aaronstevens (valentino kartelis)

Status
Not open for further replies.

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
gražus idiotas priima sandorius, kai žino, kad negali jų įvykdyti
bent jau aš atlikau escrow ir gavau savo pinigus, atskaičius mokestį
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kur mano užsakymas? užsisakiau 100 g kokaino gavau tik 98,5 g užsisakiau heroino iš valentino kartelio ir vis dar negavau, kad dar????? rašiau jam žinutes ses. per el. paštą neatsako !
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Tai buvo pakuočių komandų klaida, atsiprašome už tai, tačiau žmonės kartais klysta. H buvo išsiųstas, tačiau atrodo, kad buvo perimtas, atsakėme į jūsų el. laišką ir pasakėme, kad galime jums pasiūlyti 50 % pakartotinį siuntimą, jūs neatsakėte. Tikimės, kad tai ras jus gerai.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
aš suprantu @aaronstevens, bet man buvo pažadėtas sekimas, kurio aš niekada negavau. aš klausiau kiekvieną dieną, man tiesiog buvo pasakyta, kad aš jį gausiu šiandien vakare 1 savaitę iš eilės. tada kokaino trūko, aš parašiau jums žinutę apie tai ir jūs pasakėte, kad tai yra slapto metodo dalis, o po 3 dienų aš gavau 7 g ir aš vėl parašiau jums žinutę, kad jo trūksta, jūs tada dint atsakėte kelias dienas ir jūs pasakėte "taigi jo 3,5 g sumažėjo", po to aš niekada negavau atsakymo atgal. aš nuolat prašiau jūsų siuntimo sekimo numerio H, jūs ignoravote šį klausimą. Mano pirmas kartas, kai bendrauju su jumis, aš pasitikiu jumis. jei mes galime išspręsti problemą, aš neprieštarauju bandyti antrą kartą. kaip jūs sakėte, kad esame žmonės, mes darome klaidų. aš jums parašiau atgal.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Dabar jau turėtume sudaryti visų jo išviliotų pinigų sąrašą... Atsiprašau brolio
 
