BK4 (2b4m), kurio sudėtyje yra 4-metilpropihenono

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Kaip pardavėjas negaliu aprašyti jūsų pateiktų "neteisingų punktų", nes tai pablogins jūsų anonimiškumą ir t. t., taip pat ir kitų - aš čia nesu tam, kad kariaučiau su savo klientais, brangieji - matau, kad jaučiatės taip blogai dėl pinigų, kuriuos "praradote", kad visą laiką kalbate apie pinigų grąžinimą - aš neprivertė jūsų pirkti tokio didelio kiekio - sąlyginis deponavimas yra priimtinas ir su sandoriais su manimi nekilo jokių problemų, nes jis egzistuoja. Daugiau neatsakinėsiu į jūsų tekstus, bet dabar matau, kad daug žmonių man parašė ir papasakojo kai kuriuos dalykus. Vadindamas mane "bjauriu" nuo pat pradžių parodėte, koks žmogus esate ir koks jūsų elgesys dabar taip pat - 99,9% mano klientų yra laimingi ir kada nors gavo pakartotinį siuntimą, jei turėjo problemų dėl produkto gavimo ir t. t., bet niekada nesielgiau nemaloniai, net jei nesutarėme dėl punktų. Ačiū už jūsų nuomonę - geriau, kad ji bus matoma visiems - daugiau jums iš mano pusės nebeatsakinėsiu. Kitiems žmonėms - ačiū, kad esate mano parduotuvės dalis ir t. t.! Linksmų švenčių!!!
NETRUKUS BUS PRIDĖTA NAUJŲ CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ - KARŠTI PRODUKTAI
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Lengviausia yra bėgti nuo problemų arba užkrauti jas ant kieno nors kito galvos. Puikus pardavėjas lol
 
Top