Viskas viename siūle Etilmetil PMK glicidato konversija į PMK

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Kadangi atrodo, kad daug žmonių (įskaitant mane) susiduria su problemomis, susijusiomis su šio "naujojo" pmk glicidato konvertavimu / pertvarkymu, manau, kad galėtume visus kartu sudėti į tokią temą, kad pamatytume, ar pagaliau gausime 100 % veikiantį konvertavimo receptą.

im po Alkali-hcl su NaHCO3 plovimo su blogais rezultatais, tiršta ir purvina tamsiai ruda alyvinė medžiaga.
tačiau turiu labai naują būdą, kurį paskelbsiu šios temos pabaigoje, skamba labai įdomiai, bet pirmiausia tai, ką bandžiau ir nepavyko:

1: dH2o su NAOH ir GLYCIDATE 1 valandą 80º temperatūroje
2. Koncentruota HCL , manau, kad jos sunaudojau daug, kitą kartą įpilsiu po truputį iki burbuliavimo pabaigos / matomos reakcijos ir matuosiu PH-3.
3. Išmeskite vandenį (gal prieš išmesdama vandenį turėčiau nuplauti 5 % NAOH?)
4. NAOH plovimas, jei vis dar matomas vandeninis tirpalas, sūrymas
5. 2 plovimai vandeniu, kol vanduo, besiliečiantis su organiniu sluoksniu, rodo neutralų PH
ir rezultatas yra toks, kad tankus purvinas krapas..... kokia nors idėja? patarimai?


naują ir perspektyvų konversiją gavau:

1. įpilkite vaško ir vandenilio peroksido santykiu 1:8 (kokio grynumo HP? NEŽINAU)
2. Kaitinkite, lėtai pilkite rūgštį po lašus maišydami ir kontroliuodami PH vertę (daugiau informacijos nėra, manau, kol pasieks 3 ar pan.)
3. po 2 valandų reakcijos reakcijos skystis ekstrahuojamas natrio hidroksido tirpalu (manau, 5 %) ir gaunama vandens fazė
4.. į gautą vandens fazę po lašelį lašinama rūgštis, kad būtų sureguliuota ph vertė, kol atsiranda aliejinė medžiaga, ir aliejinė medžiaga ekstrahuojama organiniu tirpikliu, o tada išgarinama, kad būtų gauta

skamba labai gerai, ar ne? bet nežinau, kaip saugiai elgtis su didelės koncentracijos vandenilio peroksidu, niekada jo nenaudojau... koks nors pasiūlymas?
kadangi jie neleidžia žinoti, kokios koncentracijos vandenilio peroksidą turėčiau naudoti, manau, kuo didesnės koncentracijos... čia galiu rasti daug sudėtingų 70 %.

kokių nors minčių?

aš turiu tik 100 gramų ETHYL GLYCIDATE, todėl aš negaliu prarasti daugiau bando visus..... aš bandau šį sintezatorių kaip asmeninį pasitenkinimą...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Apie kokį tiksliai CAS kalbate?
Ačiū.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Neatsimenu dabar, im ne namie, bet naujasis, vaškinis etil.metil pmk glicidatas, tas, kuris visiems kelia problemų, nebent čia rasime sprendimą
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Turiu metodų, skirtų CAS 28578.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

tai yra aliejaus arba baltų miltelių pavidalo, tiesa?
problema kyla dėl vaškinės..bet aš turiu prieigą prie baltų miltelių versijos, ar galėtumėte atsiųsti man metodą? ill bus labai dėkingas su jumis.
tnx!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nafta, turiu metodų, bet dar nepadariau pats laukiu užsakymo, kai tik norėsiu juos padaryti, pasidalysiu rezultatais su visa patirtimi apie tai.
Ačiū.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Atrodo, kad aliejų reikia tik tiesiogiai pertvarkyti su HCL, taip pat kaip ir senąją pmk Gly..... tada pažiūrėkime, kaip seksis, ir prašau, nepamirškite rašyti čia..tnx mate!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Informaciją, kurią turiu, ne tokiu būdu atnaujinsiu.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Girdėjau, kad šio naujojo gliko receptas buvo tik iš etanolio, vandens ir HCl?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mano patarimas - pamirškite visą paskelbtą literatūrą apie sintezę, kuri nėra atlikta asmeniškai, ir palaukite, kad geriausią metodą rasime gavę gaminį, nes turime metodus, kuriuos galime išbandyti tiesiogiai iš gamintojų. Ačiū.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

