Metamfetaminas iš efedrino tablečių

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
u naudoti šią sintezę (spustelėkite). Pabaigoje pridedame vandeninį šarmo tirpalą iki bazinio pH (>10). Ekstrakcijai galima naudoti tolueną. Ekstraktą galime plauti vandeniu, sūrymu, tiosulfatu (likusiam jodui nuplauti). Reakcija gerai mastelizuojama, jei yra reikiama įranga (geras maišymas, pakankamas kolbos tūris ir kontroliuojamas refliuksas). Tačiau mastelio keitimas turi būti atliekamas palaipsniui (jei nėra patirties)
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, aš važiuoju Maskvos keliu. Paskutiniame etape į tolueno ekstrahavimo tirpalą leidžiamos vandenilio chlorido dujos, ir stiklinės sienelėje gaunama šiek tiek skaidrių kristalinių medžiagų, kitaip nei vaizdo įraše matomi balti milteliai. Tiesiog negaliu pakęsti aštraus vandenilio chlorido dujų kvapo. Kai pabaigoje tolueno tirpalas išpilamas, ąsočio dugne vis dar lieka nedidelis kiekis geltono aliejingo skysčio. Ar ne per mažai įvedu vandenilio chlorido?
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, šiandien susidūriau su problema, susijusia su hidrochlorido dujų generavimu. Vadovavausi vaizdo įrašu ir pasidariau generatorių iš dujų skardinės. Naudojau 31 % vandenilio chlorido rūgštį ir druską. Druskos ir vandenilio chlorido rūgšties santykio nebuvo, todėl pridėjau atsitiktinai ir ji neturėjo galios išstumti dujų per žarną ir jos neburbuliavo. Ieškojau internete ir radau instrukciją, kaip naudoti aliuminį su druskos vandenilio chlorido rūgštimi. Ar galiu naudoti šį metodą? Reakcija buvo gana trumpa, truko tik 5 sekundes. Ar kas nors žino, kokia problema kilo taikant druskos ir vandenilio chlorido rūgšties metodą?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Reikia vartoti HCl ir CaCl arba H2SO4 ir NaCl. Naudokite mažesnį generatorių, kad nereikėtų naudoti daug medžiagų. HCl ir Al folija nieko nepadarys, tik padarys netvarką.
Naudokite nedidelį, išspaudžiamuosius generatorius, kad prireikus galėtumėte išstumti dujas, bet įsitikinkite, kad nesusigrąžinsite produkto atgal! Pabandykite 10-15 g CaCl arba NaCl ir gal apie 50 ml HCl arba H2SO4. Naudokite ne joduotą druską. Viską sudėkite, užkimškite žarnos galą ir palaukite 5 min. kol susidarys slėgis. Panardinkite žarną į produktą ir atleiskite slėgį, taip per produktą pradės burbuliuoti dujos, kaip jau minėjau, jei reikia, suspauskite, bet būkite atsargūs.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Bandžiau išgauti rp iš degtukų ir viriau juos 2 val. su naoh tirpalu ir jie pasidarė pilki, burbuliavo, o dabar, nuplovus distiliuotu vandeniu, jie virto pilkais milteliais ir po truputį tirpsta, ką padariau ne taip?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
kodėl turėtumėte virti rp naoh tirpale? ne, jis neturėtų tapti pilkas, baigus virti jis vis dar turėtų būti raudonas.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
evangelium
Kas nutiko ne taip, kad 2 valandas virėte RP NaOH... iš kur gaunate instrukciją? Ką tik perskaičiau visą šį pranešimą ir viskas čia. Ar jūs nesuprantate nurodymų, ar tiesiog nusprendėte viską savaip apipavidalinti, kaip jums atrodo?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
@xena

1- Jei turite problemų su šiuo klausimu, atimkite naudodami a/b metodą.

2- Ką turite omenyje sakydami jodo tirpalas?
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1. Aš tikrai neturiu problemų, tik norėjau sužinoti, ar galima naudoti dichlormetaną? Jei efedrinas netirpsta dichlormetane, tai turėtų veikti, tiesa?
2. Nekreipkite dėmesio, ką tik perskaičiau iš naujo, kristalus dedate tiesiai.

 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Girdėjau, kad sintetinant metamfetaminą iš efedrino arba pseudoefedrino, vietoj raceminio metamfetamino gaunamas dekstrometamfetaminas, neskiriant izomerų, ar tai tiesa?

