BK4 (2b4m), kurio sudėtyje yra 4-metilpropihenono

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Man nesakė, kad produktas yra šūdas. Niekada neturėjau problemų su klientais, bet maždaug nuo 1 mėnesio matau, kad daug lenkų bando gadinti mano reputaciją - lengva pastebėti laužytos kalbos informaciją, būdingą lenkams, kurie nemoka taisyklingai rašyti.
Mano produktai yra geriausi ir nuo pat pradžių turiu gerą reputaciją. Nesakykite, kad aš pripažino nieko - daug žmonių nori padaryti mane iš verslo, nes aš teikti escrow numatyta sistema pardavimo, nes jie negali sukčiauti žmones parduodant šūdinus daiktus ar net nesiunčia. Tai tikrai gėdinga brangūs žmonės - gerbkite savo pardavėjus.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Perskaitykite tai, ką man atsiuntėte. PRIPAŽĮSTATE, kad padarėte klaidą ir kad kiti skundžiasi kokybe...

Jei padarėte klaidą ir ją pripažįstate, kaip tai darote, tuomet bet kuris padorus žmogus pakeltų rankas ir kažką išspręstų su klientais, kad klientas būtų patenkintas, o ir klientas sugrįžtų, nes įgijo pasitikėjimą.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Aš net kalbuosi su jumis, kai kyla problemų - jei kas nors užsisakė iš "alibaba" ar pan. ir pyksta, jis net nesulaukia atsakymo iš pardavėjo - tikrai liūdna, kad siunčiame žmones į visą pasaulį, įskaitant JAV AUS, ir nuo kelių mėnesių, ir tik 1 klientas su savo draugu reiškia tokias pretenzijas...
Linkėjimai geri žmonės
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18

Constantylious777 yra vienas patikimiausių cheminių medžiagų pardavėjų.

Siera best knowlage, Jis sėkmingai bendradarbiavo su gerai žinomais darkneto pardavėjais, pvz: Pygmalion.
Siera tvirtai tiki, kad bet kokios su kokybe susijusios problemos kyla ne dėl noro padidinti pajamas.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Turėjau žmonių, kurie skundėsi, kad produktas skiriasi, bet viskas buvo gerai. Aš nustojau atsakinėti į jūsų temą ir komentarus dėl to, kad jūs man tikrai esate kaip vaikas - prašau daugiau iš manęs neužsisakinėti - aš jūsų neprivertė pirkti 5 kg. užuot verkę, kad praradote visus pinigus, galėjote tiesiog užsisakyti 50 g. Nenoriu daugiau apie tai kalbėti - galbūt aš tiesiog nesu geras tiekėjas, kad galėčiau su jumis bendradarbiauti - linkėjimai.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Daug lenkų žmonių? klausykite nekalbėkite apie Pl žmones blogai. žmonės skundžiasi, nes yra daug įmonių, kuriose galite nusipirkti darbuotojų, taip? tai yra teisėtai ten. kitose šalyse yra problema nusipirkti. žmonės rodo, sintezės išeiga 60-70 % čia nei ką jūs manote?
Mocny kutas Jūs keičiate slapyvardį kiekvieną kartą, kai kas nors Jums sumoka 3 tūkst.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nevadinu lenkų blogais žmonėmis - tiesiog manau, kad žmonės yra iš rinkos, kurioje aš dirbu, ir mato manyje grėsmę savo verslui.

Sveiki, daugiau į šią temą neatsakinėsiu
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Sveiki, Dėl 2B4M, šįryt atlikau sintezę su 2b4M iš @Constantylious777 ir turėjau baltą pieną https://ibb.co/K7sY16j https://ibb.co/029xBJn, manau, kad taip, partija skiriasi, bet jei norite būti tikri ir jei nenorite prarasti pinigų, nusipirkite nedidelį kiekį ir (arba) išgryninkite jį, kai turite gerą 2B4M , turite gerą 4mmc ;)
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Jie turėtų vadovautis griežtu kokybės užtikrinimo procesu, kurio metu pateikiamas produktas, atitinkantis paskirtį. Akivaizdu, kad jiems tai nerūpėjo ir jie tiesiog pardavė gaminį neatsižvelgdami į tai. Jie yra šį produktą gaminantys profesionalai ir turėtų žinoti geriau!!! Labai prasta praktika.

Tai tas pats, kaip nueiti į kavinę ir paprašyti kavos su cukrumi ir daug pieno, bet kai gaunate kavą, ji yra juoda, be cukraus ir pieno, bet jie sako, kad pirmiausia turėjote užsisakyti nedidelį kiekį.

Jie nėra kvaili, jie turi tyrimus, kuriuos gali lengvai atlikti mokslinėje laboratorijoje, turinčioje daugiau nei pakankamai įrangos, kad įsitikintų, jog produktas yra 99 % grynas ir be priemaišų!!
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
BJAURUSIS TIEKĖJAS. NEPIRKITE IŠ JŲ
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Užtenka parašyti vieną kartą. Galiu laikyti jūsų pranešimus šlamštu ir uždrausti. Neverskite manęs to daryti. Be to, naudokitės depozitine sąskaita, kad iš karto išspręstumėte ginčą.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Atsiprašau, tiesiog esu gana nusiminęs dėl šios patirties.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Pagaliau turiu savo naują 2b4m iš naujo tiekėjo, kuris reklamuojasi ir čia, BBgate. Džiaugiuosi galėdamas parodyti, kas man padėjo gauti šį švarų 2b4m. Labai laimingas.

