BK4 (2b4m), kurio sudėtyje yra 4-metilpropihenono

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Aš pats pasidariau 2b4m aš niekada nesusiduriu su problema.
 

Attachments

  • 47KCWkO2BF.jpeg
    47KCWkO2BF.jpeg
    5 MB · Views: 371
  • LhUsPoZ0tC.jpeg
    LhUsPoZ0tC.jpeg
    5.5 MB · Views: 355

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
20 mm skersmens kristalai mano berniukas =)

o laikyti aminoketoną kaip laisvąją bazę nėra labai protinga idėja. Ir taip, aminai įprastoje būsenoje yra bespalviai skaidrūs skysčiai. Pas jus aminoketonas yra šlapimo spalvos, akivaizdu, kad priemaišos ...
Prieš pasirodydami, bent šiek tiek pagalvokite, prieš ką jūs demonstruojate =)
 

Attachments

  • dDc56S2ojn.jpg
    dDc56S2ojn.jpg
    313.9 KB · Views: 128

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Taip ir reikia savaičių, kad būtų padaryta yra
Aš padariau per 1 dieną.
Visa sintezė vyksta 1 dieną kitą dieną produktas paruoštas naudoti.
Kaip tai im paveikslėlyje reikia savaičių. Dobry turi laiko laukti savaites
 

Attachments

  • m4SBCNJaxr.jpeg
    m4SBCNJaxr.jpeg
    70 KB · Views: 121
  • HBJIeg9VE2.jpeg
    HBJIeg9VE2.jpeg
    325.2 KB · Views: 120

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bandote visus sumaišyti su šūdais, kad įrodytumėte, jog esate šaunus, bet taip nėra, sprendžiant iš jūsų nuotraukų. Ieškome geriausio bk4 valymo varianto, kuriame yra apie 30 proc. priemaišų, o jei esi kvailas, perskaityk įrašą nuo pat pradžių, ten yra mano nuoroda, kokios priemaišos ir valymo variantai. Mes stengiamės padėti žmonėms, tuo tarpu tu rašai nesąmones bandydamas mane kažko pamokyti. Geriausia išeitis - jums užsičiaupti, jei neturite ką gero pasiūlyti problemai spręsti.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Broa mes džiaugiamės y, y gali nustoti siųsti šlamštą? Žmonės bando išspręsti problemą
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Taip im nerd xD
 

Attachments

  • H5D39BsdqI.jpeg
    H5D39BsdqI.jpeg
    5.6 MB · Views: 360

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
tai ne kristalai ir juose yra purvo)))) Norite išmatuoti kauliukus? ar man reikia parodyti jums monolitinius kristalus, sveriančius 5 kg? ))))
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Aš jį perkristalizavau, 60 g 2b4m (nuplautas karštu vandeniu, kad pašalinčiau viršuje plūduriuojantį 4-metilpropihenono aliejų) 100 ml IPA 60 c temperatūroje, kontroliuojamoje naudojant vandens vonelę ir termometrą, gavau 44 g, taigi tikiuosi, kad dabar jis grynas. Dabar atlieku 1 g 2b4m eksperimentą.

Žinau, kad nuotraukos nieko nereiškia, bet tiesiog norėjau parodyti nešvarų neplautą 2b4m ir plautą bei rekristalizuotą 2b4m.

Tikimės, kad 1 g eksperimentas pavyks
 

Attachments

  • F9rxdPpACE.jpg
    F9rxdPpACE.jpg
    326.8 KB · Views: 136
  • EC4xnWhFpB.jpg
    EC4xnWhFpB.jpg
    146.5 KB · Views: 131

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Taip, ši geltona spalva yra purvina 2b4m whrite crystal is pure now
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pone akivaizdu, kad dėl to mes persikristalizavome iš IPA. Tik balta spalva negarantuoja grynumo, keista, kad jūs, kaip chemikas, to nežinote)
 