antrasis receptas, kurį paskelbiau, atėjo tiesiai iš gamintojo laboratorijos, iš tikrųjų skamba labai logiškai ir daug žadančiai, bet pirmasis metodas 8alkalio rūgštis), kurį visi žinome, yra iš vieno iš mano pardavėjo klientų recepto... bet kokiu atveju... neveikė... ir daugiau PRO metodas, kurio neišbandžiau dėl to, kad sunku įsigyti didelio % vandenilio peroksido... taigi im at the begginig point..... pažiūrėsime, kaip seksis su jumis, drauguži, laukiu su nekantrumu.
Sėkmės
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
tai yra logika ir bendra esterių reakcija ir jei tas tariamas "glicidatas" būtų tik tai, kad jis veiktų mums visiems... bet ten yra kažkas keisto ant jo... Dievas žino, ką jie pridėjo, kad išvengtų teisinių problemų..
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Kaip tik buvau nusprendęs atidaryti naują temą dėl šios PMK-etilglicidato sintezės maršruto painiavos, bet jūs jau tai padarėte

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS: VISA PARAŠYTA INFORMACIJA YRA MANO ASMENINĖS INFORMACIJOS RINKIMAS, TAI PASKELBTA TIK DĖL LENGVOS NUORODOS

Kadangi esu naujokas chemikas, manau, kad daugelis žmonių, kaip ir aš, susidurs su painiava, todėl tiesiog suvedžiau viską, ką radau šiame forume, ir informaciją, kurią galėjau, nes šiuo metu nevykdau eksperimento, tik renku informaciją, todėl gali būti toliau redaguojama.

CAS 28578-16-7, apie kurį kalba visi profesionalai, nesivarginkite dėl pavadinimo (PMK-etilo glicidatas / BMK-metil / etilmetil PMK / etilmetil PMK / glicidilo esteris)

Čia yra daugumoje temų minima @Jack nuoroda, skirta galutinei MDMA sintezei

Prekursoriaus prekursorių labai supaprastino @William Dampier

Jei negalite tiesiogiai gauti CAS 28578-16-7, atlikite @William Dampier žingsnį su preparatais iš
- Natrio etoksidas CAS 141-52-6
- Piperonalas CAS 120-57-0,
- Etilo a-bromopropionato CAS 30365-54-9
- ir kt.

Pats CAS 28578-16-7 gali būti įvairios būsenos ir spalvos (Pmk/BMK aliejus/PMK balti milteliai)

aš tikėjau, kad šie veiksmai buvo skirti MDMA gamybai, nors yra įvairių MDMA pavadinimų, pvz., 3,4-metilendioksimetamfetaminas

ir cheminiai simboliai
CAS 20320-59-6
CAS 5413-05-8
CAS 236117-38-7
CAS 28578-16-7

Išsiaiškinau, kad visos šios medžiagos yra panašios į metamfetaminą, spėju, kad jos visos gali būti ir metamfetamino prekursoriai, tik mums trūksta žinių ir patirties. Kreditai @Jack, @William Dampier, @DocX ir @G.Patton, studijuoti chemijos pagrindus ir ELI5 į google
 
Last edited:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
problema yra ta, kad australijoje konfiskuotų dalykų dokumentas ir t. t., kurį jau išstudijavau, yra skirtas metil-pmk, (senasis lengvai pertvarkytinas), o ne tikrajai etilmetilformai....
iš tikrųjų australijos grupė vadovavosi senuoju receptu, kuris taip pat pateikiamas streiko visuminėje sintezėje ir t. t., kurio negalima naudoti naujuoju pavidalu...
ar teisus @William Dampier?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Metodas buvo pateiktas toks, kuris kambario temperatūroje yra kietas

1:1:1 P:etonalas:dh20 kaitinti 60c temperatūroje 1 val.
2 HCL kaitinti 3,5 val. 75c temperatūroje

Apie 60 %

Manau, kad galima tobulinti.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Taip, būtent tai ir turėjau omenyje
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

tie galėtų dirbti tos pačios CAS, bet aliejaus arba miltelių pavidalu, dažniau naudojamas vaškas reikia 2 etapų, pirmiausia šarmų rūgšties.... ir, žinoma, vakuuminės distiliacijos.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Ar kas nors dar gali pasiūlyti ten metodą ar indėlį, kad būtų galima gauti didesnį procentinį pelną.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Turiu omenyje tai, kad yra aliejaus pavidalo, kai temperatūra viršija 33c, o kambario temperatūroje pradeda virsti tarsi sausu medumi. Tai, ką jūs turite omenyje, kalbant apie vaško medžiagą. Thx
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
tada nesivadovaukite komentuojamu receptu, jis neveiks.... vaškui, kurį minite, reikia 2 šarminio-rūgštinio valymo, bet net ir žinant tai, aš neturiu gerų rezultatų... vis dar dirbu su juo, keičiu temperatūrą, hcl kiekį ir t. t., ir mačiau pokyčius, bet vis dar blogai...
 
Top