Aliuminio amalgama (Al/Hg) santrauka

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ji vadinama koncentruota azoto rūgštimi, nesvarbu, ar joje yra 60 %, ar 70 %. Tik ji neturėtų turėti 100 %, tai, matyt, nėra tokia reaktyvi, todėl paprastai skiedžiama iki 60-70 %. Taip man buvo pasakyta.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Al milteliai gali sprogti
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Taip, manau, kad taip. Bet ar gyvsidabrio nitratas yra pakankamas oksidatorius, kad būtų galima naudoti alu miltelius kaip kurą? Aš labai atsargiai elgiuosi su bet kokiais metalų milteliais, derinamais su bet kokiais oksidatoriais, ateinančiais iš pirotechnikos srities.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Negaliu tiksliai pasakyti. Tačiau primygtinai rekomenduoju naudoti foliją dėl to, kad folija yra pigi, nereceptinė, saugi ir buvo patvirtinta daugelyje sintezių.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Šis pastebėjimas yra labai svarbus: Praėjus 15 minučių po to, kai į aliuminio foliją ir gyvsidabrio druską įpyliau vandens, turiu tamsiai pilką vandens tirpalą su daugybe mažų burbuliukų, kurie sudaro putas. Nupylęs vandenį girdžiu, kaip aliuminis traška ir kyla balti dūmai, daug baltų dūmų.

Ar per anksti išleidau vandenį, ar per vėlai?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
stebėkite, kad burbuliukų srautas būtų pastovus, be sustojimų, ir stebėkite, kad aliuminio folija jau gerai padengta tamsiai pilkais pėdsakais, ir tada žinosite, kad jūsų amalgama paruošta tolesniam naudojimui... saugokitės gyvsidabrio garų, visada naudokite apsaugą ir tada viskas bus džiaugsmas!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Manau, kad per anksti
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Prireikė daugiau nei pusvalandžio, kad išsiskyrimas liautųsi. Maždaug po 20 minučių buvo pasiektas pikas, vanduo įkaitęs iki daugiau nei 60 °C ir išsiskyrė daug dujų.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Sveiki;
tik nedidelis noob klausimas apie aliuminio kokybę;
daug skaičiau apie "Reynolds Wrap® Aluminum Foil, Heavy Duty" , internete radau, kad jo storis yra 23,62 µm....
Ar storis yra svarbus? mano šalyje aš lengvai turiu 11 ir 15 µm, bet daugiau nerandu "standartinėje parduotuvėje".
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Visada ieškau pramoninių aliuminio plėvelių, skirtų šilumos izoliacijai, garų barjerams, pirčių konstrukcijoms, stogų dangoms ir pan. Tai taip pat dažniausiai 99,5 proc. aliuminio be dangų, be to, jis yra daug storesnis (35-50 µm) nei virtuviniai aliuminio ritinėliai. Bet ten tikriausiai kiekvienas turi savo mąstymo būdą.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Ką tik atradau aliuminio foliją, skirtą šišai / kaljanui ...

40µ, bet nežinau, ar tai 100 % aliuminis
SA8EBIWxar
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kaip dėl to, kad prieš pridedant gyvsidabrio nitrato, foliją reikia nuplauti HCl? Ar tai nepašalintų reakciją stabdančių oksidų sluoksnių?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Šiek tiek pavėluotai, bet visiems, kurie skaito šią laiko juostą... šiam tikslui naudokite unltra soninį valytuvą
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jei negaunate informacijos iš pardavėjo, pasiteiraukite gamintojo, koks lydinys naudojamas.
Tai nėra būtina reakcijai su gyvsidabrio druska ir tai neužkirstų kelio vėlesnei folijos oksidacijai su atmosferos deguonimi.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Ieškojau šiūkšlių tiekėjų, bet neradau jokios patikimos informacijos. Manau, kad tai yra lydinių mišiniai.

bet... Radau šią svetainę, galite pasirinkti dydį, kietumą ir t. t.

Lydinys: EN-AW 1050 A (Al 99,5), manau, kad tai geras lydinys.
bet man atrodo brangus.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
99,5 % Al yra techninis aliuminis, tinkamas amalgamai gaminti.
Folijos storis turi įtakos reakcijos greičiui. Storoji folija reaguoja lėčiau nei plonoji. Paprastai naudojama 15µ virimo folija, tačiau galima naudoti ir storesnę techninę foliją.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Gerai, labai ačiū. Manau, kad pirmiausia pabandysiu virtuvinį popierių... o jei nepavyks, pabandysiu pramoninį
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Remiantis mano rasta informacija, 99,5 % Al yra aukščiausios kokybės folija, kurią galima nusipirkti, aliuminio folija visada sudaryta iš lydinių, 100 % Al nėra. Tačiau pramoninės folijos privalumas yra tas, kad galite rasti lydinio nuorodą, kurios neturite naudodami įprastą virtuvinę aliuminio foliją.

Apie kainą, už kurią mokėjau
Pramonės 1,5 kg 29,5 cm x 50 m, 36 µm apie 32 JAV dolerius arba už
Industry 3kg 50cm x 50m, 50µm apie 63$.
Palyginimui:
1,2kg 300m x 29cm, 13µm apie 33$ arba
virtuvinė folija 128g 30cm X 10m, ??µm apie 4$.
Taigi kilogramo kaina beveik tokia pati.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Techninės folijos rasti sunkiau nei virtuvinės. Tie, kuriems sunku ją įsigyti, gali naudoti storesnę virtuvinę foliją. Geriausias pasirinkimas - didelis aliuminio kiekis (>99 %) ir minimalus priemaišų kiekis sudėtyje.
Žinoma, 100 proc. folijos negali būti, bet ką tai turi bendro?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pradžioje buvo kalbama apie aliuminio folijos pasirinkimo kokybę, ar storis bus lemiamas, tačiau daug svarbiau, manau, yra naudojamas lydinys. O virtuvinėje folijoje nerasite jokių specifikacijų, kai kurios turi nelimpančias dangas ar kitas naujoves, kurios mažina folijos kokybę pagal mūsų reikalavimus.
Aš renkuosi techninę aliuminio foliją, nes pagal pateiktą informaciją galite būti tikri dėl kokybės. Folijos storis yra labiau asmeninė nuoroda, ką jums labiau patinka naudoti.
Žinoma, galiu naudoti bet kokią foliją, ant kurios užrašyta aliuminis, bet aš taip pat džiovinu tirpiklius, kad būtų kuo mažiau vandens, tada atkreipiu dėmesį ir į tokias smulkmenas. :D
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Aktyvintas aliuminis lengvai išskiria vandenilį iš vandens, nematau problemų dėl šios reakcijos drėgnuose tirpikliuose. Reakcijos greičiui svarbus storis, storas aliuminis sunkiau reaguoja, bet įmanoma.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
soo, kaip šis yra tobulas ?
UbCoF5dJiQ

atsiprašau, bet man dar reikia įsitikinti :)

aš užsisakiau HgNO3, bet bet siuntinys užtrunka ilgai... todėl planuoju kitą planą tam atvejui
 
Top