aaronstevens (valentino kartelis)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kur mano užsakymas? užsisakiau 100 g kokaino gavau tik 98,5 g užsisakiau heroino iš valentino kartelio ir vis dar negavau, kad dar????? rašiau jam žinutes ses. per el. paštą neatsako !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Dabar jau turėtume sudaryti visų jo išviliotų pinigų sąrašą... Atsiprašau brolio
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jei tas asmuo gali rašyti, tegul jis nueina į forumą ir paskelbia savo pretenziją, išsamiai aprašydamas aplinkybes.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
ar aaronas dabar čia net neprekiauja ?,negaliu jo rasti lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Asmuo, kuris apgaudinėja kitus, yra tik blogiausia iš visų egzistuojančių padugnių. Eikite ir užsidirbkite pinigų dirbdami sąžiningą darbą. Tokie žmonės yra narciziški ir net nejaučia gailesčio dėl padaryto blogio... tarsi pasaulis jiems būtų kažką skolingas. Arba jie pyksta ant pasaulio, nes jų gyvenimas yra šūdas. Tu pats kaltas, kad tavo gyvenimas yra šūdas, tu, nevykėli.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Visiškai su tuo sutinkame, labai stengiamės, naudodami visus savo išteklius, kad ištaisytume šias problemas, rūpinkitės broliu.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ar atsakėte man netyčia? Manau, kad tai, ką pasakėte, buvo skirta aaronui.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Kalbama apie mano užsakymą, kuris buvo prikrautas... Kiti mano kliento ir jo kliento įrodymai bus išsiųsti rytoj, nes visi miega.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nors aaronas su daugeliu vykdė gerą verslą ir apskritai gerai vykdė savo užsakymus, man viskas apie jį buvo įtartina nuo pat pradžių, nes galėjau pasakyti, kad jis iš tiesų nedalyvavo bendruomenėje asmeniniais tikslais, be to, jo plačios atsargos, kurios niekada neatrodė esančios kartu toje pačioje vietoje, man atrodė kaip "Darknet pardavėjas 101", bet kokiu atveju dropshippingas yra modernus verslo modelis, bet man atrodė, kad tokia reklamos forma, kai akivaizdu, kad tu nesi tas vaikinas, yra įžūli :D Dėl jo įtartino elgesio aš tikrai užsiauginau daug pykčio jam dėl to, kad jis išnaudotų šią puikią bendruomenę savo asmeninei naudai gauti.

Paprastai melas niekada neveda į priekį, šiuo atveju intriguojantis siužetas, kurį aaronas sukūrė aplink save ir daugybę kitų personų (pirkėjų ir pardavėjų), kurias jis turi šioje prekyvietėje, man atsiskleidė šių metų rugpjūčio 29 dieną. Vis dėlto nesinorėjo nieko dėl to daryti, nes turėti skirtingas tapatybes tamsiajame tinkle yra labai įprastas dalykas, kuriuo užsiimu ir aš.

Vis dėlto tai buvo rugpjūčio 22 d., kai su manimi susisiekė "Breaking Bad" naudotojas, prašydamas įvairių narkotikų, bet daugiausia oksikodono asmeniniam naudojimui. Mes užmezgėme pokalbį ir maždaug po savaitės siuntinys jau buvo pakeliui. Būtent tą akimirką pirkėjas vėl susisiekė su manimi ir parašė tokią žinutę:

Taigi šiuo metu norėčiau, kad jūs padarytumėte pertrauką, atidarytumėte sesiją ir pažiūrėtumėte, ar tas ID jums gali būti pažįstamas :D

Istorija tęsiasi..

Kadangi anksčiau niekada neturėjau kontakto sesijoje su aaronu, negalėjau matyti, kas tuoj išsirutulios, ir toliau susisiekiau su naudotoju tingiu pranešimu "Yo Gordon", kad jis žinotų, kas aš esu.

Po 2 valandų ir 2 minučių mano žinutės prašymas buvo priimtas. Naudotojas atsakė:

Kai ėmiausi konfrontuoti su juo sakydamas:
Jis nieko nesakė visą dieną, nors prieš tai buvo labai jautrus, o JAV vis dar buvo vidurdienis
Aš toliau kapojausi:
Jis išėjo ir pasakė:
Aš gavau keletą fugazinių paaiškinimų, kodėl mano klientas nukreipė jį pas mane, nes aaronas turėtų būti didelis oksikodono tiekėjas JAV :D :D Man tai gana aišku :)

BB naudotojas, kuris atsiuntė man anketą, taip pat neatsakė vieną dieną, o paskui pasakė: "Aaronas neatsakė:

Kai aš atsakiau:
Nesulaukiau atsakymo, kai siuntinys buvo pristatytas, su manimi daugiau niekas nesusisiekė, tačiau paskyra nuo šios dienos vis dar aktyvi (paskutinį kartą aktyvi: 2023 m. spalio 9 d.)

