Aliuminio amalgama (Al/Hg) santrauka

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
taip...taip ir maniau, bet klasikiniuose al/hg amalgamų sintezės maršrutuose, kuriuose naudojamas rodis ir t. t., to niekada nedaroma, iš tikrųjų ketonas/mma pridedamas tiesiogiai, be jokio skalavimo....
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Patikėkite manimi , per vėlai .... aš padariau 2 nesėkmingas amalgamas, kaip ir ta, apie kurią kalbate, jei naudojate šlifuotus rutuliukus, paviršius buvo labai subraižytas ir reakcija prasideda daug greičiau... kaip mačiau, per mažiau nei 5 minutes viskas gerai, net prieš..... jei palauksite 30 sekundžių ilgiau nei turėtumėte, patikėkite manimi, nepridėkite jokių vertingų dalykų (pirmtakų ir pan.), nes norite prarasti...
man nepatinka maltų rutuliukų metodas, jis vyksta labai greitai, o geriausia amalgamos reakcija turėtų trukti apie 6 valandas... jei per greita, išeiga bus daug mažesnė nei esant lėtai reakcijai...
man labiau patinka kvadratėliai, bet prieš dedant į kolbą galima juos visus rankomis išspausti (per kelis kartus, kaskart visus, kurie telpa į rankas), kad susidarytų netaisyklingi pusiau rutuliukai, tada jie nesuliptų ir nesukeltų reakcijos dugne nusėdusios plėvelės nuostolių... taip lengviau plūduriuoti, bet ne itin atidengti AL plėvelę ..... išmoko blogiausiu būdu haha

turėjau 2 baisius bandymus , aukšta temperatūra pakelta per greitai ir tonos h2 dujų visur, ir...gyvsidabris?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
kokios formos galio reikia: druskų ar elementinio?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Taip, dabar ir aš žinau, buvo nesusipratimas, kai tik sriuba pasidarys pilka ir susidarys burbuliukai, jau laikas, nebereikia laukti. Naudoju smulkintuvą, kad gautųsi maži gabalėliai, ir suspaudžiu juos rankomis, taigi taip pat labai didelis paviršius.
Kaip manote, kas turėtų užtrukti 6 valandas? Redukcija iš P2NP ar amalgamacija?
Pavyzdžiuose naudojama elementarioji.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tai raktas , tamsiai pilki ir aliuminio kvadratėliai / rutuliukai pradeda kilti, tada tęskite inmediatelly.... ir asmeniškai aš visada jį išplaunu, užtenka 2 kartų..amalgama toliau bus be problemų ir be beveik viso gyvsidabrio.

6 valandos, tai sena informacija, aš geriau palieku per naktį, bet 6 valandos yra minimalus laikas, jei AL folija ištirpsta, jei ne, aš palieku beveik 12 valandų, nes kitaip tikrai gaunama mažai.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Man visada įdomu, ką turite su savo gyvsidabriu, jo kiekis yra labai mažas ir visiškai išnyktų iš produkto išleidus laisvąją bazę. Kiek esu girdėjęs, jis turi kitų priežasčių, o būtent, kad gyvsidabrio druska (iš dalies ištirpusi azoto rūgštyje) trukdo tolesnei reakcijai. Nes net jei gyvsidabrį nuplovėte, ant skruosto vis tiek liko nešvarumų, kuriuos reikia pašalinti.
Reakcija yra tokia pati, nesvarbu, kurį aminą redukuojate, galiu tik įsivaizduoti, kad P2NP redukuoti yra sunkiau, todėl reikia ekstremalesnių sąlygų, dėl kurių lėta reakcija tampa neįmanoma. Bet kuriuo atveju reakcija su P2NP turi būti egzoterminė, bet ne per karšta. Nežinau, ar prasminga reakcijos masę dar labiau kaitinti, kad būtų išlaikytos tokios sąlygos, jog reakcija toliau vyktų. Deja, yra per mažai informacijos apie tai, kas dabar turi įtakos, kaip ir koks turėtų būti optimalus kelias su visomis detalėmis.

Mane stebina ir tai, kad niekas neįvardija susidarančių šalutinių produktų, niekur neparašyta, kaip galima jų išvengti arba kas ir kur ten pirmiausia susidaro. Arba toks dalykas niekada nebuvo tiriamas, arba apie tai nutylima.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
gerai , aš išbandžiau amalgamą su skalavimais ir be jų, ir rezultatas toks pat išeiga.... tada aš mieliau skalavau, kad pašalinčiau bent dalį jos, mdma gamyboje yra daugybė būdų, bet jei nuspręsite atlikti šarminę-rūgštinę ekstrakciją, HG turėtų tiesiog išeiti, bet kokiu atveju, jei išeiga tokia pati.Galbūt galutiniam rezultatui tai nėra svarbu, bet jei galite būti mažiau veikiami HG, kol pasieksite tuos etapus, manau, kad verta skirti 3 minutes skalavimo etapui.

