Viskas viename siūle Etilmetil PMK glicidato konversija į PMK

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
kas nors gali man paaiškinti, koks skirtumas ant molekulės, kai tai milteliai ar vax ?
kodėl taip yra, o kai klausiu tiesiogiai jų...., jie neturi tikro atsakymo.
kaip chemikas... aš tikrai viską suprantu.

ir gerai, pmk glicidatas buvo uždraustas / gerai, pmk metilo glicidatas yra uždraustas / gerai, kad būtų aišku, mes turime tik PMK ETHYL GLYCIDATE.

kas nors žino, kuo skiriasi konversija ? arba ar ši nauja grupė galiausiai duoda kažką kitokio išeigai.
Man įdomu gauti keletą patarimų ir skirtingų požiūrių.

ir turiu jausmą, kad galiausiai gaunamas aliejus yra šiek tiek prastas..

kas nors turi kokį nors metodą, kaip gauti geriausią aliejų, labai skaidrų ir gryną, ar tai nesvarbu proceso metu?
Ačiū.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
gal tai gali nuskambėti erzinančiai ar pernelyg kvailai iš mano pusės, o gal tai dėl nuolat mėtomų laisvų apibrėžimų. Kai jūs sakote "tas, kuris yra kietas", ar tai reiškia CAS 13605-48-6, ar 28578-16-7 tariamo "miltelių" pavidalo, ir ar yra toks dalykas? Ką kinai turi omenyje sakydami 28578-16-7 milteliai? Tai mano noob išankstinis įsitikinimas, kad jei yra medžiaga, ji turi savo CAS, jei yra kokia nors jos druska, tai yra kitas CAS.
Taigi galiausiai norėčiau pagaliau sužinoti, kokia būtų geriausia CAS 13605-48-6 procedūra? Jei tai anksčiau aprašyta ir Sidnėjaus busto nurodyta procedūra, kaip galima optimizuoti didžiausią bendrą užtvindymo tūrį ( 35 g, popieriuje nurodyta 600 ml užtvindymo, labai nepraktiška ir varginanti)? Ir kaip galima praleisti vario žingsnį iš procedūros (naudojant hcl?).
ačiū visiems
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
ir beje, nes... tai skamba dabar dauguma mdp2p iš šio naujo pmk glicidato jis man tamsus ir nelabai aiškus aliejus...
kai kurie žmonės turi keletą patarimų ?
nes norėčiau sužinoti, kaip po konversijos geriausiai išgauti šį ketoną.
kokį tirpiklį galiu naudoti aliejui valyti?
keli būdai, kaip padaryti aliejų skaidresnį ir grynesnį? (distiliavimas, šaldymas, plovimas prisotintu nahco3).
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
kodėl jūs visi, vaikinai, norite turėti netamsų aliejų? kas čia tokio? tai kitoks prekursorius, todėl ir rezultatas kitoks... tamsiai raudonas aliejus... tikslas yra turėti švarų ir nešvarų aliejų, laikantis aprašyto metodo (bazė-rūgštis) vakuuminis distiliavimas... rezultatas yra KITOKS, ne tas pats GLY, kaip anksčiau, vaikinai... todėl ne ta pati spalva...
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Vizualinis medžiagos aspektas yra jai būdingas, jei yra pastebimas skirtumas, tai gali reikšti, kad joje yra daug teršalų. Ar vakuuminiu būdu distiliuojate ketoną? Ar tik pašalinate vandenį?
Laukiu PMK etilglio...
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Kaip skaičiau visas temas apie PMK-glicidatą, kurio CAS: 28578-16-7, kad būtų aišku, jis gali būti miltelių ir aliejinės medžiagos pavidalu, kuri gali sukietėti esant 33*C temperatūrai. Visi pirmiau nurodyti metodai yra susiję su aliejine/vaškine medžiaga.

Kiek galėjau gauti pastabų apie procesą, rašau jas aiškia kalba, kad žmonės galėtų geriau tai suprasti (įskaitant mane). Turiu keletą klausimų apie tuos patobulinimus ir ką daryti, jei taip padaryta.


Patobulinimas, kaip perskaityti forume:

Klausimas apie patobulinimą:
Ar mes tai kaitiname iki 80*C, ar laikome su NaOH 20*C temperatūroje. Ar PMK-gly-eth dedame tiesiogiai 20*C temperatūroje, ar kaitiname daugiau?

