Aliuminio amalgama (Al/Hg) santrauka

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Ne, visiškai nesu tikras, esu noob
bet niekada neskaičiau, kad yra pakaitalų
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Pabandysiu ir pranešiu, jei ką nors rasiu.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
ne. tai neveiks... "kodėl ?"

nes koks elementas, naudojamas šioje reakcijoje, yra aliuminis !
gyvsidabrio darbas yra sukurti amalgamą. ir tokiu būdu nuimti "aliuminio (natūrali oksidacija iš oro ant aliuminio") sluoksnį.

-kiti būdai aminui yra :

*LiAlH4 (ličio aliuminio hidridas), mažiau toksiškas, gana nestabilus ir sunkiai randamas.... lengva, jei esate profesionalas, nes tai vienas iš lengviausių mažinimo būdų.

*arba Zn/Ni pora, bet aš bandžiau šį metodą


jei kas nors kitas turi kitos informacijos, turėtų būti malonu ja pasidalyti ir čia.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jūsų vietoje tiesiog išbandyčiau su nedidele apkrova, jei turite galio, ir praneščiau apie rezultatą čia.
Galis sudaro amalgamą su aliuminiu kaip ir gyvsidabris ir gamina vandenilį, tačiau yra ir tam tikrų skirtumų elektronų lygmenyje, dėl kurių gyvsidabrio neįmanoma visiškai pakeisti galiu.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Juste for the beauty; šiek tiek gražios reakcijos vaizdo įrašas aI+hg

 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/one-pot-synthesis-of-amphetamine-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/
Čia taip pat redukcija be gyvsidabrio, man atrodo labai įdomi ir skaitosi lengvai, aš taip pat kada nors pabandysiu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nematau jokios priežasties, kodėl galio amalgamacija neturėtų veikti. Tačiau norint iš anksto pagaminti al/ga amalgamaciją, manau, reikia galio druskos. Otehrwaise gal tiesiog pabandykite su trupučiu galio ir aliuminio rb kolboje, sukite ją, kol pamatysite, kaip jie reaguoja. Tada įpilkite P2NP ir pažiūrėkite, ar sumažės?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tikriausiai galėtumėte pasigaminti galio chloridą ištirpindami galį koncentruotoje HCl tirpalo tirpale, tada pridėdami jį prie aliuminio folijos. Jei nenorite prarasti P2NP, visada galite pabandyti tiesiog įpilti amalgamuotą foliją į vandenį. Jei susidaro burbuliukai, tai yra vandenilio dujos, susidarančios dėl H2O redukcijos, kurią sukelia veikiamas aliuminis.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nežinau, ar žinote, bet galis sudaro amalgamas su metalais, įskaitant Al. viską, ką pirmoje pastraipoje pasakėte apie Hg, galima pritaikyti ir galiui. pataisykite mane, jei klystu, kas nors.
Aš skaičiau apie liah, šiuo metu nenoriu su juo dirbti, per daug pavojingas mano aplinkoje, o apie Zn/Ni visai nežinau, ar čia yra kokios nors informacijos? Ačiū.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93

Puiki idėja, drauge, būtinai patikrinsime.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Klausimas: aš vadovaujuosi skalavimo x 3 metodu, kad pašalinčiau kuo daugiau gyvsidabrio, bet jei kaip tirpiklį pasirenkame, pavyzdžiui, IPA, senuosius rodžio ir osmio sintezatorius, (IPA arba metanolyje) jie neskalauja, ir, manau, jie mano, kad visos gyvsidabrio druskos bus pašalintos iš mišinio, kai bus atlikti šarmų ir (arba) rūgščių etapai.... taigi... ką jūs apie tai manote?

skalavimas, kai naudojamas vanduo, gali turėti įtakos galutinei išeigai?
jie sako, kad išeiga yra 90 % mdp2p , o tai yra daug daugiau nei mano išeiga... ar tai galėtų būti priežastis?

aš darau mikrokiekį, bet tai neturėtų būti problema...
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Aš nesu užsidaręs paskutiniuose sintezatoriuose, bet perskaitęs keletą įdomių sintezatorių maršrutų, kai kurie žmonės deda į refliuksiną, kad išvengtų metilamino praradimo... tai skamba labai logiškai, tai gali būti galutinio išeigos sumažėjimo priežastis, mažiau metilamino amalgamoje. aš planuoju naudoti vieną kaklelį ir įdėti kondensatorių į refliuksiną..... ką jūs apie tai manote?

Kalbant apie mano amalgamavimą, aš tiesiog laukiu, kol pasirodys burbuliukai ir pilki taškeliai, tada greitai išleidžiu vandenį ir išplaunu..... 3 kartus! ... mano amalgama užtruko daugiau nei 6 valandas, o galutinė išeiga ne tokia, kokios tikėjausi... na, aš naudojau storą AL foliją kvadratėliais (mano klaida), bet buvo sunku visada pasiekti 60º Celsijaus ir niekada nepavyko 100 % AL "ištirpti" , todėl bandysiu tai, ką sakė Diogenes, tiesiog per 10 sekundžių išmeskite kuo daugiau vandens ir įpilkite tirpiklių ir prekių... tada vėliau šarminio rūgštinio valymo metu turėtų išeiti gyvsidabris..... aš teisus?

