Mefedrono (4-MMC) sintezė; lengva atlikti - didelė išeiga

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Sveikiname, taigi jūsų gaminys atrodo taip pasibaigus reakcijos laikui ir prieš bet kokį plovimą / valymą, tiesa? Jei taip, mums visiems įdomus jūsų paslaptingas metodas, kaip iš reakcijos, kuri per se nėra švari, gauti itin švarų produktą su keliomis šalutinėmis reakcijomis. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nieko aš mesti rūgšties ir acetono mišinys ir gauti tai all.u reikia žinoti, ką u padaryti freebase aš padariau per 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Paslauga Wickr.me/singal/tegram Reikia atsakymų į klausimus, patikimai sumokėti arba užmegzti bendradarbiavimą :)
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Na, jei mano 4mmc yra per daug grynas ir neskatinantis, aš tikriausiai tiesiog eisiu 2009-2010 m. stiliumi ir sumaišysiu metiloną su mefedronu.
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ar prisimenate, kiek miligramų metilono ir kiek mefedrono buvo toje kombinacijoje?
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ar šioje reakcijoje būtina rotovapas?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
@thevines2: Taip jaučiuosi ir aš. Man nesvarbu, kiek geresni yra nešvarūs vaistai, geriau kompensuoti antra gryna medžiaga. Nešvarūs narkotikai ir taip yra tik kelios nežinomos medžiagos.

@K-Cyanide: Iš kur man žinoti, kad jūsų produkte nėra nesureagavusio prekursoriaus, šalutinių produktų ir HCl? Aha, teisingai, turite, todėl jis daug geresnis. Jūs taip pat galite uostyti kanalizacijos valiklį ir tai bus malonu, bet ar turėtumėte?

Pagaminkite gryną produktą. Niekam jis nepatinka? Boohoo pagaminkite ką nors kita, kas jiems patinka, ir padarykite tai teisingai. Galite pasigaminti metamfetamino gesintuve su senomis baterijomis, bet ar turėtumėte?

Jūs tokie geri, kodėl neišskiriate izomerų ir šalutinių produktų, neatliekate biologinio tyrimo, tada nesiunčiate masės spektrometrui? Tai padės atlikti tyrimą ir sužinoti, ar klientams siūlote blogą produktą. Ar jums tai rūpi, ar jums tai pinigai?

Jūsų metodas yra blogas. Visi tai žino. Jūs taip pat. Jūsų požiūris "pakankamai geras gatvei" ir mane įžeidžia. Tikriausiai irgi pjaustote jį su kofeinu ir kūdikių mišiniais, a? Jūsų 4 mmc neskatina? Pamiršai R izomerą ar ką nors panašaus? Mačiau gražių 4mmc kristalų, bet jūs turite įdegio miltelių, kuriuos vadinate 99 %, kurie nėra stimuliuojantys? Tu esi melagis ir gatvės stumdytojas. Kiekvienas jūsų metodo žingsnis yra šiukšlė, todėl matau, kad ši gija pasirodo kiekvieną dieną, ragindama atkreipti dėmesį į jūsų klaidas ir jūsų nuodingą gyvenimo būdą. Labai tinkamas vartotojo vardas, brolau. Tu žinojai, ką darai lol

Taigi, įdomu, kas geriau, cigaretės ar nikotinas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jei nesureagavusio pirmtako būtų labai daug, jis nuplėštų mėsą nuo veido. Vien švelniai užuodus kvapą labai skauda, kad tikriausiai tai yra 1 mg arba mažiau
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Be to, koks drenažo valiklis yra malonus? Turiu HCL+H²O, H²SO⁴ ir NaOH. Pasiimsiu, jei tai kažkas kita, bet jūs mane suintrigavote. Ačiū už vertingą indėlį!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nemanau, kad tai yra evangelija. Asmeniškai galiu pasakyti, kad su dekstrometamfetamin.HCl ir su amfetamino druskomis galima daug laimėti pašalinus net mažiausias priemaišas. Laimima dėl "aiškaus proto" ir labai lengvo nusileidimo. Žinoma, galima kitaip apibrėžti "pageidaujamą poveikį", kuris buvo apibrėžtas naudojant įprastą prekybos kvaišalus, dėl kurių amfetaminas tapo deliriantu, bet, tiesą sakant, tai ne mano problema.

Man atrodo, kad su 4-MMC gali įvykti šalutinė reakcija, susijusi su karbonilo dalimi, ypač kai naudojamas metilamino perteklius. Be to, mane šiek tiek stebina, kad niekas nesirūpina bromo pašalinimu, kai spalva aiškiai rodo, kad vis dar yra daug bromo (raudonos/rožinės spalvos), Jokio bisulfito, tiosulfito ar medžio anglies, kodėl gi ne?

