Metamfetamino iš amfetamino sintezės ataskaita (su sėkmės ir galutinėmis nuotraukomis)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Paskutinėje partijoje gavau švariausias skiedras, kokių dar niekada nebuvau gaminęs ;-) Bet kokiu atveju nusiųsiu mėginį į laboratoriją, kad išvengčiau galimų spekuliacijų ar abejonių pamatęs nuotrauką.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kokia žmonių problema su šiuo produktu, jis yra aukščiausios kokybės, jo sluoksniai kaip skaldyto šiferio, jei žmonės mano, kad jis yra netikras, jie turi akmenų galvoje skaldyto šiferio išvaizda būna tik su grynu D metamfetaminu, o šis atrodo taip, tarsi jis būtų tikrai lėtai rekristalizavęsis, taigi jis buvo pagamintas su meile ir laiku, o ne paskubomis ar užšaldytas freonu ar skystu azotu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Oho, BTC bosas atrodo, kad viena iš jūsų aukų turi kažkokius dokumentus, kuriuose parašyta, kad esate melagis. Turėjo jūsų šūdas išbandytas, todėl tai daro šį įžūlų melą, kurį jūs čia sakote, juokingą ir labai aiškiai parodo, kad neturėtumėte niekur pardavinėti šūdų. Jūsų tiesiog sukčius. Tiesiog vietoj to, kad juos ghosting, jūs manote, kad jūsų tikras protingas ir siųsti jiems nesąmones. Nežinau, kaip BB jaučiasi dėl sukčių, bet laboratorinis testas parduoda mane Aš niekada nedarysiu jokio verslo su jumis, ir jei pamatysiu, kad kas nors kitas daro klaidą pasitikėti jumis, aš juos nedelsiant apšviesiu. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Kas čia tokio, kad negalėtum pasakyti, jog aš tave apgaudinėju?" Ar tai turėjote omenyje. Nesitikėjote, kad laboratorijoje, a?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mano susižavėjimas D-metu ir D-amfiu baigėsi tiek, kad noriu pabandyti juos rūkyti, kad sužinočiau, dėl ko toks triukšmas. TBH iš mano D-amph ir D-meth pagaminti n rūkyti yra 100% ŠŪDAS ir laiko švaistymas. Geriausias ir vienintelis vartojimo būdas yra geriamasis, kiek tai susiję su amfetaminais!

Net tada, turint prieigą prie farmacijos D-amph, jis turi būti grynas D ir ne L Amph ar Meth, tikrai sprogo mano burbulas b.s užpildyti hype čia tikiuosi, kad tai rodo, kad ne švaistyti laiką n pastangų dėl kvailų idėjų.

Jei norite, kad metas būtų metas! Nešvaistykite gerų amfetaminų ir reagentų, kad gautumėte metamfetamino, neverta nei laiko, nei pastangų, nei išlaidų!!!!

Vienintelis dalykas, kurį sužinojau, yra tai, ką žinau iš HCl koka yra D-amph HCl, kai sausas, bet vis dar aliejus, iš karto kristalizuosis, jei subraižysite indą!!! 3 dienas aliejaus, mano baghead draugas gavo gabalas vario tinklelio ir subraižė aliejaus indą, ir BUM akimirksniu milteliai.
Taigi, jei dieną ar dvi bandėte, kad aliejus virstų milteliais, subraižykite jį stikliniu strypeliu, metaliniu peiliuku, iš išvaizdos - bet kuo, kad pradėtų formuotis kristalai!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tavo problema ta, kad tu nieko gero neišgirdai, antraip tavo požiūris būtų 180 laipsnių.
 
Top