Kalbant apie p2np , manau, kad iš tikrųjų visai nebūtina, kad AL folija būtų visiškai "ištirpusi" (mano anglų kalba, haha), atrodo, kad galite išmesti daug nesureagavusios folijos, neprarasdami išeigos, tačiau MDMA atveju, jei nelauksite, kol AL folija visiškai sureaguos, išeiga labai sumažės.

Kalbant apie temperatūrą, manau, kad reikėtų palaikyti tinkamą reakcijos temperatūrą, net ir tada, kai egzoterminė reakcija baigta, ją baigus burbuliuoja ir t. t., todėl reikia laukti mažiau laiko...
jei paliksime ją pačią, reakcija tęsis tol, kol viskas sureaguos, bet tai gali užtrukti ilgiau nei 12 valandų, paprastai ją paliekame per naktį.

kadangi amalgama yra pusiausvyra, kurią sunku kontroliuoti 100 %, turime nuolat stebėti, idealiu atveju per tas 6 valandas turėtų baigtis reakcija, be išorinės temperatūros, bet tai priklauso nuo sprendimo, gal sekundžių? tiesiog palaukite, kol pamatysite tamsiai pilką spalvą... palaukite, kol plūduriuos folija? kai tai atsitiks, kiek reikės laukti, kol bus išplauta, arba pridėti pirmtakų?
Galbūt vieną dieną galėsiu visada daryti tą patį, bet ši diena dar nepasiekta, haha.

atsiprašau už mano ispanų kalbą
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

visiškai sutinku bro..
kuklumas yra žinių raktas...
ir taip, aš turėjau tą pačią problemą, kai gaminau amalgamą...
nes aš norėjau ją per daug išplauti... bet problema ta, kad h2o sureagavo su al.hg...
kai kurie žmonės palieka... ir sako: nesvarbu, su A/B ekstrakcija jokių problemų...
Bet aš taip pat šiek tiek bijau, kad gyvsidabrio gali būti šiek tiek mano organiniame tirpiklyje ar dar kažkur...
Aš esu labai paranojiškas dėl gyvsidabrio druskos!

ačiū už jūsų žinutę ir niekada nepasiduokite, noriu, kad ši vieta taptų gražia dalijimosi erdve ir chemijos šeima
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ką apie galimą vertimą? Jis taip pat naikina aliuminį ir galėtų būti naudojamas amalganizacijai... bet taip pat ir mūsų reikmėms? Buvau apie tai skaitęs ir kai kurie žmonės sakė, kad taip, tai galėtų būti mažiau, beveik netoksiška gyvsidabrio alternatyva. Ar yra kokios nors patirties su tuo? Galis gali būti brangesnis, bet jį būtų galima naudoti vėl ir vėl.
Praneškite man, ką apie tai manote ar girdėjote.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Taip, šią temą parašiau prieš kelias savaites, bet kol kas realios patirties nėra daug... "YouTube" radau keletą vaizdo įrašų, kaip pasigaminti Al/Ga tirpalą, ir manau, kad tai galėtų labai gerai veikti. Galų gale Ga vis dar gali būti atkuriamas iki 95 %. Neigiamas dalykas yra tai, kad Ga gali prilipti prie jūsų kolbų, į vidų. Tai gali tapti tikra netvarka.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Jei bandyčiau tai padaryti, norėčiau pagaminti galio druską, įdomu, ar galio nitratą būtų galima pagaminti tokiu pat būdu kaip gyvsidabrio nitratą? Manyčiau, kad taip. Tai taip pat vaistas, naudojamas kalcio kiekiui kraujyje mažinti.

Edit: matyt, gali: https: //patents.google.com/patent/CN1762825A/en
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ši tema neabejotinai nusipelno atskiros temos. Aš ją sukursiu, kai tik tai išbandysiu, jei manęs neaplenksite.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Taip, prašau, padarykite tai... šiandien užsisakiau 50 g galio ir po kelių dienų taip pat pabandysiu... praneškite, kaip viską paruošėte ir kokius rezultatus, kokiu masteliu gavote. Tada atsakysiu į jūsų temą su savo rezultatais, gal galėsime pasimokyti vieni iš kitų 🙋🏻‍♂️
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Štai dar keletas informacijos, galbūt naudingos
 

Attachments

  • CQZVuSgd48.pdf
    1.1 MB · Views: 871

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Taigi, atrodo, kad "Galinstan" turėtų būti geriausias pasirinkimas
 

Attachments

  • MP9BGI68wi.jpg
    MP9BGI68wi.jpg
    372.6 KB · Views: 380

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Labas vakaras!
Radau šį tekstą sciencemadness.org, ar šia procedūra būtų galima ištirpinti Hg2Cl2, kuris būtų naudojamas aliuminiui amalgamuoti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Hg2Cl2 neveikia Al
 
Top