aaronstevens (valentino kartelis)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kur mano užsakymas? užsisakiau 100 g kokaino gavau tik 98,5 g užsisakiau heroino iš valentino kartelio ir vis dar negavau, kad dar????? rašiau jam žinutes ses. per el. paštą neatsako !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Dabar jau turėtume sudaryti visų jo išviliotų pinigų sąrašą... Atsiprašau brolio
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Štai platintojo ir mano pokalbis. Jis taip pat gali tai patvirtinti, jei turi paskyrą
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kai pridėsite laboratorinį bandymą, ar galite pridėti ir užsakymo įrodymą? Taigi ekrano kopiją, kaip tai užsakėte tiesiogiai iš aarono (TXID, piniginės adresas)
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Asmuo, kuris apgaudinėja kitus, yra tik blogiausia iš visų egzistuojančių padugnių. Eikite ir užsidirbkite pinigų dirbdami sąžiningą darbą. Tokie žmonės yra narciziški ir net nejaučia gailesčio dėl padaryto blogio... tarsi pasaulis jiems būtų kažką skolingas. Arba jie pyksta ant pasaulio, nes jų gyvenimas yra šūdas. Tu pats kaltas, kad tavo gyvenimas yra šūdas, tu, nevykėli.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Visiškai su tuo sutinkame, labai stengiamės, naudodami visus savo išteklius, kad ištaisytume šias problemas, rūpinkitės broliu.
 
View previous replies…

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Jūs tikrai užduodate tai ne kaip retorinį klausimą, ar ne? Bloterinis popierius negali pakenkti, kad ir ką ant jo dėtumėte!
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
NAUJIENOS.

Po šio pranešimo paskelbimo susisiekiau su juo.

Jis taip pat paprašė manęs atsiųsti jam sandorio įrodymą ir pokalbį, kurį turėjau su Aaronstevensu prieš jo tariamą areštą, per kurį buvo atliktas mano užsakymas.

Įvykdžiau jo reikalavimus ir pateikiau jam visus turimus įrodymus, kurių, mano nuomone, buvo daugiau nei pakankamai.
Tačiau jis nuo to laiko neatsakė
O šis mūsų pokalbis įvyko spalio 8 d.

Aš mielai persiųsiu pokalbius, kuriuos turėjau su aaronstevens, ir jums @HEISENBERG, jei to reikia, nes aš neskelbsiu jų čia dėl to, kad juose yra neskelbtinos informacijos

Nežinau, ką daryti iš visos šios situacijos.
Aš sumišęs, skeptiškas ir jaučiuosi fucked per, ir aš nesijaučiu, kad ten yra daroma jack šūdas apie sprendimą bet kuris iš to iš aaronstevens pusėje.

Jaučiu, kad jis turėtų bent jau būti mandagus ir kasdien teikti naujausią informaciją visiems laukiantiems.
Nes atp aš jau psichologiškai pasiruošęs tam, kad mano pinigai jau seniai dingo kartu su visų kitų.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

Visiškai sutinku.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tai nebėra niekas, kuo galėtumėte pasitikėti. @HEISENBERG - tiesiog ištrinčiau visus šio naudotojo ir "valentino cartell" pėdsakus

Jei tas vyrukas buvo suimtas, kaip vis dar galima prisijungti prie jo paskyrų? Visa "Session" pamaina irgi buvo klaida - cry me a river, šie šūdai jau NĖRA ta pati org, kokia buvo anksčiau.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Man labai apmaudu tai matyti, nes turėjau padorų santykį per gerą pokalbį šis maištininkas @aaronstevens. Vienintelis dalykas, kuris man nepatiko apie jį, buvo tai, kad jis, atrodo, negalėjo pasitikėti niekuo, o tai man buvo raudona vėliava. Žmonės čia šioje platformoje nesutinka su sukčiavimu ir tikiuosi, kad jo veiksmai niekam nesukėlė didelių nuostolių.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
-cituojama-/ vienintelis dalykas, kuris man nepatiko, buvo tai, kad jis, atrodo, negalėjo niekuo pasitikėti, o tai man buvo raudona vėliava...


-sako paskyra, kuri prisijungė rugpjūčio pabaigoje. Kiek paskyrų turi, vyruti?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kokia jūsų problema? marty€mcfly yra normalus narys. Kas negerai su jūsų požiūriu, mes visi čia tiesiog susirinkome aptarti ir įvertinti situaciją, nereikia dar daugiau negatyvumo!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@aaronstevens yra uždraustas, iš pažiūros jis nesiruošė spręsti jokių problemų.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ar įmanoma pašalinti visus jo komentarus ir kitus dalykus? Yra daug kur minimi kontaktai ir t. t. - būtų gerai jį tiesiog išvalyti...
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Tikiuosi, kad niekas neįsigilins į šį Dialogą. Visus šiuos pasakymus sukūrė tas pats asmuo. Ten visas pokalbis tarp tariamų pirkėjų ir pardavėjų yra vieno asmens.

