Geriausių vaistų gamyba ir pristatymas su DIREKCIJA ir MAGNITUDE - "Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
NEMOKAMI SAMPRATAI - PRAŠOME SKAITYTI ŠIANDIEN

"Vector Laboratories" suprantame, kad pasitikėjimą reikia užsitarnauti niekada nelaužant duoto žodžio dėl mūsų produkto kokybės. Todėl savo dėkingumą šiai fantastiškai bendruomenei parodysime pradėdami savo įmonės veiklos pradžią dovanodami keletą nemokamų mūsų produktų pavyzdžių. Savo naujiems klientams norime suteikti galimybę susipažinti su nepriekaištingu klientų aptarnavimu ir puikiu klientų poreikių tenkinimu, pradėdami dalyti toliau išvardytus pavyzdžius:


(10 atrinktų klientų gaus po 5G mėginį)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS EUROPOS KLIENTAMS
(7 atrinkti klientai gaus 1G mėginį)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS JAV KLIENTAMS
(7 atrinkti klientai gaus 1G mėginį)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAIP GALIU DALYVAUTI DOVANŲ DALYVAVIME?

(Kad galėtumėte dalyvauti, turite perskaityti toliau pateiktą informaciją)


Yra tik du paprasti reikalavimai, kuriuos turite įvykdyti, kad galėtumėte mėgautis nemokamu mėginiu. Turite būti šio forumo narys. Jei jūsų profilio baneriuke parašyta "naujas narys", tuomet neturite teisės gauti mėginį, nes administratorius neperduos jūsų apžvalgos apie mūsų produktą kaip galiojančios. Taip yra todėl, kad forumo nemokamų pavyzdžių politikoje nurodyta, kad pavyzdžiai gali būti duodami tik forumo "nariams".

Kitas dovanos reikalavimas - garantija, kad paliksite atsiliepimą apie mūsų gaminio sąrašą turgaus skyriuje ir temoje, kurią dabar skaitote. Taip pat prašyčiau klientų nepalikti atsiliepimų niekur kitur forume, išskyrus turgavietę ir šią temą (išimtys gali būti daromos, jei rekomenduojate mus kitam forumo naudotojui). Kad ir kaip džiaugiuosi jūsų įvertinimu, nenoriu, kad dėl šlamšto siuntimo būtų erzinama šio forumo administracija. Jei nepaliksite atsiliepimo po to, kai jums davėme pavyzdį, mūsų komanda ir kiti pardavėjai gali nesirinkti duoti jums pavyzdžių ar turėti su jumis reikalų

. Jei atitinkate šiuos du reikalavimus, sveikinu! Galite gauti pavyzdį! Tiesiog pakomentuokite toliau šioje temoje, nurodydami, kurio gaminio pavyzdį norėtumėte gauti (galite imti tik vieno gaminio pavyzdį), ir mes patys jus DM. Po komentaro jums nebūtina rašyti mums žinutės, nes mes jums parašysime dėl jūsų mėginio.
 
View previous replies…

Bennypo2

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hey could I please get a free sample of amph powder :) shipped to usa
 

zil3

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ar galima gauti nemokamą pavyzdį, kai amf sulfato pasta siunčiama į kroatiją
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
ar vis dar įmanoma gauti pavyzdį? esu europoje ir palieku labai sąžiningas pardavėjų produktų apžvalgas
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Gerai, išklausykite mane... Esu kopęs į kalnus (gerai, gerai, gal tik į laiptus), kovojęs su nuožmiais žvėrimis (dar vadinamais galutiniais terminais) ir išgyvenęs dykumą (veikiau dieną be kavos), bet yra vienas dalykas, kuris galėtų mane nuo viso to išgelbėti: **jūsų nemokamas D-Meth mėginys.**

Padėkite herojui jo paieškoje! Pažadu juos branginti, tarsi jie būtų iš aukso, gal net parašysiu apie juos dainą (tai bus hitas, patikėkite manimi). Ir ei, jei mėginiai bus tokie legendiniai, kaip manau, tikrai grįšiu nusipirkti daugiau. Padarykime šiek tiek magijos! Gyvenu Belgijoje BTW.. 😉
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Visiems "naujo nario" statusą turintiems žmonėms, kurie teiravosi dėl pavyzdžių:

Jus užregistravome ir žmonės bus atrinkti atsitiktine tvarka po to, kai bus atrinkti "nario" ir "gyventojo" statusą turintys naudotojai. Forumo mėginių atrankos taisyklėje nurodyta, kad mėginius gaunantys žmonės turi turėti "nario" ir "gyventojo" statusą :)
 
Last edited:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Old timer čia aš norėčiau peržiūrėti savo Meth rinka yra užtvindyta 50/50 šūdas aš visada palikti išsamią apžvalgą bet kokie klausimai prašome DM mane
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Sveiki, norėčiau paimti jūsų gaminio (-ių) pavyzdį (-ius).
 

Shaolin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 10, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ar galiu gauti nemokamą pavyzdį?
Ačiū.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Būtų malonu gauti iš Jūsų pavyzdžių ;)

Sėkmės visiems!

Linkime sėkmės!

^_^
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Tik tuo atveju, jei man pasiseks --->> AMFETAMINO SULFATO PASTABA

.xoxo.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Jei esate iš Jungtinės Karalystės, galite gauti nemokamą pavyzdį iš kelių narių @Glitchy yra vienas iš jų 🫡
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Sveikinu bendruomenę,

. Tikiuosi, kad visi praleidote gražų savaitgalį.

Vis dar turime keletą D-Meth mėginių, tačiau pastaruoju metu jų siuntimas buvo sustabdytas, nes mūsų partneriai Jungtinėse Amerikos Valstijose turėjo spręsti tam tikras asmenines problemas. Per kelias artimiausias dienas jie bus sugrąžinti ir mes vėl pradėsime atrinkti žmones, kuriems bus siunčiami mėginiai.

Labai dėkoju už kantrybę, linkiu visiems ramaus savaitgalio :)

Vector Laboratories
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Džiaugiuosi, kad viskas, ką girdžiu, po kelių dienų grįšiu į normalią būseną Laukiu jūsų produktų
 

konsument88

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, mane taip pat domintų amfetamino miltelių ir pastos pavidalo, taip pat D-Meth mėginys. Amfetaminas reikalingas reguliariai
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Sveiki, domina galimybė ištirti kai kuriuos jūsų mėginius - AMPH arba D-Meth. Kaip matote, visada skelbiu atsiliepimus. Einu į DM jums atskirai dėl klausimo.
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
noriu išbandyti 90 %+ AMFETAMINO SULFATO milteliai (sausi). :)
 
Top