Geriausių vaistų gamyba ir pristatymas su DIREKCIJA ir MAGNITUDE - "Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
NEMOKAMI SAMPRATAI - PRAŠOME SKAITYTI ŠIANDIEN

"Vector Laboratories" suprantame, kad pasitikėjimą reikia užsitarnauti niekada nelaužant duoto žodžio dėl mūsų produkto kokybės. Todėl savo dėkingumą šiai fantastiškai bendruomenei parodysime pradėdami savo įmonės veiklos pradžią dovanodami keletą nemokamų mūsų produktų pavyzdžių. Savo naujiems klientams norime suteikti galimybę susipažinti su nepriekaištingu klientų aptarnavimu ir puikiu klientų poreikių tenkinimu, pradėdami dalyti toliau išvardytus pavyzdžius:


(10 atrinktų klientų gaus po 5G mėginį)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS EUROPOS KLIENTAMS
(7 atrinkti klientai gaus 1G mėginį)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS JAV KLIENTAMS
(7 atrinkti klientai gaus 1G mėginį)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAIP GALIU DALYVAUTI DOVANŲ DALYVAVIME?

(Kad galėtumėte dalyvauti, turite perskaityti toliau pateiktą informaciją)


Yra tik du paprasti reikalavimai, kuriuos turite įvykdyti, kad galėtumėte mėgautis nemokamu mėginiu. Turite būti šio forumo narys. Jei jūsų profilio baneriuke parašyta "naujas narys", tuomet neturite teisės gauti mėginį, nes administratorius neperduos jūsų apžvalgos apie mūsų produktą kaip galiojančios. Taip yra todėl, kad forumo nemokamų pavyzdžių politikoje nurodyta, kad pavyzdžiai gali būti duodami tik forumo "nariams".

Kitas dovanos reikalavimas - garantija, kad paliksite atsiliepimą apie mūsų gaminio sąrašą turgaus skyriuje ir temoje, kurią dabar skaitote. Taip pat prašyčiau klientų nepalikti atsiliepimų niekur kitur forume, išskyrus turgavietę ir šią temą (išimtys gali būti daromos, jei rekomenduojate mus kitam forumo naudotojui). Kad ir kaip džiaugiuosi jūsų įvertinimu, nenoriu, kad dėl šlamšto siuntimo būtų erzinama šio forumo administracija. Jei nepaliksite atsiliepimo po to, kai jums davėme pavyzdį, mūsų komanda ir kiti pardavėjai gali nesirinkti duoti jums pavyzdžių ar turėti su jumis reikalų

. Jei atitinkate šiuos du reikalavimus, sveikinu! Galite gauti pavyzdį! Tiesiog pakomentuokite toliau šioje temoje, nurodydami, kurio gaminio pavyzdį norėtumėte gauti (galite imti tik vieno gaminio pavyzdį), ir mes patys jus DM. Po komentaro jums nebūtina rašyti mums žinutės, nes mes jums parašysime dėl jūsų mėginio.
 
View previous replies…

jamesbickley

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hey how goes it, im in usa and interested in your d_ meth crystals for a detailed and thourough assessmenr and reveiw.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Raskite ketamino, skirto masiniam pardavimui, talpinamo tik JAV gamintojų
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Noriu užsisakyti nemokamą pavyzdį
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ieškote pavyzdžio
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ar yra kokia nors galimybė gauti nemokamą dextro meth crystal mėginį? Esu iš Čekijos ir vartoju metamfetaminą beveik dešimt metų, bet niekada ne šio kristalų pavidalo. Man labai įdomu, kokį poveikį man daro. Pažadu parašyti išsamią apžvalgą :).
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, gerbiamieji "Vector Laboratories",
Esu iš Austrijos ir labai norėčiau gauti D-Meth mėginį.
Jūsų FalteHD
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Ar galėčiau gauti šiek tiek dekstrometo? Esu JAV ir labai noriu gero d-Meth!!! Pateiksiu sąžiningą apžvalgą ir paskelbsiu nuotraukas (be EXIF). Aš labai džiaugiuosi. Tikiuosi iš tavęs gauti p.m. Aš pats jį gaminau 2000-aisiais. Praėjo mažiausiai 10 metų, kai nevalgiau legalios dekstrozės. Prašau, pasirinkite mane!!
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Deals
2
Sveiki, VectorLabs! Kolega pardavėjas rodo paramą! Ar įmanoma man nusipirkti 3,5 g D-meth ir išsiųsti į Aziją?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Sveiki,

atsiprašau, bet siunčiame tik Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Dėkojame, kad susidomėjote mūsų gaminiu!

Vector Labs
 

Iamnot61

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ar galiu gauti pavyzdį
 

Suffi7583

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mane labai domina ir norėčiau 5 vienetų. Kviečiu pabandyti. Pristatymas turėtų vykti į Frankfurtą prie Maino. Kiek laiko truktų pristatymas?
 

d3stiny1339

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 30, 2022
Messages
2
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, man reikia DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS pavyzdžio EUROPOS KLIENTAMS
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Jei kai kas galvoja, ar tai pardavėjas legalu
Galiu patvirtinti, kad jums 💯 taip
Geros kokybės daiktai
visada freandly

Negalvokite daugiau tiesiog užsisakyti

Ačiū kolega 🍀



Tikimės, kad ateityje daugiau korporacijos 😺
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Neabejotinai Legit Pardavėjas, jūs Kokybė , gera kaina's greitas pristatymas ir malonus palaikymas.
Laikykitės Guy's.
Netrukus užsisakysiu iš jūsų. Aš tiesiog noriu išbandyti nemokamą pavyzdį jūsų D-Meth, jei
tai įmanoma?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Paprastai niekada nieko neprašau nemokamų pavyzdžių, bet ieškau naujo tiekėjo savo žmonėms, kurie mėgsta tokio tipo gaminius, todėl, jei įmanoma, norėčiau gauti dextro kristalų pavyzdį JAV. Ačiū
 

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Ei, norėčiau pavyzdžio, ir man tikrai nesmagu matyti, kad turite tik 2 atsiliepimus apie savo gerumą. Jei pažvelgsite į mano profilį, esu sudaręs daugybę sandorių su įvairiais pardavėjais ir visada palikdavau atsiliepimą. Turiu kelis siuntimo adresus, kurie yra saugūs gauti paštą. Nori peržiūrėti abu, jei reikia, žinoma, jei tik vienas aš norėčiau gauti dextro, bet bus peržiūrėti abu.
 
Top