Efedrino išgavimo iš tablečių metodai

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Manau, kad taip, galite pabandyti su nedideliu kiekiu.
 

sst

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
1
Kiek amoniako ir natrio man reikia kiekvienam gramui pes hcl ?
ar galiu naudoti metalinį reakcijos indą vietoj stiklinio, manau, kad jis saugesnis ?
turiu amonio sulfato ar natrio hidroksidas svarbus amoniako gamybai ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Galite skaičiuoti molais, norint pagaminti šarminę erdvę, reikia 1,5-2 kartus viršyti šarmo kiekį.
Ne, negalite. Jis surūdys.
Ką?:unsure:
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ar galiu iš pradžių ištirpinti tabletes 99,9 % metanolyje ir užbaigti veiksmus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tikriausiai taip, nesu tikras. Geriau naudoti IPA.
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii patariamuoju klausimu,

Atsiprašau, aš tikrai nesuprantu konkretaus ekstrakto efedrino iš NeoNapacin tabletės sudėtyje taip pat yra teofilino.
Turiu potreleum eterio 90-120, NaOH, hidroklorido rūgšties, sieros rūgšties, Aquadest vandens, izopropilo alkoholio.

Ačiū
 

Attachments

  • RemsXbIpHE.png
    RemsXbIpHE.png
    1,014.3 KB · Views: 250

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii @G.Patton,

Kaip išgauti efedrino HCL Druska kiekvienoje tabletėje yra 130 mg teofilino ir 12,5 mg efedrino HCL * 200 tablečių, iš viso 26 gramai teofilino ir 2,5 gramo efedrino HCL
mano paruoštos sudedamosios dalys : NaOH, izopropilo alkoholis 99%, Aquadest, naftos eteris 40-60, HCL dujoms naudoju NaCl, HCL rūgštį 35%, H2So4 (AR)

Ačiū,
Atsiprašau už daugybę klausimų apie tai, nes 4 kartus dar nesulaukiau savo lūkesčių.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, Robertai. Metodas aprašytas šiame pranešime. Kokią problemą reikia pakartoti? Prašau, nustokite šlamšti @G.Patton po kiekvienu klausimu.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Gerai, atsiprašau. Aš neturiu daug kristalų išeigos, kai procesas vyksta burbuliuojant HCL dujas, tik 10 % išeiga. Kas negerai? Ar pirmiausia turiu atskirti teofiliną?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
koks geriausias VM&P pakaitalas naftai?
-Kerosinas
-Lengvas gazolis
-Parafinas
-skiediklis

nes mano šalyje nebuvo rasta VM&P Nafta, ačiū
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Taip, pirmiausia turite tai padaryti jūs. Nežinau, kur yra jūsų problema. Negaliu atspėti ir atsakyti jums be jūsų išsamaus procedūros paaiškinimo.
Gerai, google: vm&p nafta sudėtis
tada turite pasirinkti tą patį arba panašų. Manau, kad geriausiai tinka kerozinas. Ar matote, kad jums reikia tiesiog pasinaudoti "Google" ir jo paklausti? Jis tikrai gerai veikia paprastiems klausimams, tokiems kaip jūsų, spręsti.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
ar galiu jį vartoti lengvajam petroleteriui (nuo 25C iki 80C) ? vietoj sunkiojo.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Rgr, kad !
Niekada nežinau atitinkamo atitikmens apie naftą, kai joje pasakyta "nėra pakeitimo"
nafta = lengvasis naftos eteris
aš jums pasakysiu, ar aš vis dar galioja po mano chemijos pasirodymo o_x'
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Gerai, dabar jau žinau, kur yra mano problema, perskaitęs daug jūsų turinio patarties. Iš anksto dėkoju. taigi mano problema yra ta, kad nelabai išmanau rūgščių ir bazių teoriją, kaip atskirti efedriną nuo tablečių, kuriose yra ir teofilino. gerai, kurį metodą man geriau taikyti? Šiame turinyje turiu 2 metodus, taip pat turiu metodą Fester Cookin Crank vaizdo įraše. Bandžiau vadovautis 2 metodais, pateiktais Fester vaizdo įraše, tačiau išgaunu tik 1/5 viso efedrino hcl. trumpos žinios, kiek žinau, tik efedrinas hcl tirpsta vandenyje, o teofilinas tirpsta aliejuje (nepoliniame). ir kai tai baigsiu ir gausiu efedrino hcl kristalų, pereisiu prie refliukso metodo su hipofosforo rūgštimi + jodu (šios 2 sudedamosios dalys yra paruoštos mano mini laboratorijoje). labai ačiū. vėlgi kiekvienoje mano tabletėje yra 12,5 mg efedrino hcl ir 120 mg teofilino, turiu 200 tablečių iš kiekvienos dėžutės. kuris metodas man tinka pradėti iš naujo, tikintis 100 % rezultatų. Paruošiau dar 3 dėžutes tablečių
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Sprendžiant iš jūsų tablečių sudėties, rūgštinės-šarminės ekstrakcijos naudoti nereikia. Pabandykite tiesiog sutrinti tabletes į miltelius ir užpilkite jas šaltu vandeniu. Efedrino HCl turėtų ištirpti. Tada išfiltruokite netirpias nuosėdas ir išgarinkite vandenį ant lėkštutės, efedrino HCl turėtų sudaryti kristalus.
Tačiau pirmiausia nustatykite tikslų tabletės svorį, taip sužinosite, ar yra kitų, sudėtyje nenurodytų sudedamųjų dalių. Tada pasirinkite ekstrakcijos metodą.
Jei jums reikia daugiau pagalbos dėl ekstrakcijos, parašykite man į PM.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Supilu šaltą vandenį (distiliuotą vandenį), magnetine maišykle išmaišau iki 15-20,