Tai gali palikti šiek tiek vietos interpretacijai, bet man viskas gana aišku.

Iš adreso duomenų matau, kad už paskyros atsakingas asmuo yra iš JAV! (Neklauskite manęs jo adreso :D)

Galėčiau tęsti pridedant įrodymus apie pirmiau minėtus teiginius (ekrano nuotraukos + vaizdo įrašai), kuriuos turiu, bet tai yra laiko ir energijos švaistymas!

Kitos situacijos, dėl kurių susidarė mano nuomonė apie aaroną, yra šios:

1. Kai tik pradėjau dirbti pardavėju, tokie vartotojai kaip Chobeskunk ir dar 2 žmonės iš Prancūzijos laukė aarono atsakymo jau daugiau nei 3 savaites po užsakymo pateikimo ir monetų išsiuntimo, nuo to laiko žmonės čia ateidavo kartas nuo karto su ta pačia problema, kad jie ištisas savaites laukė atsakymo, ir tai buvo prieš 4 mėnesius.
Ghosting priėmus užsakymą = sukčiavimas
2. Jo kokainas buvo išbandytas ant 70%, reklamuojamas ant 90%+
3. Žmonės užsisakė metamfetamino, gavo 4MMC
4. Jis prisipažino man pardavinėjęs oksikodoną su fentanilio priemaiša sesijoje
5. Skelbia apie 95 % 4MMC, bet siunčia nešvarų šūdą klientams. Kai tai išaiškėja, jis tikrai sako, kad susitvarkė skrisdamas į laboratoriją su lėktuvu, kad pagerintų savo chemikų darbą

Vaikinai, visa tai yra taip blogai, negaliu patikėti, kaip tai galėjo tęstis taip ilgai ir toli ir kaip šis vaikinas dar nėra uždraustas? Buvo juokinga žiūrėti, bet sąžiningai, ar mes norime tokio dėmesio, kad vartotojas, kuris įsigijo narkotikų "Breaking Bad", pateko į ligoninę nuo jo? aaronstevens turi eiti ir kiekvienas iš jo šalutinių sąskaitų!

Man tikrai įdomu, kiek pinigų jis išviliojo iš žmonių.

Aš tikrai raginu, kad reikia priverstinių depozitinių sandorių Breaking Bad, kiekvienas, kuris drauge su žmonėmis už forumo ribų, turėtų būti nedelsiant uždraustas, jei to nesuteikė administratoriai.
 
View previous replies…

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tai taip sus, atrodo, kad aaron paslydo abit ten, Manau, kad tai atsitinka, kai jūsų žongliravimas tačiau daug šalutinių sąskaitų, jūs pamirštate, kas jūsų turėtų būti
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tai tikrai tik labai sus man, nežinau, sąžiningai. Juolab kad šis naudotojas su manimi daugiau niekada nesusisiekė, nors pristatymas buvo puikus, tai neįprasta.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordonai, aš neturiu nė pusės tiek įžvalgų apie šį pasaulį, kiek tu, bet savo šalyje esu gudri sena verslo lapė ir Aarono elgesys nuo pat pirmos akimirkos buvo įtartinas.
Jau metus stebiu tą vaikiną, kaip arogantiškai jis stengiasi nustumti kitus pardavėjus. Bet panašu, kad ir aš senstu, nes laikas bėgo, mačiau, kaip kaupiasi teigiami vertinimai, ir man tiesiog šovė į galvą, kad gal verta pabandyti...
Tada kilo skandalas, mano laimei. Taip pat, tavo laimei, nes tu jį praktiškai nugalėjai per trumpą laiką, savo patikimumu.
Taigi, jei neprieštarausi, netrukus užsuksiu pas tave dėl šiek tiek amfetamino... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Dauguma dalykų yra tokie akivaizdūs, kad įžvalgų, manau, tikrai nereikia :) Tačiau, žinoma, visada galite susisiekti su manimi ir pažiūrėsime, ar mums pavyks įvykdyti jums užsakymą! Žinoma, aš neprieštarauju :D :D :) :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens ir kt.

BB komanda puikiai žino, kad mūsų versle pasitaiko areštų. Ne kiekvienas areštas sunaikina verslą.
Kai tik pasirodė žinia, kad @aaronstevens pateko į bėdą, jis nedelsdamas susisiekė su mumis ir paprašė atšaukti visus užsakymus, kad žmonės galėtų atgauti pinigus.

Taip pat žinau, kad @aaronstevens stengiasi sumažinti savo verslo nuostolius ir deda pastangas, kad dauguma užsakymų būtų pristatyti klientams.

