Aliuminio amalgama (Al/Hg) santrauka

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sauso tirpiklio man reikia vėliau, kad galėčiau išsiurbti sulfatą, o kadangi didžiąją dalį tirpiklių atgaunu, džiovinu juos labai stipriai. Tai turėtų būti tik palyginimas, į kokias smulkmenas kartais atkreipiu dėmesį dėl aliuminio folijos pirkimo.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Po to galite išdžiovinti ištrauką. Jei paimsime benzeną, po azeotropinės distiliacijos likęs vanduo išgarinamas kartu su benzenu
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Apie kokią sintezę dabar tiksliai kalbate?
Ekstrakcijai naudoju petroleterį, šį išdžiovinu su MgSO4 ir išgarinu. Tada savo išdžiovintus tirpiklius naudoju sūdymui.
Apie kokią distiliaciją kalbate? Kartą naudojau procesą, kai prieš šarminimą atlikau distiliaciją ir ištraukiau visus tirpiklius ir beveik visą vandenį. Taip elgiausi norėdamas pašalinti vandenyje tirpstančias priemaišas, kad vėliau, distiliuojant garais, jų neliktų produkte.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pabandykite su benzenu arba jo homologais. Ir galutinis produktas geriau kristalizuojasi acetone nei bet kuriame kitame (jei vyrauja acetonas)
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Neatsakote į mano klausimus ir nepateikiate savo patarimų motyvų, net nenutuokiau, apie ką rašote, kitas sako, kad filtrams skalauti turėčiau naudoti raudoną vandenį, tai kodėl man tai turėtų rūpėti?
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
tik trumpas klausimas, vaikinai.
kai dariau amalgamą ( hgcl2 + AL)
sumaišiau savo produktus ir viskas buvo gerai, pamačiau pilką spalvą ir pasirodžiusius mažus burbuliukus.
ilgiau palaukus h2 susidarė daug !
kai reakcija atrodė prastesnė, planavau išplauti amalgamą iš gyvsidabrio druskos.
Po to, kai ją išplaudavau porą kartų, savo pirmtaką (nitro grupę/-- (P2NP, ištirpintą izo alkoholyje) ištirpinau su GAAK. ir nieko!!!

jei kas nors gali man padėti.
nes aš galvojau, kad gal AL.HG sureagavo. ir po h2 antplūdžio amalgama sumažėjo.
gal turėčiau ją plauti pradžioje, kai prasideda mažas burbuliukas ir pilka spalva?
labai ačiū už pagalbą.
nes šis žingsnis man nėra labai aiškus
ačiū.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kokią P2NP koncentraciją IPA naudojote? Ar bandėte reakcijos mišinį pašildyti?
 
Last edited by a moderator:

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
aš tikrai neprisimenu mišinio proporcijų. atsiprašau...
bet buvo gražus santykis. ( ties riba, kad būtų prisotintas)
manau, kad jis atsirado dėl to, kad gal per ilgai laukiau po amalgamos reakcijos, kad tai padaryčiau.
Ar tai problema, jei prieš hidrinimą iki amino neišplaunu hg.al iš gyvsidabrio druskos.
Žinau, kad kai kurie žmonės tiesiog viską sumaišo...
Bet tai ne visai mano požiūris.... man patinka, kai viskas aišku ir tobula!
Ar gali būti, kad mano amalgama sumažėjo dėl to, kad aš per daug valiau? arba per ilgai palikau ją su tirpikliais (kad sureaguotų ir susidarytų h2).
ačiū vaikinams už jūsų žinutes.. jaučiuosi ne tokia vieniša su visais šiais klausimais.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Iš patirties žinau, kad geriausia reakciją pradėti, kai pradedama amalgamacija. Palaukite, kol amalgama (Al + HgCl2 + vanduo) pasigirs `šnypščiantis` garsas, o visas Al iškils į viršų ir pasirodys maži burbuliukai. Kai visi trys požymiai yra kartu: 1. šnypščiantis garsas 2. Al iškyla į paviršių ir plūduriuoja 3. atsiranda maži burbuliukai, tada nedelsdami išpilkite vandenį ir supilkite reakcijos mišinį (10 g P2NP + 100 ml IPA + 50 ml ledinės acto rūgšties). Iš karto pamatysite labai audringą reakciją. Šiek tiek atvėsinkite, bet ne per daug, leiskite jai vykti tol, kol ji bus aukštesnė nei 40 laipsnių C. Kuo geriau nustatysite pradžią, kai visi 3 požymiai yra kartu, tuo geriau. Bandžiau vieną kartą nuplauti ir vis tiek pavyko, bet manau, kad pirmiausia geriau pabandyti nenuplauti, nes gyvsidabrio vis tiek atsikratysite vėliau. Tikiuosi, kad tai padės.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Taip, kaip mano senesnis maršrutas, bet be aušinimo.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Dėl amalgamos aš turiu du kaklelius ant baliono...
Užsisakiau stiklinius kamštelius, bet pristatymas yra begalinis...

noob klausimas...
ar galiu naudoti kamštinį kamštį?
"prancūziškas prisilietimas"

Uhizxscq6F
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Visai neuždarau kolbos, tiesiog leidžiu vandeniliui išsiskirti ir tada paprasčiausiai nekuriu laiku :D
Kodėl norite uždaryti kolbą?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
kadangi sakoma, kad reikia įdėti alhin kondensatorių... man neatrodė logiška palikti kitą kaklelį atvirą
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Matau, kitame žingsnyje naudoju adapterį termometrui, šiame žingsnyje svarbu stebėti temperatūrą, priešingu atveju uždarome "prancūzišku prisilietimu" :D
. Kitu atveju dar galite padaryti skylę kamštyje mažu 6 ar 7 grąžtu ir per tą skylę prakišti termometrą. Tai taip pat turėtų veikti.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
dėkoju už atsakymą.
tai kodėl aš galvojau apie šią galimybę. ir kodėl bijojau plauti savo amalgamą, nes... gal al.hg sureaguos su H2O... ir aš prarasiu savo reakciją...

Taigi, tai būtų paprasčiausias būdas neplauti, kad nepakenktų mano amalgamai...., bet aš šiek tiek nerimauju, kad mano gaminyje liks gyvsidabrio druskos...

-kas nors turi kokių nors idėjų?

Pavyzdžiui, galvojau pabandyti paimti gyvsidabrio metalą iš dugno, kai gaminsiu savo mišinį su NAOH.
bet ar įmanoma ištirpinti gyvsidabrį mano naudojamuose tirpikliuose (vandenyje, organiniame tirpiklyje, DCM,...)?
nes tikrai stengiuosi ir noriu, kad galiausiai produktas būtų saugiausias.

Ar kas nors pakartotinai naudojate šį gyvsidabrį kitai amalgamai gaminti?
nes, tiesą sakant... jį gana sunku gauti!

Ačiū, vaikinai.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Gyvsidabris yra lengvai prieinamas. Tiesiog nusipirkite gyvsidabrio jungiklių iš "ebay". Už 10 eurų gausite kokius 200 iš Kinijos.
Gyvsidabrio nitrato sunku gauti, bet lengva pasigaminti iš gyvsidabrio ir azoto rūgšties.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Šiek tiek nesusiję, bet ar kas nors žino, ar galio druskos sudaro amalgamas, jei taip, tai kokias? O gal man reikia elementaraus galio?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ar tikrai žinote, kad galimas neveikimas? Norėjau ištirti mažiau toksiškas medžiagas.
 
Top