GHB (gama-hidroksibutirato) sintezės DUK

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sveiki, turiu klausimą apie Sand Mayerio procesą. Ar baigęs procesą liksiu tik su GBL, jei sustosiu po 4 žingsnio ekstrakcijos dalyje, nes atrodo, kad viskas po to virsta GHB?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, Jei teisingai jus suprantu, norite gauti GBL pagal Sandmejerio reakciją. Taip, jį galite gauti 4-uoju etapu.
 
View previous replies…

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
šaunu, radau GABA želatinos kapsulių pavidalu, kuriose kaip užpildas yra tik mikroceliuliozė, taip pat abejotino grynumo 50 g maišelių už ~ 10 JAV dolerių už pop, taigi tabletės yra pigesnės IR grynesnės. Taip pat galiu nusipirkti NaNO2 kaip kažkokį sodininkystės produktą iš cheminių medžiagų tiekėjo už 8 dolerius už kilogramą. Esu nustebęs, kad niekas čia (Lenkijoje) negamina GHB, tai taip paprasta, bet niekada nemačiau jo rinkoje. Aš atnaujinsiu, kai tik turėsiu poveikį ir (arba) klausimų

Tiesą sakant, vis dar neaišku, ar turiu atlikti distiliavimą ir ekstrakciją su DCM, kaip įsitikinti, kad distiliuoju GBL? ar RM nėra pilnas vandens? GBL BP yra 204,6 °C, taigi, ar man tiesiog virti RM, kol garų temperatūra pasieks 204,6 °C, ir iš ten surinkti?

Ačiū iš anksto
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
DCM bp yra 39,6*C
GBL bp yra 204*C
Aiškiai parašyta, kad iš pradžių reikia distiliuoti vandenį. Perskaitykite kelis kartus. Rašau tą patį, kas parašyta temoje.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki,
aš tiesiog laikiausi recepto, nieko nesudegė ar per maža kolba , p
skystis buvo krištolo skaidrumo (išskyrus, kai pridėjau gbl, 10 mn), bet ph išliko aukštas. aš pridėjau daug papildomo gbl, manau, bet vis dar žalias popierius....>8
Ką galėčiau padaryti, kad ph sumažėtų?
Aš nenaudojau tikro skysčio kontūro refliukso, bet ilgą 30 cm ilgio cheminę liniją, kuri baigėsi vigreux. kaip manote, ar daug H2O dingo? neatrodo, kad būtų dūmai... lėtai verda.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, tekste yra atsakymas:

Sunku atsakyti į tokį klausimą. Per maži įvesties duomenys.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Dar kartą sveiki, aš vis dar gyvas !
Aš sekiau žmogų ir bandžiau laikytis jo geriausiai, kaip galėjau, kaip noob, kaip aš esu, nors aš prirašiau / pridėjau formyself savo vadovėlio kopiją, kaip šis:
"kai tirpalas bus cistalinis skaidrus", palaikykite šį tirpalą lengvoje virimo temperatūroje 30 mn, "tada patikrinkite ph".
Nes net ir ieškant skaidraus vandens, iš pradžių ph yra > 8, net ir pridėjus daugiau gbl.
Po 30 mn vis dar atrodo skaidrus vanduo, bet ph vystosi ir mažėja. Reakcijai užbaigti reikia laiko. Pradžioje ph nėra stabilus.
Galbūt tai logiška tiems, kurie žino, bet mano pirmoji partija davė nesubalansuotą lygiavertį molinį tirpalą su per dideliu gbl kiekiu ir dideliais riebiais gbl lašais ant skaidraus tirpalo paviršiaus.
Perdirbau, pridėjęs trūkstamą ištirpintą NaHCO3+ distiliuotą H2O, leidau jam reaguoti 30 mn, patikrinau ph ir leidau atvėsti kambario temperatūroje, kad gautųsi į vandenį panašus tirpalas.
 
Top