tada filtruoju kavos filtru, ir rezultatas yra rausvas

ir išgarinu jį Petri lėkštelėje.

klausimas:
kodėl vanduo tampa rožinės spalvos?
b. kiek laiko trunka garinimas?
c. Kuris tirpalas, išskyrus vandenį, kristalizuojasi greičiau? kas yra petroleteris? dietileteris? etanolis ? metanolis? teliuenas? izopropilo alkoholis?
d. ar turėčiau naudoti rūgščių ir šarmų metodą, pradžioje naudodamas NaOH, o pabaigoje - HCL dujas? turiu omenyje tai, kas parodyta vaizdo įraše Uncle Fester Cookin Crank

@G.Patton @HEISENBERG @William Dampier
 

Attachments

  • HEpA8QSJY3.jpg
    HEpA8QSJY3.jpg
    2.1 MB · Views: 230
  • 05MrhjtcK7.jpg
    05MrhjtcK7.jpg
    1.7 MB · Views: 239
  • brcisxDtS4.png
    brcisxDtS4.png
    2.9 MB · Views: 235
  • 0zEisTDy6N.jpg
    0zEisTDy6N.jpg
    2 MB · Views: 236
Last edited:

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Pildyk aprašymą:
Sudėtyje yra teofilino ir efedrino HCL, vartojamų dusuliui mažinti.

Sudėtis:
Sudėtis: teofilinas 130 mg,
efedrino HCL 12,5mg

0,3 gramo bendra 1 tabletės masė, kurią pasvėriau.
msds nerasta.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Sakykite, kas žinote, prašau, laisvąją pseudoefedrino bazę, koks jo tirpumas dichlormetane ir ar galima jį distiliuoti vakuume? Kambario temperatūroje glotnus kaip lipni pasta, neriebi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, manau, kad jis tirpsta DCM. Nesu tikras, bet šis tirpiklis yra artimo poliškumo kaip chloroformas.

Taip
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Mano mėgstamas Actifet negaminamas, o aš nusipirkau kitų tablečių su pailginto atpalaidavimo tabletėmis, kai jas užpyliau alkoholiu, gavosi tokia košė,

Krakmolas... Pagalvojau ir išviriau šią košę 5 proc. sieros rūgštyje, manydamas, kad krakmolą galima paversti gliukoze, ir, o Dieve, košė virto skysčiu( 2 nuotr.)

kai viską perfiltravau ir pridėjau natrio hidroksido , iškrito keista plastmasinė medžiaga, kurią surinkau (3 nuotrauka) jos skonis kartokas, panašus į efedrino. kas tai galėtų būti? plastifikatoriai?
 

Attachments

  • RvIX6gz5Pu.jpg
    RvIX6gz5Pu.jpg
    57.7 KB · Views: 332
  • IdqCPx9cmL.jpg
    IdqCPx9cmL.jpg
    159 KB · Views: 328
  • Fxuza17cBI.jpg
    Fxuza17cBI.jpg
    195 KB · Views: 329
Top