Metamfetaminas iš efedrino tablečių

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
kiek natrio tiosulfato turėčiau naudoti aprašymo santykyje ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Sunku pateikti apie tai keaino kiekį, tačiau reikia naudoti maždaug 4/1 naudojamo jodo
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, aš perku visus ingredientus, bet savo šalyje negaliu nusipirkti 7℅ jodo tinktūros. Galiu nusipirkti tik tinktūrą su natrio jodatu 50℅, kalio jodidu 50℅ 0,18mg/126,66℅ ar galima ją naudoti, ar turėčiau kaip nors išgauti
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Užsisakykite jį iš aliexpres, jis bus pigesnis, grynesnis ir galbūt net greitesnis lol
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Jei jums reikia tinkamo jodo dm mane ir aš jus nukreipsiu teisingu keliu fuck 7,,,, %shit hypo to jei jums to reikia
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kad visi žinotų, jog galite pigiai nusipirkti laboratorinio jodo iš "Aliexpress". Jis nebus įvardytas kaip jodas, bet vaizdas bus jodas. Aš gavau apie 100 gramų prieš metus ar pan. ir neseniai patikrinau, ir vis dar yra daugybė sąrašų, tiesiog turite imtis savo laiko ir ieškoti, taip pat galite rasti testosterono ir kitų dalykų aliexpress, jei žinote, ką darote.

Dabar man reikia žinoti mažo raudono p sintezatoriaus specifikacijas. Turiu visą laboratorinę įrangą. Nenoriu švaistyti savo PSE su nesėkme.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Naudokite hipofosforo rūgštį, ji švaresnė, mažiausiai darbo ir jums nereikia refliuksuoti 24 valandas
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, šiandien susidūriau su problema, susijusia su hidrochlorido dujų generavimu. Vadovavausi vaizdo įrašu ir pasidariau generatorių iš dujų skardinės. Naudojau 31 % vandenilio chlorido rūgštį ir druską. Druskos ir vandenilio chlorido rūgšties santykio nebuvo, todėl pridėjau atsitiktinai ir ji neturėjo galios išstumti dujų per žarną ir jos neburbuliavo. Ieškojau internete ir radau instrukciją, kaip naudoti aliuminį su druskos vandenilio chlorido rūgštimi. Ar galiu naudoti šį metodą? Reakcija buvo gana trumpa, truko tik 5 sekundes. Ar kas nors žino, kokia problema kilo taikant druskos ir vandenilio chlorido rūgšties metodą?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Reikia vartoti HCl ir CaCl arba H2SO4 ir NaCl. Naudokite mažesnį generatorių, kad nereikėtų naudoti daug medžiagų. HCl ir Al folija nieko nepadarys, tik padarys netvarką.
Naudokite nedidelį, išspaudžiamuosius generatorius, kad prireikus galėtumėte išstumti dujas, bet įsitikinkite, kad nesusigrąžinsite produkto atgal! Pabandykite 10-15 g CaCl arba NaCl ir gal apie 50 ml HCl arba H2SO4. Naudokite ne joduotą druską. Viską sudėkite, užkimškite žarnos galą ir palaukite 5 min. kol susidarys slėgis. Panardinkite žarną į produktą ir atleiskite slėgį, taip per produktą pradės burbuliuoti dujos, kaip jau minėjau, jei reikia, suspauskite, bet būkite atsargūs.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Bandžiau išgauti rp iš degtukų ir viriau juos 2 val. su naoh tirpalu ir jie pasidarė pilki, burbuliavo, o dabar, nuplovus distiliuotu vandeniu, jie virto pilkais milteliais ir po truputį tirpsta, ką padariau ne taip?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
kodėl turėtumėte virti rp naoh tirpale? ne, jis neturėtų tapti pilkas, baigus virti jis vis dar turėtų būti raudonas.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
evangelium
Kas nutiko ne taip, kad 2 valandas virėte RP NaOH... iš kur gaunate instrukciją? Ką tik perskaičiau visą šį pranešimą ir viskas čia. Ar jūs nesuprantate nurodymų, ar tiesiog nusprendėte viską savaip apipavidalinti, kaip jums atrodo?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kaip sakė @Lordoftheshard 2, naudokite hipofosforo rūgštį - tai paprastesnis ir greitesnis metodas, jei galite jos rasti.