žema temperatūra, ir uždelsimas dėl amalgamos sako, kad man ne viskas gerai..... esu įsitikinęs, kad problema yra skalavimo skysčiai.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kas tai yra? Atbulinio srauto kondensatorius?
Jį reikia naudoti amfosintezėje (žr. vadovėlio temą!).
Ne, turėtumėte išvalyti amalgamą nuo rūgšties (HNO3 susidaro po Al+Hg(NO3)2 reakcijos).
Hg druska šiuose tirpikliuose netirpsta.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, Pattonai, turėjau omenyje, kad Hg druska liks išmestoje vandens fazėje, jos tirpumas IPA yra labai mažas. Žinoma, visada rekomenduojama nuplauti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
>it`o tirpumas IPA yra labai mažas.
Hg druskos nesimaišo su IPA. Galima vengti skalavimo. Gavau informacijos, kad tai visiškai neturi įtakos Hg kiekiui galutiniame produkte. Vienas kolega atliko amfetamino metalo analizę ir pasakė, kad Hg jame buvo 0,0003-0,0004 mg/kg.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
žmogau, tiesą sakant , turėtum turėti šiek tiek daugiau kantrybės ir gal nemanyk, kad žmonės yra kvaili vien dėl to, kad klausia kažko, ką tu lengvai išmanai....

bet kokiu atveju, jūs atsakėte kažką labai skirtingo šioje temoje apie tai, kada pradėti pridėti ketoną ir metilaminą po amalgama prasidėjo, aš teisingai paklausiau apie geriausią momentą pridėti tuos, ir kaip diogenes sakė, pavyzdžiui, ir jums buvo pritarta, geriausias momentas yra, kai pasirodo pirmieji 3 požymiai, o ne laukti per daug...
to aš ir klausiu, aš žinau, kaip daryti amfetaminus.

suprantu, kad tie klausimai jums nuobodūs, tada rekomenduočiau į juos neatsakinėti.
aš giliai žinau daug dalykų daugelyje sričių ir jei aš tikrai noriu padėti, ill padaryti maloniai , nes kažkas turi tą pačią abejonę, kurią jūs turėjote prieš laiką.
Nepriimkite kaip įžeidimą, tiesiog sakau.

dėl ne anglų kalbos žmonių, kurie bando kalbėti, būkite kantrūs, pone, pasaulyje yra daug daugiau žmonių, kalbančių ispaniškai nei angliškai, ir kai turistas ar kas nors atvyksta į mano šalį ir bent jau bando kalbėti ispaniškai, aš visada džiaugiuosi, esu malonus ir kantrus.
neseniai turėjau performuluoti klausimą vien dėl to, kad jūs manote, jog visi turime kalbėti tobulai angliškai... ir kiekvienas žmogus, kuris jį perskaitė , tikrai jį suprato.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
taip pat , aišku, klausiau apie sintetinimą, methos galima rasti rodžio ir t. t. Jie neišplauna amalgamos, nes nenaudoja vandens, o skiedžia IPA arba metanoliu... taigi... jei yra koks nors kaltininkas, tai jie! haha

tie vyrukai žino, ką daro, manau, kad jie pašalina gyvsidabrį šarmų ir (arba) rūgščių etapais. jūs sakote, kad gyvsidabris netirpsta tuose tirpikliuose, bet jie tiesiog neatsikrato gyvsidabrio? niekada? tai mano pirminis klausimas.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
OH man.... kodėl aš perskaičiau tai..... dabar im tampa beprotiška rasti tinkamą.... beveik niekas aliuminio galima rasti su grynumo duomenimis.... rado tik vieną, bet užtruks 4 dienas ar taip haha... buvo skaityti apie grynumą komercinės klasės al folija ...ir rado keletą vaikinų, atliekančių 6 mėginių tyrimą, ir jie nustatė, kad 5 iš 6 turi beveik 99 % ....Ar manote, kad komercinės klasės al yra blogas dalykas? im naudojant 30 mikronų thuckness foliją, naudojamą įdėti ir dūmų sishas ir tt.... ne aš nežinau, ar im turi derliaus nuostolių dėl prastos kokybės..
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Esu nepaprastai kantrus, žmogau. Kiekvieną dieną atsakau į tuos pačius klausimus. Esu šiek tiek sutrikęs, kai žmogus nesistengia teisingai parašyti klausimo, o paskui įsižeidžia, kad nesu kantrus, lol. Aš negaliu skaityti jūsų minčių... pabandykite perskaityti, ką parašėte prieš rašydami, prašau.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jūs esate geras žmogus, bet čia ne turistinė vieta, čia yra chemijos forumas. Stengiuosi jums padėti, bet negaliu suprasti, ką norite pasakyti. Tai šiek tiek sunkiau nei pasakyti kryptį gatvėje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Gyvsidabris nėra susietas (prijungtas) su amf laisvąja baze. Atliekant ekstrakciją iš amalgamos tirpalo, gyvsidabris lieka vandenyje (kurį nei reikia išmesti).
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
ta bloga anglų kalba kirto visą pasaulį ir niekada neturėjo problemų... gal ir kalbu keistai, bet pakankamai, kad suprastum, mano anglų kalba išmokta automatiškai, bent jau stengiuosi, bet, pone, ill, naudokitės vertėju už jus, haha... juokauju, manau, jums nuobodu diena iš dienos atsakinėti į tuos pačius dalykus.
 
Top