2 žingsnis: rūgšties pridėjimas:

Jei pagerėjimas buvo pasiektas žingsnyje su NaOH ir mes pridedame druskos rūgšties, ar mes didiname temperatūrą iki 80*C? ar mes palaikome 20-21*C? jei palaikome 20-21*C, ar mes tęsiame dar kartą 12 valandų, ar mes pridedame šį žingsnį per pirmąsias 12 valandų?

3 atskyrimo etapas:


4 etapas - vakuuminė distiliacija:
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
gerai...nebandžiau muilinti 12 valandų kambario temperatūroje, bet tikrai pabandysiu, nes tamsiai ruda spalva šiame perskaičiavime atsiranda po muilinimo 80c temperatūroje...gal tai gali padėti...apie kitus privalumus nežinau....

dėl rūgšties pridėjimo, tai kitas procesas, taip, tikrai turėtumėte dėti į 80 °C temperatūrą.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
gerai...klaida čia, nes kai kurie žmonės mano, kad jie gali nusipirkti seną CAS , bet tai nėra teisinga, vienintelė prieinama forma yra vaškinė, yra arr 2 pristatymai tai, bet tai tik būdas, kaip gamintojas baigia jį..vienas yra daugiau geltonas vaškas, o kitas yra daugiau balti milteliai, bet kai tik šie pasiekia 30ªc jie ištirps...tai ta pati molekulė, patikėkite manimi.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tie patys produktai, tas pats procesas...
klausimas dėl spalvos pagerinimo...na...gal ir yra, bet IMO visas naujasis MDMA bus tamsesnis nei anksčiau, pamatysite...naujasis MDP2P yra ta pati medžiaga, bet tamsesnės spalvos, tada MDMA bus tamsesnis...tik truputį , mano rezultatai atrodė kaip sena neplauta "coca-cola"...nesvarbu, kiek kartų jį plausi, jis išlaikys tą spalvą
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3


bro galite atsiųsti man naftos metodus, thx
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3

pone , aš jau turiu pmk aliejaus
kokį kitą žingsnį galiu žengti?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Nesu čia ekspertas, kreipkitės į @G.Patton @William Dampier, jie yra šio forumo ekspertai ir labai padeda

ir prieš atlikdami bet kokius veiksmus įsitikinkite, kad jūsų PMK cas nr. yra teisingas, čia yra keletas naudingų nuorodų, kuriomis jums gali prireikti pasinaudoti:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-3-4-methylendioxybenzylmethylketone-from-piperonal-glycide-ester-route-small-scale.24/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formamide-and-lah.49/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/need-help-with-pmk-ethyl-glycidate-to-mdma-synthesis.682/
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Ar kas nors tikrai sėkmingai gamina gatavą mdma iš šio naujo pmk etilo glicidato?

O gal visi tiesiog turi problemų su konversijomis ir nesugeba tinkamai kristalizuoti galutinio produkto?

Kodėl nėra jokių atnaujinimų dėl teisingo PMK ETHYL GLYCIDATE konversijos metodo?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
skaityk geriau, brolau, teisingas vertimas jo jau paskelbtas, ir taip, aš turiu gražių kristalų , labai mažo mastelio, bet tai nepadarys skirtumo.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
nekantrauju sulaukti vaizdo įrašo!!!
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Ar gali kas nors užrašyti 1kg pmk etilglicidato konversiją?
Bet tik tie, kurie bandė perskaičiavimą ir turi patirties, neskelbkite copy paste, jei nesate tikri, kad tai veikia
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Pirkau iš kinų 2021 m. lapkričio ir gruodžio mėn. kelis kilogramus to, kas, kaip jie man sakė, yra CAS 13605-48-6. Jie nepateikė jokių instrukcijų. Taigi, kaip suprantu iš BenyBoy, turėčiau elgtis taip, kaip nurodyta toliau:

Metodas buvo pateiktas tam, kuris kambario temperatūroje yra kietas (mano yra balti milteliai).

1:1:1 PMK milteliai CAS 13605-48-6 :etanolis : dh20 - kaitinti 60c temperatūroje 1 val.
2. Pridėti HCL kaitinti 3,5 val. 75c temperatūroje (kiek HCL?) - gal kas gali patarti?

Klausiu, nes yra tikimybė, kad turiu seną medžiagą, kurią jie pristato 2021 m. pabaigoje. Jei tai neįmanoma ir aš turiu 28578-16-7, tada darysiu taip, kaip buvo šiame pranešime.

Ar yra kokia nors galimybė nustatyti skirtumą tarp 13605-48-6 ir 28578-16-7, kai jis yra baltų miltelių pavidalo?

Ačiū
 
Top