Kol padėtis stabilizuosis, laikinai paslėpėme visus @aaronstevens sąrašus. Kai dauguma problemų bus išspręsta, @aaronstevens galės tęsti prekybą BB, tačiau neviešins pasiuntinių kontaktų, kad visi sandoriai vyktų per depozitinę sąskaitą.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tai nėra pasiteisinimas pardavinėti suklastotus produktus, dėl kurių pirkėjams kyla fizinis pavojus, pavyzdžiui, jo LSD
Būtent tai, ką "Breaking Bad" bando pašalinti iš narkotikų rinkų, - pardavėjus, kurie išnaudoja savo vartotojus, nes nežino geriau

Perskaitykite visus kaltinimus čia, šioje temoje, tai tiesiog viršija viską, ką galima pateisinti areštu, dėl kurio jis/ji neva kelioms dienoms užblokavo galimybę užsiimti verslu. Tai, apie ką ši gija, yra daug daugiau
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ar matėte įrodymų? Nenoriu vaidinti advokato, bet jei kas nors kaltina, turėtų įrodyti savo kaltinimus.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Esate teisus, nebuvo jokių įrodymų dėl laboratorinio tyrimo rezultato, tikiuosi, kad pavyks gauti įrodymų!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Neprašau pateikti laboratorinių testų. Bent jau pamatyti auką ir jos istoriją. Ką jis vartojo, kiek, kokie buvo simptomai, įrodymų, kad pirko iš arono. Tiesiog tai.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Manau, kad tai turėtų būti įmanoma gauti per Cutą, nes jis palaiko ryšį su pirkėju, jei yra TXID įrodymas, būtų dar geriau.
@NoCutt Ar galite ką nors pataisyti? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Visi el. pašto kontaktai vis dar matomi jo profilio puslapyje
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Gordon Ramsay @NoCutt Jūs irgi esate pardavėjai. Bet kas gali ateiti ir pasakyti, kad klientas, panaudojęs jūsų produktą, pateko į ligoninę. Žinoma, tai būtų kenkimas jūsų reputacijai. Todėl manau, kad į tokius teiginius privalome reaguoti tik tada, jei matome šiek tiek daugiau nei paprastą kaltinimą.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jūs esate teisūs. Tikiuosi, kad pretenziją bus galima įrodyti arba paaiškinti, kad būtų išvengta tolesnės žalos. Plattformai nereikėtų tokio neigiamo dėmesio.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
žinoma, kad tai daugiau nei sąžininga, platintojas, atrodo, jau miega, prašau jo pokalbio įrodymų ar ko kito reikia. Tačiau nei aš niekada neturėjau blogų ketinimų paties aarono ar jo verslo atžvilgiu. iš mano kliento perspektyvos taip pat būtų gana neaišku, jei jis man tai pasakytų ir net nepaprašytų grąžinti pinigų ar panašiai, kas būtų logiška, jei iš tikrųjų jis būtų neapsvaigęs. Aš turiu daugybę sandorių per tą laiką, tai turėtų būti šis sandoris, esu įsitikinęs 95 %.
91338519b20956d1ecb2529c86666438e519a167a0e151bafd417da1e7196b36
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
NAUJIENOS.

Po šio pranešimo paskelbimo susisiekiau su juo.

Jis taip pat paprašė manęs atsiųsti jam sandorio įrodymą ir pokalbį, kurį turėjau su Aaronstevensu prieš jo tariamą areštą, per kurį buvo atliktas mano užsakymas.

Įvykdžiau jo reikalavimus ir pateikiau jam visus turimus įrodymus, kurių, mano nuomone, buvo daugiau nei pakankamai.
Tačiau jis nuo to laiko neatsakė
O šis mūsų pokalbis įvyko spalio 8 d.

Aš mielai persiųsiu pokalbius, kuriuos turėjau su aaronstevens, ir jums @HEISENBERG, jei to reikia, nes aš neskelbsiu jų čia dėl to, kad juose yra neskelbtinos informacijos

Nežinau, ką daryti iš visos šios situacijos.
Aš sumišęs, skeptiškas ir jaučiuosi fucked per, ir aš nesijaučiu, kad ten yra daroma jack šūdas apie sprendimą bet kuris iš to iš aaronstevens pusėje.

Jaučiu, kad jis turėtų bent jau būti mandagus ir kasdien teikti naujausią informaciją visiems laukiantiems.
Nes atp aš jau psichologiškai pasiruošęs tam, kad mano pinigai jau seniai dingo kartu su visų kitų.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Visiškai sutinku.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Akimirka, kai jau nebežinai, kas atsakė - ar tai Aaronstevensas, ar tai FTB, CŽV. AI ar kita santrumpa...
 
Last edited:

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tai nebėra niekas, kuo galėtumėte pasitikėti. @HEISENBERG - tiesiog ištrinčiau visus šio naudotojo ir "valentino cartell" pėdsakus

Jei tas vyrukas buvo suimtas, kaip vis dar galima prisijungti prie jo paskyrų? Visa "Session" pamaina irgi buvo klaida - cry me a river, šie šūdai jau NĖRA ta pati org, kokia buvo anksčiau.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top