Metamfetamino iš amfetamino sintezės ataskaita (su sėkmės ir galutinėmis nuotraukomis)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ok :). Tačiau metilaminą gana lengva susintetinti pačiam. Tačiau tai, žinoma, masto klausimas.
Ir dar, žinoma: ačiū, kad pasidalijote savo rezultatais! Įspūdingos skiedros, kaip jau sakiau. Kiek laiko užtruko kristalizacija ir ar naudojote kokius nors specialius triukus, kad jie būtų tokie dideli? Kai tik esu matęs tokias skeveldras, jos buvo iš izopropilbenzamino. Taigi kepurės žemyn!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Kaip broga. 😍😍pasidalykite su manimi. kaip padaryti taip
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Paskutinėje partijoje gavau švariausias skiedras, kokių dar niekada nebuvau gaminęs ;-) Bet kokiu atveju nusiųsiu mėginį į laboratoriją, kad išvengčiau galimų spekuliacijų ar abejonių pamatęs nuotrauką.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kokia žmonių problema su šiuo produktu, jis yra aukščiausios kokybės, jo sluoksniai kaip skaldyto šiferio, jei žmonės mano, kad jis yra netikras, jie turi akmenų galvoje skaldyto šiferio išvaizda būna tik su grynu D metamfetaminu, o šis atrodo taip, tarsi jis būtų tikrai lėtai rekristalizavęsis, taigi jis buvo pagamintas su meile ir laiku, o ne paskubomis ar užšaldytas freonu ar skystu azotu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Oho, BTC bosas atrodo, kad viena iš jūsų aukų turi kažkokius dokumentus, kuriuose parašyta, kad esate melagis. Turėjo jūsų šūdas išbandytas, todėl tai daro šį įžūlų melą, kurį jūs čia sakote, juokingą ir labai aiškiai parodo, kad neturėtumėte niekur pardavinėti šūdų. Jūsų tiesiog sukčius. Tiesiog vietoj to, kad juos ghosting, jūs manote, kad jūsų tikras protingas ir siųsti jiems nesąmones. Nežinau, kaip BB jaučiasi dėl sukčių, bet laboratorinis testas parduoda mane Aš niekada nedarysiu jokio verslo su jumis, ir jei pamatysiu, kad kas nors kitas daro klaidą pasitikėti jumis, aš juos nedelsiant apšviesiu. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Kas čia tokio, kad negalėtum pasakyti, jog aš tave apgaudinėju?" Ar tai turėjote omenyje. Nesitikėjote, kad laboratorijoje, a?
 

Us3rn4m3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Iš kur gavote cheminių medžiagų? Ar jų galima įsigyti Vengrijoje?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ar galite sukurti vaizdo įrašą
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
@Dragovich

Sakėte, kad naudojote MEK kelią į P2P. Ar galite pažvelgti į mano problemas ir palyginti su savo eiga?

ČIA.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8

Ar galiu iš pradžių eiti šiuo keliu, o vėliau jį paversti kristalais?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ne, amfetamino sulfatas arba fosfatas yra tik miltelių pavidalo.
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Sveiki. jūs esate mano herojus. Brolis.
Aš gyvenu azijoje. auksinis trikampis.
mano anglų kalba yra bloga. jūs galite suteikti man šį visais atžvilgiais paprastą vaizdo įrašą. Aš moku už jus didelę sumą pinigų.
prašau rp.

atsakykite man l noriu duoti jums mano kontaktą.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mano susižavėjimas D-metu ir D-amfiu baigėsi tiek, kad noriu pabandyti juos rūkyti, kad sužinočiau, dėl ko toks triukšmas. TBH iš mano D-amph ir D-meth pagaminti n rūkyti yra 100% ŠŪDAS ir laiko švaistymas. Geriausias ir vienintelis vartojimo būdas yra geriamasis, kiek tai susiję su amfetaminais!

Net tada, turint prieigą prie farmacijos D-amph, jis turi būti grynas D ir ne L Amph ar Meth, tikrai sprogo mano burbulas b.s užpildyti hype čia tikiuosi, kad tai rodo, kad ne švaistyti laiką n pastangų dėl kvailų idėjų.

Jei norite, kad metas būtų metas! Nešvaistykite gerų amfetaminų ir reagentų, kad gautumėte metamfetamino, neverta nei laiko, nei pastangų, nei išlaidų!!!!

Vienintelis dalykas, kurį sužinojau, yra tai, ką žinau iš HCl koka yra D-amph HCl, kai sausas, bet vis dar aliejus, iš karto kristalizuosis, jei subraižysite indą!!! 3 dienas aliejaus, mano baghead draugas gavo gabalas vario tinklelio ir subraižė aliejaus indą, ir BUM akimirksniu milteliai.
Taigi, jei dieną ar dvi bandėte, kad aliejus virstų milteliais, subraižykite jį stikliniu strypeliu, metaliniu peiliuku, iš išvaizdos - bet kuo, kad pradėtų formuotis kristalai!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Iš 400 5mg dex tablečių ekstrahuota mažiau kaip 3 g, D-amph HCl. Ir 1 g iš to D-meth, Koks pokštas!!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tavo problema ta, kad tu nieko gero neišgirdai, antraip tavo požiūris būtų 180 laipsnių.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
No contra to your way, but dont you be more successfull if you go directly from p2p to methamphetamin? methylamin aq. is hard to get in Europ, but (you can) methyla. hcl and naoh is almost no prob here.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tai buvo labiau minties pratimas nei bandymas gaminti.
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Tai labai įspūdinga, tikrai gražūs kristalai, o turint omenyje jūsų minėtus apribojimus jūsų šalyje, tai dar įspūdingiau.
 
Top