Metamfetamino iš amfetamino sintezės ataskaita (su sėkmės ir galutinėmis nuotraukomis)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Rodos, vaizdo įrašų irgi nėra.
Ar galite pasinaudoti mūsų forumo ištekliais? Vaizdo įrašo nėra, bet turime labiau išplėtotą straipsnį, pvz. Taip pat šį. Parašiau straipsnį forumo nariams, bet jūs negalite naudotis Paieška... Tai skauda.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, taip, atsiprašau :). Nenorėjau įžeisti jūsų jausmų. Ateityje pasirinksiu tinkamą šaltinį!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Man buvo įdomu lygiai tas pats... be to, labai abejoju, ar tokio dydžio kristalus galima pagaminti namų laboratorijoje, o jei taip... pasidalykite savo metodu... čia matau tik galutinio produkto nuotraukas,... pasidalykite metodu
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Man buvo įdomu lygiai tas pats... be to, labai abejoju, ar tokio dydžio kristalus galima pagaminti namų laboratorijoje, o jei taip... pasidalykite savo metodu... čia matau tik galutinio produkto nuotraukas,... pasidalykite metodu
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Būdai ir metodai, kurių laikiausi, yra tokie, kaip rašiau straipsnyje. Neatlikau jokių papildomų veiksmų. Prašau perskaityti ir atitinkamai pakomentuoti.

 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Arba jūs nežinote, ką darėte, ir tiesiog laikotės "recepto", arba nenorite, kad žmonės ką nors išsiaiškintų, jūs vengiate klausimo apie kristalus, o jūsų susietuose pranešimuose nėra nė žodžio apie enantiomerus ar net jų atskyrimą. niekaip neįmanoma, kad raceminis metas sudarytų skeveldras, nekalbant jau apie tokio dydžio kristalus, tai daro tik grynas d-metas, o jam augti reikia savaičių. Ir jūs nepaminėjote / neužsiminėte apie jų izomerų atskyrimą. Galbūt tik galbūt šį įrašą sukūrėte tam, kad suteiktumėte srautą kitam savo įrašui, kuriuo parduodate savo "produktą".
 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
nesupraskite dalykų asmeniškai, bet jūs sakėte
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nesu didelis chemikas, bet man būtų įdomu sužinoti, ar tos skeveldros linkusios blykčioti esant palyginti žemai temperatūrai, nes jos panašios į panašų produktą, kurį turėjau ir kuris nebuvo gerai priimtas, nes labai greitai blykčiojo. Be to, jūs, vaikinai Europoje, nekraukite jo ratu kaip sūrio, taip gausite masyvias skeveldras.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Kaip broga. 😍😍pasidalykite su manimi. kaip padaryti taip
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Dabar tai yra skyrybos džentelmenai.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
...
Bro wtf tai 😂😂
NİCE SHARDS.. damn bro...
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Taip, mes juos gauname gana reguliariai, dabar žmonės juos naudoja, kad parodytų žmonėms, kokį puikų daiktą jie turi
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ką turite pasakyti apie mano?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Problema yra ispropilbenzamino egzistavimas. Jis tikrai nesiskiria nuo metamfetamino skeveldrų įprastoje nuotraukoje ir plačiai naudojamas prekeivių šlamštu, kad supjaustytų ir suklastotų gerą produktą. Tikrai tikiuosi, kad ne į tai čia žiūrime? Nes tai būtų tikrai žema, naudoti puikiai gerą ir profesionalų forumą prekiauti šūdais asiliškais būdais.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Nuotraukoje laikau produkto pavyzdį.
Jei teigiate, kad mano gaminiai yra klastotė, atsiųskite man kelis bandomuosius gaminius. Aš atliksiu jūsų norimą testą ir pridėsiu jį kaip vaizdo įrašą prie šios temos. Man nepatinka, kai mano vardas minimas su sukčiavimu ir nesąžiningumu. Tai yra profesionalus forumas. Ir reputacija yra svarbi. :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nelabai suprantu, ką tai galėtų įrodyti. Būtų patikimiau, jei pateiktumėte išsamų ir iliustruotą kristalizacijos proceso aprašymą. Bet šaunu, kad neigiate, jog tai paruoštas izopropilbenzaminas, kuris paprastai būna maždaug tokių dydžių, jei perkate jį iš Kinijos. Tikrai neturiu jokio pagrindo jumis abejoti, todėl puikus darbas!
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Jei spėju, kad gerą kristalą pagaminsite užpylę metamfetamino, metamfetamino tirpalo į acetono ledą, tai kristalas bus toks gražus, atsiprašau, tiesiog darau prielaidą, kad tai tiesa.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Padarykite sau paslaugą ir ištrinkite nuotraukas, kuriose matyti jūsų tatuiruotės :)

. Juk nenorite, kad jos atsidurtų FTB stebėjimo byloje, kurioje tų tatuiruočių savininkas būtų siejamas su narkotikų gamyba
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Aliejus į kristalus

gražus darbas!!!
girdėjau, kad tai įmanoma.
niekada nemačiau, kaip ppl daro gatvėse, arba negirdėjau, kad jie daro

gražus !!!
 
Top