GHB (gama-hidroksibutirato) sintezės DUK

GHB-NewYork

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 26, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ar kam nors pavyko sėkmingai pagaminti GBL iš BDO naudojant vario chromito katalizatorių?
Naudojamas vario chromito katalizatorius yra toks pat kaip 12053-18-8? O gal tai kažkas kita? Ar kas nors gali pateikti kokių nors pasiūlymų?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, taip, taip ir yra.
 

GHB-NewYork

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 26, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton aš padariau su 12053-18-8, bet išeiga yra labai maža, net ne 30proc. gbl galutiniame tirpale, ar turite kokių nors patarimų?
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Na, o jos yra labai svarbios. Ne. Jūs norite, kad. Tas su 9 gale... tiesiog pasidaryk pats. ... taip pat nedėkite jokių miltelių. hidroksido. Jis. Ten baudžiami žmonės, kurie neatlieka tyrimų. Realus derlius yra apie 90 proc.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sveiki, turiu klausimą apie Sand Mayerio procesą. Ar baigęs procesą liksiu tik su GBL, jei sustosiu po 4 žingsnio ekstrakcijos dalyje, nes atrodo, kad viskas po to virsta GHB?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, Jei teisingai jus suprantu, norite gauti GBL pagal Sandmejerio reakciją. Taip, jį galite gauti 4-uoju etapu.
 
View previous replies…

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
šaunu, radau GABA želatinos kapsulių pavidalu, kuriose kaip užpildas yra tik mikroceliuliozė, taip pat abejotino grynumo 50 g maišelių už ~ 10 JAV dolerių už pop, taigi tabletės yra pigesnės IR grynesnės. Taip pat galiu nusipirkti NaNO2 kaip kažkokį sodininkystės produktą iš cheminių medžiagų tiekėjo už 8 dolerius už kilogramą. Esu nustebęs, kad niekas čia (Lenkijoje) negamina GHB, tai taip paprasta, bet niekada nemačiau jo rinkoje. Aš atnaujinsiu, kai tik turėsiu poveikį ir (arba) klausimų

Tiesą sakant, vis dar neaišku, ar turiu atlikti distiliavimą ir ekstrakciją su DCM, kaip įsitikinti, kad distiliuoju GBL? ar RM nėra pilnas vandens? GBL BP yra 204,6 °C, taigi, ar man tiesiog virti RM, kol garų temperatūra pasieks 204,6 °C, ir iš ten surinkti?

Ačiū iš anksto
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
DCM bp yra 39,6*C
GBL bp yra 204*C
Aiškiai parašyta, kad iš pradžių reikia distiliuoti vandenį. Perskaitykite kelis kartus. Rašau tą patį, kas parašyta temoje.
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ar galiu naudoti kalio bromatą vietoj natrio bromato

gama-butirolaktono sintezei iš tetrahidrofurano (THF)

ačiū iš anksto
 

Chefy77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Aš ir mano brolis naudojome tai padaryti atgal į dieną šūdas buvo smagu, bet skonis siaubingas
 

Chefy77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Negalėčiau su juo šūkauti, nebent turėčiau šiek tiek smūgio
 

zwitterion

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
sveiki, NaNO2 Europoje nėra, nebent jis sumaišytas su 99 % valgomosios druskos. Ar yra alternatyva be recepto arba geras tiekėjas, kurį būtų galima siųsti į ES? ačiū už pagalbą.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pasidalykite GBL sintezės iš pirolidino, oksidacijos chromo mišiniu ar pan. procedūra. Dėkojame
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Umm vario kromito katalizatorius, kurį naudojate, yra labai svarbus. Nes skirtingi vario chromitai naudojami skirtingiems tikslams.

Paskutinis katalizatoriaus paruošimo etapas viskam, išskyrus dehidrogenavimą, yra plovimas acto rūgštimi. Taip pašalinamas vario oksidas, kuris trikdo kai kurias kitas reakcijas. Tačiau jis reikalingas dioliams dehidrogenuoti.