karate.kid

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Beveik 30 % maišymo miltelių?Tikrai žmonės nežino, ką jie parduoda?Tai pokštas
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
perskaitykite ekrano nuotrauką su pardavėjo atsakymu... ką galiu pasakyti...
Jame nėra gaunamų reagentų kokybės kontrolės. ir tas, kas pagamino bk4, labai blogai nustatė bromavimą, tai standartinė problema, kad pradedantiesiems dėl rūgščių disbalanso reakcija kyla ir bromavimas nevyksta iki galo
ir, žinoma, ne dujų chromatografija-masės spektrometrija, ir net plokštelėje RF dėmių netikrinau
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Atsiprašau, "Google translate" nuolat mane nustato pridėdama prie vertimo, aš... I ... I ... =)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Pardavėjas yra Pl vaikinas Turiu draugų iš Pl ir viena bendrovė parduoda šūdą bromketonai. jei jis yra perpardavėjas, laikas keisti vietą, kur jis perka ketonus. ši bendrovė parduoda šį personalą daug laiko, nei tai nėra pradedančiųjų problema
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kas atlieka bromoketono sintezę, netikrina reakcijos užbaigimo ant plokštelių su aliuminio oksidu. Kinai visada prideda GC dokumentą, tik blogi tiekėjai / gamintojai netikrina ir nepateikia spektro.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
jie daro verslą, kaip gali, didmeninės 4-metilpropiofenono kainos Kinijoje nuo tonos apie 30 dolerių už kg, jei sintezė atliekama teisingai, gaunama 1,3-1,4 kg bk4 (b2m4), o bk4 kaina yra visiškai kitokia.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Taip ir jūs perkate darbuotojus, atliekate šūdiną darbą, maža išeiga, didelė rizika.
Jie tik parduoda personalą,legaliai dirba ir skaičiuoja pinigus.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
G.Patton
Supratau teisingai: 1. Pardavėjas pats prisipažino, kad parduoda nekokybišką prekę. 2. Pardavėjas atsisako pakeisti prekę arba kompensuoti jos kainą, net ir dalį kainos. 3. Ar prašote įrodyti lydymosi temperatūrą po to, kai pardavėjas pats prisipažino dėl nekokybiškos prekės?
Ar nemanote, kad keista prašyti įrodymų, kai pats pardavėjas prisipažino...
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Man nesakė, kad produktas yra šūdas. Niekada neturėjau problemų su klientais, bet maždaug nuo 1 mėnesio matau, kad daug lenkų bando gadinti mano reputaciją - lengva pastebėti laužytos kalbos informaciją, būdingą lenkams, kurie nemoka taisyklingai rašyti.
Mano produktai yra geriausi ir nuo pat pradžių turiu gerą reputaciją. Nesakykite, kad aš pripažino nieko - daug žmonių nori padaryti mane iš verslo, nes aš teikti escrow numatyta sistema pardavimo, nes jie negali sukčiauti žmones parduodant šūdinus daiktus ar net nesiunčia. Tai tikrai gėdinga brangūs žmonės - gerbkite savo pardavėjus.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Perskaitykite tai, ką man atsiuntėte. PRIPAŽĮSTATE, kad padarėte klaidą ir kad kiti skundžiasi kokybe...

Jei padarėte klaidą ir ją pripažįstate, kaip tai darote, tuomet bet kuris padorus žmogus pakeltų rankas ir kažką išspręstų su klientais, kad klientas būtų patenkintas, o ir klientas sugrįžtų, nes įgijo pasitikėjimą.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Kaip jau sakiau anksčiau - pinigų grąžinti negalima - užsakote savo rizika - jis užsakytas specialiai konkrečiam asmeniui ir negrąžinamas - negaliu būti tikras, kad kas nors siunčia man tinkamą produktą, o jei kas nors bijo prarasti pinigus, kodėl jis užsako 5 kg, o ne 250 g? Niekam nieko neverčiu, o iš mano listrings galite užsisakyti net 50 g.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Aš net kalbuosi su jumis, kai kyla problemų - jei kas nors užsisakė iš "alibaba" ar pan. ir pyksta, jis net nesulaukia atsakymo iš pardavėjo - tikrai liūdna, kad siunčiame žmones į visą pasaulį, įskaitant JAV AUS, ir nuo kelių mėnesių, ir tik 1 klientas su savo draugu reiškia tokias pretenzijas...
Linkėjimai geri žmonės
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Perskaitykite tai, ką man atsiuntėte. Nustokite keisti tai, ką norite pasakyti. Tai juokinga

Jokio pasitikėjimo, perkame savo rizika, tai visiškai šokiruoja
 

Attachments

  • SzUsqEiO9y.jpg
    SzUsqEiO9y.jpg
    579.9 KB · Views: 108

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
bro, jūsų produktas yra aukšto lygio, jų sintezė netinka, o jų chemijos patirtis yra mėgėjiška, todėl
 
Top