View previous replies…

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Jei būtume norėję išnaudoti savo klientus, nebūtume jiems atsakinėję dabar, kai jie teiraujasi apie savo siuntos būklę. Jūs esate klientai, su kuriais mes nenorime turėti verslo reikalų, paaiškinau mūsų organizacijos padėtį, taip pat aiškiai nurodėme, kad .2 el. paštas yra vienintelis būdas susisiekti su mumis ateityje . Prašome nemėtyti kaltinimų, kad esame sukčiai, kai praeityje sudarėme daugybę sandorių. Kaip dabar įveikti šias kliūtis yra 1. mūsų darbų sąraše, kaip mes galime persiųsti produktus, jei mūsų sandėliai buvo uždaryti ir sukompromituoti. Visų klientų prašome būti kantriais.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tau nereikia man nieko teisintis, vyruti, aš nepasiduodu tavo melui :D. Tiek daug pinigų prarado žmonės, turėję reikalų su kuo nors, kas susiję su tavo vardu. Nebūk čia dabar ir nekalbėk apie persiuntimą, jei prireikė šūdino viešo įrašo, kad išeitum po to, kai ištisas savaites šmeižei savo tariamai "mylimus" klientus, žmogau. Ištrinkite savo paskyrą jau, baigti su juo.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d met niekada nerodė žmonių buvo už gerai leidžia įdėti
tai mažiausia, kas nutiks, tai gausiu savo galvą kelmu į blogesnį
gauti nužudyti mane, .2cartel mail bs grįžta kaip neįteiktas
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Siųskite man privačią žinutę čia, jei el. paštas neveikia, nurodydami visas savo problemas
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
mano pasirodė NZ užsakyta oz md rugsėjo 4 d., ji atvyko spalio 8 d. tai yra mano 2 užsakymas ir viskas atvyko, kai aš jį pasvėriau, jis buvo 30 grms..so jokių nusiskundimų čia, tik laiko trukmė. bet tai, kas atsitinka, kai jūs gyvenate pasaulio apačioje................thanks aaron VC, fuck ar jis tikrai buvo suimtas, žiūri į pateikti daugiau užsakymų..aš pastebėjau hi protonų paštas grįžti kaip kompromituojamas
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Dėkojame bro vertiname tokių klientų kaip jūs paramą.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg, jei kas nors yra pakankamai kvailas, kad pirktų iš šio vaikino, nusipelnėte būti apiplėšti. Jis galvoja, kad yra gudrus su savo fiktyviais skundais "Užsisakiau 100 g, o gavau tik 98,5". Taip lengva pamatyti, kad jis naudoja kelias paskyras
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Man tai buvo akivaizdu nuo pat pradžių, tačiau jis privertė daugumą patikėti jo melu. Jis prisidengia ir kitų čia esančių "pardavėjų" profiliais, ir man akivaizdu, kas yra profiliai, kuriuos iš tikrųjų valdo lygiai tas pats asmuo.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legaliai užsisakiau 100 g gavau 91,5 g tada pasakiau jam apie tai ir jis pasakė, kad likusią dalį išsiųs iš naujo. Po 2 dienų paštu gavau 7 g, todėl parašiau jam žinutę, sakydamas, kad trūksta 1,5 g. Jis man neatsakė.
Užsisakiau 100 g H, jis taip ir neatvyko. turėjo būti sekamas, bet niekada negavau sekimo. nuolat rašiau jam žinutes, bet jis neatsakė. nenoriu atrodyti kaip kekšė, bet taip, iš viso kokaino trūko 1,5 g. skamba kaip fiktyvus skundas, bet tai tiesa. šiandien gavau laiškus iš "Valentino Cartel", bet noriu susigrąžinti pinigus. jie norėjo atsiųsti 50 % siuntos, bet aš nesutikau. Nėra garantijos, jei re laivas ketina atvykti. tai mano pirmas kartas daro verslą su juo. mano sąskaita atrodo netikras, nes im naujas čia. nemanau, kad aš būsiu pirkti iš jų, nebent jis išsprendžia problemą, o jei jie tai daro, kodėl gi ne bandyti dar kartą su jais ? klaidos atsitinka aš suprantu, kad. jūs negalite pasitikėti tamsaus neto tho niekas gali būti už ekrano.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Jo H nuotraukos atrodė labai gerai, bet, laimei, jis nustojo man atsakinėti
FQB5cF0UvK
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Asmuo, kuris apgaudinėja kitus, yra tik blogiausia iš visų egzistuojančių padugnių. Eikite ir užsidirbkite pinigų dirbdami sąžiningą darbą. Tokie žmonės yra narciziški ir net nejaučia gailesčio dėl padaryto blogio... tarsi pasaulis jiems būtų kažką skolingas. Arba jie pyksta ant pasaulio, nes jų gyvenimas yra šūdas. Tu pats kaltas, kad tavo gyvenimas yra šūdas, tu, nevykėli.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Visiškai su tuo sutinkame, labai stengiamės, naudodami visus savo išteklius, kad ištaisytume šias problemas, rūpinkitės broliu.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Kalbama apie mano užsakymą, kuris buvo prikrautas... Kiti mano kliento ir jo kliento įrodymai bus išsiųsti rytoj, nes visi miega.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Jūs tikrai užduodate tai ne kaip retorinį klausimą, ar ne? Bloterinis popierius negali pakenkti, kad ir ką ant jo dėtumėte!
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
O šūdas gerai, aš repled į protonų elektroninio pašto vaikinai ir jis sakė , pasakykite, kas jūs esate ir kas buvo užsakymai aš gavau , .....that skambėjo įtartinas, nes taip aš buvau iš ten!!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Pamatėme šį el. laišką, maniau, kad teiraujatės apie senų užsakymų būklę. Atsiprašau, jei suklusote.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Prašome būti kantriais, stengiamės su visais susisiekti, dėl LE praradome didžiulį savo verslo sektorių, buvo sulaikyta daug siuntų, todėl stengiamės kaip įmanydami grįžti pas visus ir išspręsti problemą taip, kad abi pusės būtų patenkintos. Verslą vykdome daugiau nei 10 metų, o čia - nuo 2022 m., sudarėme daugybę sandorių ir sandorių, kurie visi vyko puikiai. Mes nesame sukčiai, tiesiog turėjome rimtų nesėkmių. Jei esame jums skolingi siuntas, prašome siųsti el. laišką adresu [email protected], į el. laišką įtraukite, kokį produktą esame skolingi, kiek jo, po to pateikite sandorio įrodymą ir ankstesnių pranešimų istoriją. Ačiū visiems už supratimą. Žmonėms, kurie jaučiasi išduoti, tikiuosi, kad galėsime susitarti. Būkite saugūs, likite aukštai.