@DavidNichols Redukcinės aminizacijos nėra. Tai yra substitucija.

Visi maloniai pradėkite mažinti kitiems nuolaidas, taip pat visi nustokite rašyti "ex cathedra", "kalbėdami už dievą". Galų gale mes visi verdame tik iš vandens ir čia ne apie "laimėjimą" kalbama, gerai?

thx
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
nukleofilo (metilamino) perteklius sumažina antrinio amino reakcijos su bromketonu tikimybę, nes antrinis aminas yra reaktyvesnis.
su sąlyga, kad jis paėmė sausą bromoketoną, greičiausiai laisvo bromo nebuvo, tačiau tirpalo spalva aiškiai rodo, kad pradiniame bromketone buvo daug priemaišų.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Žinoma, ten yra kruvinojo bromo, juk jį matote!
Paprasta, kaip yra: Į rausvą tirpalą įpilkite šiek tiek tiosulfato vandenyje, kol jis taps bespalvis. Bromas virto bromidu.

Pamatysite, kad kiekviena reakcija, kurioje dalyvauja bromas, turi tokį etapą, o tose, kuriose jo nėra, kaip tolesnis etapas naudojamas gryninimas chromatografine kolonėle.

Be to, galėčiau lažintis, kad metilaminas, kaip pirminis aminas, yra reaktyvesnis, daug reaktyvesnis nei metikationas, kaip antrinis aminas, jau nekalbant apie labai tikėtinus sterinius trukdžius.
Tačiau man sunku suprasti, kodėl metilaminas neturėtų reaguoti su keto grupe, kas nebūtų problema, jei bromketonas jau būtų paverstas antriniu aminu, nes tada susidaro tik iminas, kuris grįžta į pradinę būseną po sąlyčio su vandeniu, bet jei tai atsitinka bromketone, susidaro aminas, o bromą pakeičia OH-, hidroksilas.....
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tokios spalvos gali būti ir dėl nepageidaujamų reakcijų, tačiau neabejotinai verta bromoketoną nuplauti natrio tilozulfatu arba ištirti, ar nėra laisvo bromo. Manau, kad greičiausiai tai yra dibromoketonas ir (arba) dalinis bromavimas į žiedą.
Antriniai aminai yra reaktyvesni, o metkatinonas turi sterinių kliūčių. Kad geriau suprastumėte šią reakciją, rekomenduoju pasidomėti mefedrono priemaišų analize; yra daug mokslinių darbų su priemaišų analize. Trumpai tariant, juose aptinkamos katinono savikondensacijos (galutinis produktas yra imidazolas), katinono kondensacijos su bromoketonu priemaišos, nepastebėjau imino susidarymo katinono kondensacijos reakcijos su metilaminu metu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tai dariau tik vieną kartą labai nedideliu mastu, ir nei viename, nei kitame sluoksnyje nebuvo jokių oranžinės spalvos pėdsakų. Tiesą sakant, iš pradžių maniau, kad viską sujaukiau, nes čia matau daug nuotraukų su oranžine spalva.
 

HOLLANDSFINEST

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
labai aiški tema, ačiū, kad dalijatės šiomis žiniomis 🙏
 

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
ar kas nors gali man atsiųsti metodą?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
broga, kodėl jūs nefrebazuojate 4-mmc ir destill inkase rotovap ?

Kokią virimo temperatūrą žinote esant laisvajai bazei ir vakuumui?
 
  • Like
Reactions: $!$

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
jums reikia labai stipraus, maždaug 10 mikronų, vakuumo, laisvoji mefedrono bazė labai lengvai savaime kondensuojasi, atitinkamai virimo temperatūra turi būti bent jau mažesnė nei 100 laipsnių, o dar geriau dar žemesnė.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
@K-cianidas
Ačiū už šią išsamią procedūrą. IMHO ji iš tikrųjų yra viena geriausių čia.
 
  • Haha
Reactions: $!$

Woody

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, vaikinai. Gavau naujų cheminių medžiagų ir su jomis mano paskutinė žinoma sintezė su brom toluenu ir metilu neveikia. 4chlorofenil-1-bromoetilketonas, tirpikliui dcm. Po reakcijos bandau parūgštinti, bet nėra miltų lašų.. Aš nustojau maišyti, ir buvo 2 sluoksniai, aš paėmiau juos į atskirus indus, ir vienas iš indų pradėjo kristalizuotis.. Gavau nedaug apie 10 % kristalų, o daug riebiai lipnios geltonos spalvos pastos... Ar kas nors gali mane nuvesti į kelią?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
Įkelti kai kuriuos paveikslėlius mite ne išjungti reagavo pakankamai ilgai
 
Top