Man buvo pasakyta, kad dekstrometamfetamino izomerus reikia atskirti tik sintetinant jį iš P2P.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Jei turite norimą natūralų efedriną, o ne sintetinį racematinį.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Daugelyje temų aiškinama, kaip galiu atlikti "efedrino sintezę", tačiau negaliu pasakyti, ar gausiu natūralaus efedrino, kaip jūs sakėte, kad galėčiau gaminti dekstrometamfetaminą.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Šios sintezės metu gausime racematą ef. Tik gamtinių žaliavų ekstrakcija arba izomerų atskyrimas.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pilotažas: taip. Darant prielaidą, kad kalbate apie vaizdo įrašą "raudonasis p virėjas 101". Tai labai elementarios instrukcijos ir procedūros planas. Raudonasis p, jodas ir pseudoefedrinas bei šiek tiek vandens kurį laiką reaguoja kartu. Gautas tirpalas filtruojamas. Per bazavimo etapą į šarmą pridedama natrio tiosulfato, kad būtų lengviau pašalinti iš jodo, fosforo ir PSE tirpalo likusias priemaišas. Į tirpalą pridedama šarmo, kad tirpalas būtų bazinis. Laisvasis metas išstumiamas kaip aliejus. Aliejui surinkti įpilamas tirpiklis, kuris paskui dujinamas, kad kristalai nusėstų iš tirpalo. Skalaukite acetonu (vaizdo įraše nenurodyta), kad dar labiau išgrynintumėte. Visiškai išdžiovinkite ir jūsų produktas baigtas.
 

pilotenn

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ačiū jums už tai.

Kiek natrio tiosulfato turėčiau pridėti ir ar galiu kaip tirpiklį naudoti eterį, o viršuje esantį sluoksnį imsiu ir burbuliuosiu vandenilio chlorido dujomis, kaip parodyta vaizdo įraše, ačiū
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nesu ekspertas, tai tik tai, ką sužinojau studijuodamas, asmeniškai to nedariau (kol kas). Atrodo, kad kiekvieno receptas, kiek tai susiję su proporcijomis, yra skirtingas, neturiu savojo, kuris veiktų. Aš pats tik sužinojau apie natrio tiosulfato naudojimą kaip proceso dalį. Tai pasakius, kiekvienam 1 gramui PSE reikia 0,05 tiosulfato. Taigi, jei naudojate 10 gramų PSE, sunaudojate tik PUSĘ GRAMO (0,5) tiosulfato - beveik nieko. Štai šaltinis
Jame teigiama, kad jis dar labiau pašalina priemaišas, nesureagavusį jodą ir arba reakcijos šalutinį produktą, vadinamą aziridinu. Atrodo, kad turite teisingą mintį. Manau, kad eteris veikia, bet esą yra geresnių pasirinkimų, girdėjau, kad kiti prisiekinėja Colemano degalais arba toluenu.

Nepamirškite, kad NaOH ir tiosulfato tirpalą į reagavusį filtruotą produktą reikia pilti LĖTAI.
PASTABA: Nežinau, ar NaOH ir tiosulfatą geriau pilti tiesiai, ar geriau padaryti H2O tirpalą. Matau skirtingus metodus tiems patiems rezultatams gauti, bet norėčiau turėti patirties, nes žinočiau skirtumus ir galėčiau pasidalyti žiniomis. Taigi atsiprašau dėl to. Visa tai man yra "teorija". Jei man pavyktų gauti reikiamą PSE, tai būtų kita istorija.

Bet kokiu atveju, kai pasieksite Ph 13-14, metano alyvos bazė išstums save iš tirpalo į viršutinį sluoksnį. Vėlgi, būtent čia įpilkite tirpiklio, kad pagautumėte produktą ir atskirtumėte viršutinį sluoksnį. Čia jūs HCl dujas ir pasigaminsite sniego gumulą :} Filtruokite, išdžiovinkite ir viskas gerai. Po to galite pilti acetoną, kad išplautumėte ir dar labiau išgrynintumėte. Tada galite naudoti sausą IPA perfecto perkristalizavimui - žinoma, su acetonu ir IPA prarasite kiekį, bet aukštesnė kokybė jus griebia daug stipriau ;] Sėkmės, brolau, linkiu sėkmės o7
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton sveikas pone, apie Maskvos kelią, turiu nedidelę problemą etape, kai maišydamas tolueną su laisvąja baze, kai Maskvos kelio metode sakoma, kad tolueno ekstraktas yra skaidrios ar šviesiai geltonos spalvos, o mano atrodo kaip rausvas arbatos vanduo. klausimas, kur mano klaida? beje, dėl dozės sekiau JBSC vaizdo įrašą youtube. ačiū iš anksto
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. Tikriausiai jis nuspalvintas kokiais nors šalutiniais produktais. Galutinį produktą galite išgryninti, kad jis būtų grynas.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
@faizdh20 Sunku pasakyti, kur, nes niekas nežino, ką darėte. Aš mokausi panašiai kaip ir jūs, galbūt norėsite pažiūrėti mano įrašą, pavadintą "mano versija, kaip NEGALIMA virti", kuriame rasite kai kurių problemų sprendimo būdus. Manau, kad turite nesureagavusio jodo perteklių, kitų teršalų, o gal tiesiog reikia geriau filtruoti, bet man pačiam neaišku. Ar jūsų aliejus išstūmė po to, kai pagrindėte?
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Gerai, pone, galbūt turėčiau patikrinti pranešimą, ačiū
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ar galite trumpai ir aiškiai pateikti žingsnis po žingsnio instrukcijas apie procesą, kurį turiu atlikti? jei neprieštaraujate, man reikia nuotraukų kaip vaizdinės nuorodos apie kiekvieną dalį. atsiprašau, kad to klausiu, nes mano anglų kalba prasta. todėl man tai šiek tiek painu.
 
Top