Juokinga, kad niekada nesu girdėjęs apie Valentino kartelį Išskyrus šioje svetainėje. Galingai įtartinai siūlo bet kokius produktus, kurių kas nors galėtų norėti taip pat. Tai visada paprastai vienas iš trijų susidoroti metas arba heroinas Galbūt žolė ir mdma, bet tikrai Yra ne kartelis ten su tokiu dideliu sąrašą turimų produktų, kad skelbia jį svetainėje, ir tai daugiau nei laimingas, kad daryti verslą su Jumis ir suteikti tokį puikų klientų aptarnavimą. L o l
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Nesuprantu u, paskyra dabar uždrausta?
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Turiu omenyje, kad akivaizdu, jog "kartelė" buvo išgalvotas pavadinimas lol
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jūs mėtote į vieną vietą mažai informacijos ir gandų :) Čia yra tikrų naudotojų / pirkėjų, kurie čia, šioje temoje
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Velnias, tai gėda. Prieš 3 savaites padariau pas juos užsakymą ir viskas buvo gerai. Prieš tai, kai tai pamačiau, ieškojau kito užsakymo, džiaugiuosi, kad patikrinau čia tik tam atvejui.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Deja, su aaronstevens padariau tą pačią blogą patirtį! tuo tarpu taip pat manau, kad aaronstevens labai gudriai sukčiauja!
pradžioje su mažesniais bandomaisiais įvairių dalykų pirkimais viskas buvo gerai!
bendravimas visada buvo itin profesionalus, dabar taip pat žinau, kad tai buvo tik "gražūs žodžiai" siekiant sukurti tam tikrą "pasitikėjimo" lygį!
Užsisakiau kilogramą sauso amfetamino!
bet paskutinį pirkinį jis mane tinkamai išdulkino!
Deja, buvau priverstas dėl įvairių priežasčių ne bbmarket escrow naudoti paskutinį pirkinį (vienas iš jų monero!)
kas buvo didžiausia klaida!!!
Pažiūrėkit ką gavau po gerų 4 savaičių laukimo!
Manau, kad nuotraukos, kurias įkeliu, kalba pačios už save!
Gyvenime mačiau daug purvo, bet šitas pranoksta viską, kas buvo anksčiau!
Nedelsdamas susisiekiau su Aaron Stevens, kad praneščiau apie sukčiavimą ir paprašiau išspręsti problemą, nes ankstesnis bendravimas visada buvo toks "profesionalus", maniau, kad jie ras sprendimą, kuris būtų laimingi abu! Trumpai tariant, daugiau Bet ir vėl neteko išgirsti "gražių žodžių" ir "atsiprašymų"!
Tuomet aaronstevens dingo kaip vaiduoklis!
Aš taip pat pateikčiau forumo administratoriui savo elektroninio pašto istoriją su aaronstevens kaip įrodymą, jei kiltų kokių nors abejonių!


Po to visada esi protingesnis
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Man trūksta tos dalies, kurioje sakote, kad užsisakėte H o_O Ar tai turėtų būti jūsų užsakytas amfetaminas?

Tai atrodo kaip žemėje esantis purvas, ar tai jis?
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Imaoo, wtf is that 😭🤣
Bent jau jis turėjo tiek mandagumo, kad nieko man neatsiuntė ir tiesiog pasiėmė mano pinigus. Tai čia tiesiog nepagarbu.
Ar tai išvis amfetaminas, nes tokios spalvos amfetamino dar niekada nemačiau.
Tai šiek tiek atrodo kaip heroinas tho
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Įsivaizduokite, kad už tokius dalykus jus sulaikytų o_O
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Užjaučiu dėl jūsų netekties! Beprotiška, į kokią košę pavirto ši gija!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Yra būdų, kaip atgauti pinigus net ir tada, kai sukčiaujama sąskaita už tai! Tačiau turite turėti reikalų su tais, kurie yra sertifikuoti ir turi gerą reputaciją! Jūs negalite suklysti.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Taip, lydraštis tikrai būtų to išvengęs, bet, jo, pirkėjų darbas yra padėti platformai suprasti vykstančias problemas, kad jas būtų galima išspręsti. Jei jus taip apgaudinėja, yra tam skirtas skyrius ~ čia platformoje taip~, bet tai turi būti teisėti reikalavimai, kurie pažeidžia sąlygas ir galėjo būti kitaip išvengta.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
gerai, kas per velnias yra tai dabar lmao im atsiprašau, kad ir kas tai būtų tai yra tai yra taip blogai jo juokinga vėl sukčiavimas yra vienas dalykas, bet imti šūdas į savo pašto dėžutę yra kitas
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top