Pamirškite degtukų padėkliukus, jei negalite lengvai gauti raudonos spalvos, užsisakykite šiuos. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Šiek tiek sudrėkinkite acetonu ir leiskite truputį įsigerti, nukapokite fosforą.

Kalbant apie HCl susidarymą, būkite atsargūs su folija, ji gali būti žiauri. Toliau naudokite ne joduotą druską ir lašais pilkite druskos vandenilio į sandarų indą su iš viršaus išvesta žarna. Jei neturite laboratorinės įrangos, tiks plastikinis kolos butelis su mažu vamzdeliu per dangtelį.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kaip sekasi nuimti raudonąjį p nuo popieriaus lapo? Ar galite jį tiesiog nubraukti??
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Natrio hipofosfitas -> hipofosforo rūgštis <=> raudonasis fosforas + I2 = vandenilio rūgštis. Būtent apie ją kalba dėdė Festeris, kai pasakoja apie nikelio dengimą elektrolitiniu būdu. Ji parduodama kaip "C komponentas". Arba, manau, "R komponentas" - papildiklis. Galite būti teisus, nesu tikras, kaip tiksliai turite omenyje. Turėsite šiek tiek pasidomėti arba toliau klausti.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Skaitykite čia:

 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Kaip sužinoti vienodą vandens tūrį ? Ar man reikia jį apskaičiuoti metant molius ? Ir kaip tai padaryti ? Suskaičiuoti kartu ? Pseudo, i2, hipo ? Ar yra koks nors sprogimo ar gaisro pavojus, kai tai daroma tiksliai taip, kaip aprašyta? Kai hipofosoras susitinka su oksidatoriumi, kuris yra I2, arba kai jis įkaista daugiau nei 130°, jis gali užsidegti. Egzoterminė reakcija yra 290°, tai kas čia tokio?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Manau, kad jūs daug galvojote apie vienodą tūrį, tiesiog į balionėlį turite įdėti tokį pat kiekį arba šiek tiek mažiau nei visa kita
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Dėkoju už visus patarimus. Aš stengiuosi viską suprasti, todėl noriu žinoti visas detales. Vadinasi, galima tai daryti iš akies ? Maniau, kad chemijos srityje nieko nedaroma iš akies
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Papasakosiu jums, kaip aš tai padariauĮ vandentiekio vandenį įpyliau tiek pat, kiek įdėjau reakcijai, arba šiek tiek daugiau


Visada klaidina tai daryti iš akies, tačiau vienodo tūrio klausimas recepte tikriausiai yra panašus į šį
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Jei jis užsiliepsnojo, kaip galiu neutralizuoti ugnį ? Ar galiu naudoti įprastą gesintuvą, ar turėčiau naudoti smėlį ?
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Galiu gauti neribotą kiekį pseudoefedrino tablečių, bet man kyla abejonių dėl tablečių, kas atsitinka, kad jose yra šių veikliųjų medžiagų: Pseudoefedrino hidrochloridas 60 mg / chlorfenamino maleatas 4 mg ir klasikinės pagalbinės medžiagos .....

Ar yra būdas išgauti pseudoefedriną iš šių tablečių?
( Mano kalba ispanų, bet stengiuosi rašyti kuo geriau. Jei galėtumėte man padėti, būčiau dėkingas.)
BeSZFUJwV1
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, turiu porą klausimų.
1. Ar vietoj etanolio ir metanolio mišinio tabletėms atskirti galima naudoti dichlormetaną? Ir ar tai išspręs aspirino ir kofeino problemą?
2. Kiek gramų jodo reikėtų naudoti jodo tirpalui pagaminti? O gal galiu tiesiog tiesiai į jį įberti kietojo jodo? (Jei taip, tai kokio svorio?) Naudoju bp98
 
Top