Senasis 2b4m yra 4mmc tirpalas nuotraukos priekyje kairėje (labai nešvarus, daug kartų ploviau su daugybe acetono, daug kas nuėjo perniek), o naujasis 2b4m yra 4mmc tirpalas gale dešinėje (labai švarus, sunaudojau apie 10 % acetono kiekio, kurį turėjau sunaudoti nešvariam 4mmc valyti) Sintezę atlikau taip greitai ir esu labai nustebęs, koks švarus yra 2b4m. Negaliu sulaukti, kada galėsiu palyginti kristalus.
 

Attachments

  • UnNgj2PF6z.jpg
    UnNgj2PF6z.jpg
    343.2 KB · Views: 184
  • LMDH5hpFZb.jpg
    LMDH5hpFZb.jpg
    185.1 KB · Views: 177

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Kadangi įdėjote tiek daug pastangų, kad visi žinotų, jog mano medžiaga buvo ''nešvari'', o dabar kalbate apie ''naują tiekėją iš čia'' - tikrai pradėjau tikėti, kad esate suinteresuotas, jog mano svetainė ir paslauga atrodytų blogai. Nustokite šlamšti bičiulis
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Taigi ką turėčiau daryti vietoj to?

Jūs suprantate, kad paėmėte iš manęs užmokestį už 5KG 2B4M? Tą patį 2B4M, kuris visas nuėjo perniek, nes nebuvo švarus, ir visa mano sintezė iš jo nuėjo perniek dėl priemaišų produkte (laikas, pastangos ir kitų medžiagų / ingredientų, naudotų sintezei, kaina taip pat nuėjo perniek). Laimei, man kažkas paskambino ir pamokė, kaip jį nuplauti ir perkristalizuoti, kad turėčiau iš jūsų tinkamo naudoti 2b4m.

Net ir dabar jums nerūpi, jūs manote, kad aš, vienas asmuo, šlamštas, jo visai nėra šlamštas, aš iš tikrųjų seku galutinį rezultatą, kad žmonės turėtų visą istoriją iš manęs, o ne tik 85 % ir palikti pabaigą. Ir aš baigiau rekomenduodamas šaltinį, kuris buvo tik mandagus, nuraminantis ir padedantis man, ką klientai vertina, ir aš norėjau pasidalyti tuo su kitais, o ne išgyventi tai, ką aš išgyvenau.

Užuot sutelkę dėmesį į mane, kodėl neįdiegę sistemos, kurioje galėtumėte periodiškai tikrinti parduodamų produktų kokybę, - taip užtikrinsite, kad jūsų klientai kasdien gautų aukštos kokybės produktus, ir klientai jums už tai padėkos.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Paprastas klausimas jums. Kodėl konkurentas, kurį įsivaizduojate, kad pirktų 5 kg 2b4m, skamba per brangiai. Jei jums tektų tai daryti, daug paprasčiau ir efektyviau būtų pirkti 100 g iš 10-20 skirtingų žmonių.
O dabar atrodote juokingai, anksčiau prisipažinote, kad reagentas yra nekokybiškas, paskui, kad anksčiau dėl šio reagento gavote kitų pirkėjų skundų. Ir ką jūs galiausiai darote? Nesuteikiate savo klientui jokios kompensacijos, jokio atsiprašymo, tik apgailėtinai bandote išvengti atsakomybės, sakydamas, kad nesate atsakingas už prastą reagento kokybę, bandydamas apšmeižti savo klientą.
Galite ir toliau kalbėti nesąmones, bet tai nepakeis tiesos, o ji labai paprasta.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
iš to, ką pastebėjo mano draugas, sintezė sušikta. Net jei turite 99 % gryną bk4, negausite 4 mmc grynumo, jei sintezė atlikta neteisingai.
 

Attachments

  • 5CkMaUFQhp.jpeg
    5CkMaUFQhp.jpeg
    6.2 MB · Views: 366
  • TevzS2nMJh.jpeg
    TevzS2nMJh.jpeg
    5.2 MB · Views: 384

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Kaip pardavėjas negaliu aprašyti jūsų pateiktų "neteisingų punktų", nes tai pablogins jūsų anonimiškumą ir t. t., taip pat ir kitų - aš čia nesu tam, kad kariaučiau su savo klientais, brangieji - matau, kad jaučiatės taip blogai dėl pinigų, kuriuos "praradote", kad visą laiką kalbate apie pinigų grąžinimą - aš neprivertė jūsų pirkti tokio didelio kiekio - sąlyginis deponavimas yra priimtinas ir su sandoriais su manimi nekilo jokių problemų, nes jis egzistuoja. Daugiau neatsakinėsiu į jūsų tekstus, bet dabar matau, kad daug žmonių man parašė ir papasakojo kai kuriuos dalykus. Vadindamas mane "bjauriu" nuo pat pradžių parodėte, koks žmogus esate ir koks jūsų elgesys dabar taip pat - 99,9% mano klientų yra laimingi ir kada nors gavo pakartotinį siuntimą, jei turėjo problemų dėl produkto gavimo ir t. t., bet niekada nesielgiau nemaloniai, net jei nesutarėme dėl punktų. Ačiū už jūsų nuomonę - geriau, kad ji bus matoma visiems - daugiau jums iš mano pusės nebeatsakinėsiu. Kitiems žmonėms - ačiū, kad esate mano parduotuvės dalis ir t. t.! Linksmų švenčių!!!
NETRUKUS BUS PRIDĖTA NAUJŲ CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ - KARŠTI PRODUKTAI
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Lengviausia yra bėgti nuo problemų arba užkrauti jas ant kieno nors kito galvos. Puikus pardavėjas lol
 
Top