Jis turi sudaryti apie 40-60 % katalizatoriaus.
Jo konversija yra 90 proc. ir daugiau...

Nereikia jokių tirpiklių..nedėkite miltelių pavidalo hidroksido... tai prb drop ur. išeiga 15-20 %.

Jei perskaitysite natrio bromato patentą, kuriame parašyta, kad jis susijęs su gbl. Jei atmintis manęs neapgauna, galite pradėti nuo bdo, kuriam reikia beveik dvigubai daugiau laiko. Bet reakcijos vyksta.

Bdo -> thf -> gbl.

Konversija turi būti didelė 80 %.

Jų yra keletas konversijų iš bdo į. Gbl su. Natrio bromitu ir natrio bromatu.

Bromito bdo an. Aliuminio oksidas.. dcm maišyti 12 val. Mažai 90-ųjų..
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
THF gali būti elektrochemiškai oksiduojamas iki GBL:

Elektrocheminė γ-butirolaktono sintezė iš tetrahidrofurano By: Kirsanova, A. I. Elektrokhimiya (1978), 14(4), 627 CODEN: ELKKAX; ISSN: 0424-8570

Aprašytas tetrahidrofurano (THF) [109-99-9] anodinės oksidacijos į γ-butirolaktoną [96-48-0] KBr tirpale su Na2SO4 kaip pagalbiniu elektrolitu ant Pt elektrodo, esant pH ∼ 1, metodas. Anodinis efektyvumas siekia 98 %, kai naudojama diafragma. THF netiesiogiai oksiduoja BrO3-, susidarantis oksiduojant Br-. Esant aukštesniam pH (6-7), oksidatorius yra anode susidaręs BrO-, o srovės efektyvumas mažėja dėl tuo pat metu susidarančios oksimuštinės rūgšties.

Arba

Tetrahidrofurano elektrocheminė oksidacija sieros rūgšties tirpale By: Christiana Avgousti ir kt.

Pagrindinių THF oksidacijos produktų srovės efektyvumas Pt anode, kai elektrolizės trukmė 24 h, H2 SO4 0,5 M:

Anodinis potencialas (V lyginant su RHE): 2,3, srovės tankis (mA cmˇ2 ): 70.0 : Produktai THF-OH 41,2 % GBL 54,4 % Gintaro rūgštis 2,5 %.



Jį taip pat galima oksiduoti peroksimonofosforo rūgštimi: Yoshiro Ogata, Kohtaro Tomizawa ir Toshiyuki Ikeda

 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Aš buvau sužavėtas elektrolizės, kaip vėlai buvo žiūrėti šį vaikiną youtube, kad naudoja elextoylsis gauti ten jo gana awesome

Aš tiesiog einu į priekį... Taigi, tai yra tarsi pakeisti oh su Ph ir tuo pačiu metu mesti deguonį į mišinį.

.im tik spėju..

Ketinu pažiūrėti... ačiū...
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nebūtina naudoti platų vertimą. Viena iš klaidų, kurią matau darant elektrolizę, yra ta, kad žmonės nustato savo elementą taip, tarsi atliktų bandymus su potenciometru. "Tūrinis elektrolizės elementas" yra kitoks. norite, kad darbinis elektrodas turėtų didžiulį paviršiaus plotą, užpildykite visą indą. Štai komercinis pavyzdys:
QlSzb8nuyK

Tai gražus nedidelis vadovas:
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Atlikau bdo į gbl reakciją ir turiu gbl, bet gaminant jį į ghb su šarmu mano ph yra 14 po atliktos reakcijos, ką rekomenduotume neutralizuoti? Toliau pilti gbl, kurio ph7, arba kokia rūgštimi rekomenduojama jį sumažinti?
 

Hhernan

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Distiliuotas actas jį sumažina
 

Hhernan

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Galbūt gbl koncentracija nėra per didelė
 
Top