VC
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
VISIEMS, KURIE MANO, KAD MŪSŲ ORGANIZACIJA YRA SUKČIAI

Taip kalba visos organizacijos bosas

Pirmiausia id norėtume padėkoti visiems, kurie parodė "Valentino Cartel" palaikymą šiuo sunkiu laikotarpiu, ir norėjome pranešti, kad jūsų parama nelieka nepastebėta, mes tikrai vertiname kiekvieną iš jūsų.

Pastaruoju metu mes matėme keletą neapykantos kupinų, neigiamų komentarų apie mūsų organizaciją, o tai mus nuliūdino, mes suprantame jūsų nusivylimą, tačiau nemalonu matyti, kaip mūsų lojalūs klientai nusisuka nuo mūsų po vieno neteisingo poelgio.

Kad viskas būtų aišku, narys, kuris vadovavo šiam verslo sektoriui, buvo suimtas, o jo sesija, prototnmail ir telegram buvo sukompromituoti. Jo įrenginyje esantys duomenys yra užšifruoti, todėl nebijokite, kad jums negresia pavojus, tačiau manome, kad toliau geriausia naudoti kitą el. pašto adresą. Dėl pranešimų siuntimo paslaugų praradimo naujasis narys, kuris buvo paskirtas tvarkyti šį sektorių, neturi jokios ankstesnės informacijos, todėl viskas, ką jis dabar daro, jam yra nauja. Tai reiškia, kad jis nežino nė vieno iš senųjų klientų ar jų užsakymų, todėl jis prašo žmonių pateikti mokėjimo įrodymus ir pranešimų istoriją su senuoju nariu. Kiekvienam užsakiusiam asmeniui buvo suteiktas užsakymo numeris, kuris buvo užregistruotas jo telefone. Tokiu būdu, kai jis kalbėjosi su pakavimo komanda, jie galėjo atitinkamai suteikti sekimo numerius. Po šio nario arešto praradome labai daug informacijos, todėl dabar stengiamės surinkti kuo daugiau, kad galėtume ištaisyti problemas. Kita problema - konfiskavimas, neseniai buvo konfiskuota daug mūsų išsiųstų siuntinių, o mūsų pagrindiniai sandėliai Prancūzijoje ir Vokietijoje buvo uždaryti ir tai dar labiau apsunkino mūsų organizaciją. Šios trys pastarosios savaitės buvo labai prastos, jei atvirai kalbant su jumis, vaikinai.

Daugelis iš jūsų išsakė pastabas, kad esame sukčiai, todėl esu su jumis atviras. Bet kokie klientai, kurie padės šiam naujam nariui dirbti šioje svetainėje, bus labai vertinami. Nors ką tik pamačiau, kad iš mūsų buvo atimtos pardavimo teisės, o tai yra gėda matyti. Prašome rašyti mums el. paštu dėl bet kokių užklausų. Svarbiausia yra atkurti pasitikėjimą, kuris buvo sukurtas iki tol. Mes siekiame tai padaryti suteikdami kiekvienam ne daugiau kaip 75 % perrašymo, priklausomai nuo jo situacijos. Parašykite mums el. paštu, pateikdami sandorio įrodymą, savo pirminį užsakymą, kiek, jei iš viso buvo, jo atkeliavo, ir pristatymo adresą. Laukiame bet kokių naujų verslo galimybių, kurios pasitaikys mūsų kelyje.

Informacija apie Užsakymai, pateikti nuo rugsėjo 25 d. iki spalio 2 d., neribotam laikui buvo prarasti. Visi nauji užsakymai, pateikti nuo 5 d., kai atnaujinome veiklą, buvo apdoroti, nebent jie buvo pateikti per bbgate svetainę. Dėkojame už supratimą. Būkite saugūs, mano žmonės.

Bosas
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Jūs ir dar 5 paskyros, kurias naudojate susirašinėjimui suklastoti
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top