Geriausių vaistų gamyba ir pristatymas su DIREKCIJA ir MAGNITUDE - "Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
NEMOKAMI SAMPRATAI - PRAŠOME SKAITYTI ŠIANDIEN

"Vector Laboratories" suprantame, kad pasitikėjimą reikia užsitarnauti niekada nelaužant duoto žodžio dėl mūsų produkto kokybės. Todėl savo dėkingumą šiai fantastiškai bendruomenei parodysime pradėdami savo įmonės veiklos pradžią dovanodami keletą nemokamų mūsų produktų pavyzdžių. Savo naujiems klientams norime suteikti galimybę susipažinti su nepriekaištingu klientų aptarnavimu ir puikiu klientų poreikių tenkinimu, pradėdami dalyti toliau išvardytus pavyzdžius:


(10 atrinktų klientų gaus po 5G mėginį)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS EUROPOS KLIENTAMS
(7 atrinkti klientai gaus 1G mėginį)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS JAV KLIENTAMS
(7 atrinkti klientai gaus 1G mėginį)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAIP GALIU DALYVAUTI DOVANŲ DALYVAVIME?

(Kad galėtumėte dalyvauti, turite perskaityti toliau pateiktą informaciją)


Yra tik du paprasti reikalavimai, kuriuos turite įvykdyti, kad galėtumėte mėgautis nemokamu mėginiu. Turite būti šio forumo narys. Jei jūsų profilio baneriuke parašyta "naujas narys", tuomet neturite teisės gauti mėginį, nes administratorius neperduos jūsų apžvalgos apie mūsų produktą kaip galiojančios. Taip yra todėl, kad forumo nemokamų pavyzdžių politikoje nurodyta, kad pavyzdžiai gali būti duodami tik forumo "nariams".

Kitas dovanos reikalavimas - garantija, kad paliksite atsiliepimą apie mūsų gaminio sąrašą turgaus skyriuje ir temoje, kurią dabar skaitote. Taip pat prašyčiau klientų nepalikti atsiliepimų niekur kitur forume, išskyrus turgavietę ir šią temą (išimtys gali būti daromos, jei rekomenduojate mus kitam forumo naudotojui). Kad ir kaip džiaugiuosi jūsų įvertinimu, nenoriu, kad dėl šlamšto siuntimo būtų erzinama šio forumo administracija. Jei nepaliksite atsiliepimo po to, kai jums davėme pavyzdį, mūsų komanda ir kiti pardavėjai gali nesirinkti duoti jums pavyzdžių ar turėti su jumis reikalų

. Jei atitinkate šiuos du reikalavimus, sveikinu! Galite gauti pavyzdį! Tiesiog pakomentuokite toliau šioje temoje, nurodydami, kurio gaminio pavyzdį norėtumėte gauti (galite imti tik vieno gaminio pavyzdį), ir mes patys jus DM. Po komentaro jums nebūtina rašyti mums žinutės, nes mes jums parašysime dėl jūsų mėginio.
 
View previous replies…

shrekanonymous

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Eilinį kartą skaitykite ir skaitykite. JAV čia. Ieškau jūsų dekstrometamfetamino pavyzdžių. Jau kurį laiką ieškau tikrai švaraus produkto, o Jūsų atrodo, kad tai galėtų būti tai, ko man reikia. produktas mano rajone pastaruoju metu rimtai sumažėjo, ir jei šios temos apžvalga ir buvimas nariu yra tai, ko reikia, tada įskaičiuokite mane. Aš tikiuosi, kad verslą su jumis vaikinai ir aš Tikiuosi, kad netrukus išgirsti iš jūsų
 

jojoe21

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Im interrested for a amphvitamin sample please
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Laba diena, ar yra galimybė išbandyti meto pavyzdį?
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
vis dar yra nemokamų pavyzdžių, jūsų kainos, palyginti su daugeliu žmonių, labai geros, o produktai atrodo tikrai gerai, man įdomi jų kokybė mane domina amfetaminas arba D-metas dabar tai priklauso nuo to, ką turite.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
@Fangs ir @Ricardo10

ES nebeturime ir D-Meth mėginių.

Turime D-metho mėginių JAV ir amfetamino mėginių, likusių ES
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Ar galiu vartoti amfetaminą? Esu iš ES
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hola aun es posible recibir una muetra de amphetamina , o de sulfato de amphetamina , soy de europa. si no es posible , como puedo hacer un pedido de sulfaro , por que en opciones de compra no esta. Gracias
Un saludo


Sveiki, ar vis dar įmanoma gauti amfetamino arba amfetamino sulfato mėginį, esu iš Europos. Jei tai neįmanoma, kaip galėčiau užsisakyti sulfato, nes jo nėra pirkimo parinktyse. Ačiū
Su geriausiais linkėjimais
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, Vektoriau. Ar galiu išbandyti jūsų amfetamino sulfato miltelių mėginį? Gyvenu JAV.

Ačiū!
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ups, niekada nepamiršau. Neatsižvelkite į paskutinį įrašą. Nusiunčiau tau DM, Vektoriau.
 

Happymeal13

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jan 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Laba diena, ar galėčiau gauti pavyzdį? :) geriausias d-metas? :)
Jei liko, būčiau labai laiminga (Čekija)

Ačiū, gražios dienos :)
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, kliente iš JAV. Norėčiau paragauti jūsų Metų. Ačiū
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Visi Europos amfetamino ir D-metamfetamino mėginiai baigti!

TADA LIKO TIK 3 JAV ir D-METH mėginiai.

JEI JUS SUINTERESUOJA, PASIRAŠYKITE NUORODĄ AUKŠČIAU, KAD TIE MĖGINIAI IŠPARDUOTI
 

REseBox212

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki! Labai domina D meto pavyzdys (ES Ger)! Ačiū :)
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Džiaugiuosi, kad susidomėjote mūsų produktu! Šiuo metu nemokamų pavyzdžių nebeturime, tačiau mielai parduotume jums keletą :)

Išsiunčiau jums žinutę.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Sveiki, ar yra kokių nors nemokamų metamfetamino ir amfetamino pavyzdžių, kuriuos būtų galima pristatyti į Jungtinę Karalystę?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
IM JAV ir tikriausiai matau tai per vėlai, bet jei ne, norėčiau gauti deksiuko pavyzdį.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Old timer čia aš norėčiau peržiūrėti savo Meth rinka yra užtvindyta 50/50 šūdas aš visada palikti išsamią apžvalgą bet kokie klausimai prašome DM mane
 
Top