Mefedrono (4-MMC) sintezė; lengva atlikti - didelė išeiga

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Labai keista, kas čia vyksta. Skelbiate metodą, o vietoj skatinančios diskusijos pirmasis komentaras gaunamas iš akivaizdžiai susipainiojusio vaikino, kuris viską gali padaryti daug geriau ir greičiau. Kaip jis tai daro ?, mums šis retardas nepasakoja.

Tada pasirodo kitas ir nori pseudomoksliniais pasisakymais ir nuotoline analize blogai atsiliepti apie metodą ir taip įgyti klientų savo sintezės verslui, neaišku.

Ir galiausiai profesorius Smart-ass, paskelbia keletą ciniškų komentarų ir pateikia lygiai 0 konstruktyvių pasiūlymų.

Mes čia ne teisme, man nereikia nieko įrodinėti. Akademinės versijos mėginio grynumas buvo atliktas profesionalioje laboratorijoje, kurioje buvo atlikti NMR spektrų, infraraudonųjų ir UV spindulių spektrų, elektrospray jonizacijos masės spektrų ir kt. tyrimai.

Aš išvis dukart pagalvoju, ar ką nors skelbti, todėl tai beprasmiška. Sename gerame avilio forume buvo kultivuojamas visiškai kitoks stilius. Kaip gaila.
 
View previous replies…

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Nepriimkite asmeniškai to, ką čia rašo žmonės, kai kurie iš jų yra gudručiai, kiti žino, ką kalba, bet mieliau užsidirba pinigų iš savo sintezės metodų ir nesupranta, ką reiškia dalijimasis žiniomis.

Skelbkite savo reakcijas ir metodus, mes visi galėsime jais pasidalyti ir pasimokyti.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Researcherr
dėkojame už gerus žodžius. Esate teisus, reikėtų tiesiog nekreipti dėmesio į šiuos vyrukus, nors kai kuriomis dienomis ne taip paprasta *grin`*.
Beje, pažiūrėkite, ką šis juokdarys jums atsakė. Ten nustatau nuotolinę diagnozę: psichikos sutrikimas pažengusioje stadijoje. Saugokitės.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kvailiams, mano parašas skirtas būtent šmaikštuoliams, kurie rašo man į asmenines žinutes su klausimais, kaip pagaminti 10 kg vienu metu, kai kurie iš jų, matyt, mano, kad esu jiems ką skolingas. Mano parašas reiškia, kad nesiruošiu nemokamai padėti šūdiniems fabrikams. Reikia sugebėti priimti kritiką iki galo, ar manote, kad jūsų darbas yra vertingas bendruomenei? Ne, ne, kaimyninėse temose ir produkcija gaunasi didesnė, ir grynumas akivaizdžiai, net be analizės, didesnis. Jei manote, kad padarėte kažką unikalaus, klystate.
 
View previous replies…

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Visi žmonės Nori pagalbos nemokamai xD nemokamai jie turi vaizdo įrašą xD
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@w2x3f5 Siūlyčiau baigti diskusiją ir tiesiog leisti kitiems forumo nariams nuspręsti, kas jiems vertinga, o kas ne.
Manau, kad varžymasis dėl to, kas turi geresnius metodus, neatitinka šio forumo įkūrėjų dvasios.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Viską papasakojau apie savo metodą, medžiagos išeigą ir priemaišas. Ir nereikia niekam pasakoti, jei nematote už nugaros.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Parodykite, kokį kristalą gausite, jei pasakysite, kad pagaminau gryną mmc
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Paprastai aš neperkrikštijamas, mano nuomone, tai nėra būtina. Blizgantys kristalai yra vaikų reikalas. Bet dėl tavęs, mano kolega forumo narys, tai padarysiu su kita partija. :cool: :ROFLMAO:
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
U sakyti, kad u gali naudoti plauti
Tetrahidrofuranas, (Acetonas)
Ne, tik IPA alkoholį ir etilo acetatą taip pat galite naudoti ir daug daugiau gauti daugelyje šalių
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Žinoma, galite naudoti kitus tirpiklius. Iš savo patirties žinau, kad THF tiesiog pasižymi geriausiu valymo poveikiu, ypač geresniu nei acetonas.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Dabar tavo yra purvinas, kai u mesti rūgšties ir acetono mano yra xD visiškai baltas pienas, kai nereikia plauti bet kada xD
 

Attachments

  • txh1CYjAuc.jpeg
    txh1CYjAuc.jpeg
    4.9 MB · Views: 261
  • Ff0vq2pweK.jpeg
    Ff0vq2pweK.jpeg
    5.2 MB · Views: 595

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Sveikiname, taigi jūsų gaminys atrodo taip pasibaigus reakcijos laikui ir prieš bet kokį plovimą / valymą, tiesa? Jei taip, mums visiems įdomus jūsų paslaptingas metodas, kaip iš reakcijos, kuri per se nėra švari, gauti itin švarų produktą su keliomis šalutinėmis reakcijomis. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nieko aš mesti rūgšties ir acetono mišinys ir gauti tai all.u reikia žinoti, ką u padaryti freebase aš padariau per 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
:unsure: 30 min. tada tirpiklis negali būti DCM, gal etilo acetatas? O tada įpilkite acetono ir 37 % HCl? Ar aš priartėjau? :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
šaunu (y)(y)(y), pabandysiu, kokią temperatūrą naudojate?
 

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Paslauga Wickr.me/singal/tegram Reikia atsakymų į klausimus, patikimai sumokėti arba užmegzti bendradarbiavimą :)
 
Top