
Top