Viskas viename siūle Etilmetil PMK glicidato konversija į PMK

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

tik klausimas, kad įsitikinčiau ir nes man smalsu.

Kelias į ketoną yra tas pats, kai jis yra kaip milteliai ar aliejus ?

labai ačiū
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
tai yra gerai. Na, jo lydymosi temperatūra yra tikrai žema, maždaug 35-45⁰C temperatūroje, galite pastebėti, kad jis iš dalies lydosi pirmyn ir atgal, todėl gaunasi kažkokia keista vaško išvaizdos košė. Geresnės (miltelių pavidalo) rūšys, o dabar spėju, tikriausiai yra grynesnės ir turi geriau apibrėžtą lydymosi temperatūrą apie 45 laipsnius. Kai turite mišinių, šios savybės gali skirtis ir, jei nesate labai išmokyti ir patyrę šiame darbe, gali būti labai nenuspėjamos. Nemačiau trečiosios šalies analizės, bet nebūtų prasmės turėti dvi skirtingos elgsenos ir tą pačią medžiagą.
Tai viena pagrįsta hipotezė.
Jų pardavimų tarnyba jums nepateiks geresnio atsakymo, nebent esate daug laimingesnis už mane.

Sveiki
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

Taip gali būti labai įdomu, tiksliai žinoti, kuo gali skirtis milteliai ir aliejus.
aš galvojau, gal tai gali būti šios molekulės druska, kai ji yra kaip milteliai ?
ir, jei būdas gali skirtis tarp aliejaus ir miltelių ir ketono
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
jei kas nors gali pasidalyti is žiniomis... mes labai džiaugiamės :)!
Sveiki
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
nop. kai pirmą kartą pasiteiravome apie "naująjį pmk aliejų" (CAS 28578-16-7) ir paklausėme, koks būtų, jei toks būtų, naujas metodas paversti šį aliejų tikruoju pmk aliejumi ( akivaizdu, kad CAS 4676-39-5), atsakymas buvo grand.... "its a trade secret, please don't spread out..." they said. Gavau vaizdo įrašą, jis buvo išskirtinis! Naujam produktui reikia tik... kad jį pašildytumėte!... ir vaizdo įraše, aš jį vis dar turiu, btw, "mokslininkas" iš tikrųjų pašildo mėgintuvėlį su sukietėjusiu produktu, naudodamas uždegtą žvakę. Aš buvau....paprastai nustebęs. jis virsta aliejumi prieš jūsų akis.....
Tikiuosi, kad kalbame ne apie 28578-16-7 ir 13605-48-6 skirtumą. Tai iš tikrųjų yra stabilūs milteliai, ir nors iš jų gaunamas tas pats galutinis produktas, jei jie tinkamai apdorojami, tai yra visai kita molekulė ir iš tikrųjų duoda mažesnę išeigą nei jos naujesnis giminaitis.

Į sveikatą!
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ar
Ar jūs kalbate apie ko nors LYDYMĄ? Oho, niekada nebūčiau galėjęs suprasti, kad jei kaitini vašką, jis iš tikrųjų ištirpsta ir virsta aliejumi...
Žmonės, prašau, atlikite tyrimus, paskaitykite, tada ateikite čia ir užduokite konkrečius klausimus...
Visam tam reikalingos elementarios chemijos žinios.
Nesistengiu nieko išvaryti, bet kai kurie klausimai reiškia, kad jūs net nesuprantate, kas yra cas skaičius, kas yra druska ir t. t. Tai jums bus (dar labiau) pavojinga. Pirmas žingsnis - pasistengti mokytis ir išmokti kai kurių pagrindų.
Į visa kita jau beveik atsakyta toje pačioje temoje, dar kartą PAGALVOKITE prieš vėl ir vėl klausdami to paties.
Tiesiog mano 2 centai.

Vaškas / aliejus ir milteliai nėra tas pats, jie neturi to paties cas numerio.
Sėkmės!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Tai galutinis dalykas, kurį gavau iš CAS 28578-16-7 vaško formos:
GR2rsV1AIx

;-)
Bet kokiu atveju aš išbandysiu kitus metodus ir padarysiu keletą pakeitimų, kad pabandyčiau jį pagerinti kuo labiau.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vaikinai.
Esu šiek tiek sutrikęs dėl to, kokiu keliu turiu atlikti
Turiu 1 kg naujo pmk ( manau), bet nežinau, ar tai vaškas, ar milteliai
Kai suspaudžiu maišelį, jis atrodo kaip kinetinis smėlis, o ne kaip milteliai.
Produktas kvepia amaizing su šia savybe safrole odoor
Bet turi prieskonių arba acto kvapą, niežti nosį.

Tiekėjas man davė šią instrukciją:
1 - sumaišykite šiuos 4 ingredientus šia tvarka
Pmk miltelius, HCL, vandenį ir etanolį, santykis 1:2:1:1
Išbandykite po 100 g miltelių
2- sumaišykite šiuos keturis ingredientus ir gerai išmaišykite juos kaitinkite 70-75 laipsnių temperatūroje ir maišykite 3 valandas indai negali būti visiškai sandarūs
3- Ir dar sluoksniavimas. Atsikratykite kitų. Palikite aliejų

Manau, kad šis metodas yra skirtas senajai versijai, ir turėčiau atlikti proesą, kurį padarė @Fring.

Ką darytumėte jūs?

Ačiū už pagalbą.
 

Attachments

  • TW4LsAqhN1.JPG
    TW4LsAqhN1.JPG
    1.3 MB · Views: 253
  • vYuQOHC24e.jpg
    vYuQOHC24e.jpg
    1.1 MB · Views: 242

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Milteliai atrodo kaip tikri.
Galbūt
Puikiai. Šiuose produktuose visada yra gatavos alyvos priemaiša.
Visai įmanoma
Labiau tikėtina, kad jūsų yra natrio arba kalio druska (patikrinkite tirpumą vandenyje). Siūlomas metodas turėtų veikti.
 

little499

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
pone, manau, kad šis klausimas gali būti šiek tiek kvailas, visa tai dėl to, kad esu naujokas, bet noriu paklausti:
kaip turėčiau padaryti, kad jis kristalizuotųsi, jei naudoju naująjį bmk aliejaus metodą
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Nežinau, kokį velnią man pateikė mano tiekėjas, o jo pagaminta aliejinga medžiaga nustebino.
9UhIaPKZeO
 
Top