Metamfetamino iš amfetamino sintezės ataskaita (su sėkmės ir galutinėmis nuotraukomis)

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Sveiki visi ir vėl po ilgo laiko.

Šiandien trumpai aprašysiu, kaip man sekėsi atlikti sintezę ir kokių veiksmų laikiausi. Atsiprašau, kad ilgai neužsibūsiu.
Nežinau, kokias chemines medžiagas turite ir kokias medžiagas turite, bet kadangi gyvenu Turkijoje, skurdžiausioje Europos šalyje, labai stumdžiau galimybes. Kadangi visos čia parduodamos cheminės medžiagos yra "kontroliuojamos cheminės medžiagos", sintezę turėjau atlikti per p2p, todėl užtruko šiek tiek laiko, bet buvo švaru.
parašysiu visas mano atliktas sintezes žingsnis po žingsnio su jų nuorodomis. Niekada nieko papildomai nedariau, išskyrus sintezes forume. Metamfetaminą, kurį matote nuotraukoje, pagaminau tik su forume parašytais dalykais, nėra absoliučiai jokio papildomo proceso.
!!

1: Pirmas dalykas, kurį padariau, buvo sintezė p2p. Tai darydami būkite atsargūs su stiklo medžiagomis. Vakuuminės distiliacijos proceso metu mano refliukso kondensatoriuje atsirado įtrūkimas ir mano stiklas visiškai sprogo ir tapo netinkamas naudoti.
(Sintezė: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...p2p-from-benzaldehyde-with-mek-1kg-scale.187/)

2: Po p2p sintezės jį konvertuosite į amfetaminą. Atlikdamas šią sintezę neturėjau problemų, tik būkite atsargūs, man svaigdavo galva.
(Sintezė: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...amphetamine-from-p2p-phenyl-2-propanone.1378/)

3: Po sintezės jį paversite į amfetaminą, jį paversite į metamfetaminą. Čia taip pat neturėjau problemų.
(Sintezė: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hamphetamine-synthesis-from-amphetamine.1671/)

4: šis etapas yra jūsų stebuklingas straipsnis. İCE MANUFACTURİNG
(Sintezė : http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/)


trumpai paaiškinti.


P2P > amfetaminas > metamfetaminas > İCE MANUFACTURİNG

Dėkojame sintezės savininkams. Ypatinga padėka G. Pattonui už atsakymus į visus mano kvailus klausimus. Galiausiai, prieš klausdami, taip, tatuiruotė ant mano rankos yra reakcijos schema. Viena iš G.Pattono sintezių.

Jei jums kyla klausimas, esu pasirengęs į jį atsakyti, nenorėjau ilgai rašyti.
 

Attachments

  • TBsubiNZyv.mp4
    9.6 MB · Views: 441
  • 2CifMwAIt9.jpeg
    2CifMwAIt9.jpeg
    449.6 KB · Views: 892
  • xcHlA3O69M.jpeg
    xcHlA3O69M.jpeg
    507.8 KB · Views: 814
  • Jb3iIPonzW.jpeg
    Jb3iIPonzW.jpeg
    363.3 KB · Views: 755
  • vCD7NQ5OJG.jpeg
    vCD7NQ5OJG.jpeg
    443.9 KB · Views: 758
  • VXBS5uGTx8.jpeg
    VXBS5uGTx8.jpeg
    447.4 KB · Views: 802
  • 4Kwo7xiqWe.jpeg
    4Kwo7xiqWe.jpeg
    520.8 KB · Views: 778
  • D0i17TVsjb.jpeg
    D0i17TVsjb.jpeg
    583.4 KB · Views: 731
  • qwjMnYk1EW.jpeg
    qwjMnYk1EW.jpeg
    591.7 KB · Views: 768
  • BF0z8Z6a1L.jpeg
    BF0z8Z6a1L.jpeg
    574.3 KB · Views: 866

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Gražūs šratinukai! Bet kodėl reikia pereiti nuo P2P --> amfetaminas --> metamfetaminas, kai metamfetaminą sintetinti tiesiogiai iš P2P yra paprasta ir labiau pelninga? Atrodo, kad tai papildomi žingsniai.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Sveiki, Docx. metilaminas reikalingas jūsų minėtiems veiksmams atlikti. Ėjau šiuo keliu, nes Turkijoje galimybės ribotos ir neturiu prieigos prie kai kurių cheminių medžiagų. Pasidalinau šiais žingsniais, nes maniau, kad tai bus naudinga kitiems Turkijos chemikams.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Problemos, susijusios su metilaminu
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ok :). Tačiau metilaminą gana lengva susintetinti pačiam. Tačiau tai, žinoma, masto klausimas.
Ir dar, žinoma: ačiū, kad pasidalijote savo rezultatais! Įspūdingos skiedros, kaip jau sakiau. Kiek laiko užtruko kristalizacija ir ar naudojote kokius nors specialius triukus, kad jie būtų tokie dideli? Kai tik esu matęs tokias skeveldras, jos buvo iš izopropilbenzamino. Taigi kepurės žemyn!
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kokius tirpiklius ir kokiomis sąlygomis naudojote?
Kiek laiko užtruko, kol juos užauginote iki tokio dydžio?
kokia kristalų lydymosi temperatūra?
 

Sabatier

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2022
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Puikus darbas! Tai vieni didžiausių (nesugadintų) kristalų, kokius man teko matyti. Taip, pasidalykite, kokie tirpikliai ir santykiai buvo naudojami rekristalizacijai. Sveikinu su sėkme ir labai dėkoju, kad dalijatės!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Graži tatuiruotė, ar ji tikra? :D
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
tiesiog išsiaiškinkite patys :D
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
ar turite vaizdo įrašą / metodą, kaip gauti metamfetaminą iš p2p ir metilamino ?
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
kitas klausimas ar amfetaminą iš p2np naudojote tiesiogiai metamfetaminui gaminti, ar išskyrėte d-amfetaminą ir tada konvertavote į metamfetaminą, ar vėliau atskyrėte d-metą?
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Būtų gerai, ieškau ir šito
 
Top