Metamfetamino sintezė iš P2P redukuojant NaBH4. Vidutinės apimties.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Po daugybės bandymų, atliktų naudojant metilamino HCL pagal šį metodą, pasidalysiu geriausiu būdu, kurį radau, kaip gauti metamfetamino laisvąją bazę dideliu mastu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrų metanolio
  • 1183 gr Metilamino HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bevandenis natrio sulfatas
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l distiliuoto vandens
  • 7 litrai DCM

- Pripildykite reaktorių 14 l metanolio
- Maišant ištirpinkite metilamino HCL
- Nustatykite reaktoriaus temperatūrą 0C (ne mišinio temperatūrą) ir įpilkite NaOH, temperatūra padidės
- Kai temperatūra vėl pasieks 20C, įpilkite P2P, temperatūra padidės, maišykite 45 min. iki 1 val.
- Įpilkite 252 g bevandenio natrio sulfato
- Kai mišinio temperatūra pasiekia 8C, pradėkite dalimis pilti NaBH4, neviršydami 20C temperatūros
- Kai bus įdėtas visas NaBH4, leiskite mišiniui maišytis 20C temperatūroje maždaug 2 valandas, kol nustos burbuliuoti
- Įpilkite vandens ir maišykite 5 min.
- Įpilkite DCM ir maišykite 10 min.
- Nustokite maišyti ir leiskite sluoksniams atsiskirti
- Pasilikite apatinį sluoksnį, o viršutinį išmeskite (nėra naudinga ekstrahuoti šią vandeninę fazę)
- Į išsaugotą sluoksnį įpilkite 200 g bevandenio natrio sulfato ir išmaišykite
- Filtruokite Buchnerio piltuvu
- Išgarinkite DCM
- Gaunama švari ir kvapni metamfetamino laisvoji bazė

;-)
 
View previous replies…

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Iš tikrųjų turiu Metilamino ir vandens tirpalą. Kaip pašalinti vandenį? Manau, kad vanduo šioje reakcijoje yra pavojingas
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Cheminiu požiūriu metamfetaminas yra metamfetaminas. Nesvarbu, kokiu būdu jis gaunamas - borohidridu ar hidrinimu ir pan.
Tačiau, tiesą sakant, NaBH4 metamfetaminas yra labai prastesnis pagal veikimo laiką ir kokybę.
Galbūt minimalios priemaišos, kurios lieka kituose gamybos būduose ir suteikia produktui specifinį poveikį.
Borohidrido atveju veikimo laikas yra iki 16-18 valandų ir didelės raceminio produkto dozės.
Manau, kad borohidrido metamfetaminą susintetinę žmonės su manimi sutiktų.
Pavyzdžiui, metamfetaminas, gautas leukarto metodu ir suskirstytas į izomerus, veikia beveik 2 paras.
Natrio borohidrido būdu gautas ir į izomerus padalytas metamfetaminas veikia tik 16 valandų ir didesne doze.
Priemaišų nebuvimą bazėje garantuoja frakcinė distiliacija ir padalijimas į izomerus.
Žinoma, tai skamba labai keistai, nes cheminiu požiūriu metamfetaminas yra metamfetaminas, tačiau, kaip rodo praktika, taip nėra.
Remdamasis "Viagros" pavyzdžiu, galiu pasakyti, kad fizer yra unikalus sildenefilio gamybos būdas, ir jei palyginsite jį su generiniais preparatais, turinčiais panašų veikliosios medžiagos kiekį, pajusite skirtumą.
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Gerbiami kolegos.
Perskaičiau, kad kai kurie iš jūsų grynina metamfetamino laisvąją bazę distiliuodami vandens garais.
Neturiu pakankamai efektyvaus vakuuminio siurblio, kad galėčiau palaikyti žemesnę nei 60 laipsnių C temperatūrą vandens virimo poingį, todėl pagalvojau, kad vietoj to galiu jį kelis kartus nuplauti distiliuotu vandeniu.
Mano nuostabai... pirmuoju plovimo bandymu susidarė emulsija, kuri nenorėjo subyrėti.
Galiausiai pridėjau pakankamai NaCl, kad susidarytų prisotintas tirpalas ir priverčiau atsiskirti, ir man pavyko išgauti laisvąją bazę...
...bet kokiu atveju...
Ar kas nors gali man paaiškinti, kaip distiliuojant garais galima gauti atskirtus laisvosios bazės ir vandens sluoksnius, o maišant su vandeniu tik gaunama mano neskaidoma emulsija?
Tiesiog nesuprantu. Koks skirtumas??
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kaip pavyzdį pasitelkite ekstrakcijos tirpiklį - dichlormetaną.
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Matau, kad padariau blogą prielaidą manydamas, kad garais distiliuota laisvoji bazė atsiskirs nuo paties vandens :-/
Sūrymą, kurio liko, sujungiau su NaOH iš reakcinio šliužo ekstrakto ir ekstrahavau su IPA, gaudamas šiek tiek daugiau laisvosios bazės.
Manau, kad menkas kiekis, bet, kaip sakė Albertas Hofmanas (pradėjęs dirbti Sandoz), turime išmokti dirbti su mažais cheminių medžiagų kiekiais ;-)

Ačiū už greitą patarimą :)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
alkoholis traukia vandenį, geriau naudoti dcm ir prieš distiliuojant sausam tirpikliui naudoti MgSO4 arba Na2SO4
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Man reikia pagalbos Aš padariau reakciją vieną gražią vonią nuo pat pradžių temperatūra nepakilo aukščiau.5Celsijaus tik tada, kai vieną kartą pridėjus nabr ji pakėlė temp iki 40cekcius 40secinds tada ji nukrito iki 3degrees toliau pridėjus ji niekada nepadidino temperatūros vėl, nes aš įsitikinau, kad aš nepridėjau tiek, kiek pirmą kartą pridėjus kai U dud padaryti, kad pirmą kartą pridėjus ji turėjo tikrą katės Po to, kai pridėjau antrą kartą, jokio kvapo nesijautė, aš laikiausi visų knygos nurodymų, aš kažką padariau, nes DCM turėjau sluoksnį, bet kai ėmiausi jį apdoroti vyno rūgštimi, l metas buvo atsargų ir tartratas pirko skystį, kuriame turėjo būti g metas, jame nieko nebuvo.
Be to, su P2P padariau 20 plovimų sūrymu, kad pakelčiau oh, kuris nieko nepadarė.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
priklausomai nuo apimties graži vonia gali būti nereikalinga nuo pat pradžių, turėkite ją pasiruošę ir naudokite pagal poreikį (jei), bet kol jūsų putos yra kolboje, leiskite reakcijai vykti be papildomo aušinimo
dėl rūgštinio p2p galite pabandyti plauti bikarbonato tirpalu arba distiliuoti ketoną vandens garais
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Aš padariau tiek nieko pasikeitė ketono pH aš padariau išorinį distiliavimą garais, jei taip aš darau savo meth dabar aš sužinojau, kad jūs turite ad vandens į kolbas fistilė per kiek vandens di aš pridėti į kolbas su per 100g p2p
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Spėju, kad tai yra 2 etapų reakcija, imino susidarymas, tada amino susidarymas. Ar yra geras imino susidarymo požymis, kad būtų galima žinoti, jog reakcija veikia, kad būtų galima šalinti gedimus? Ir ar yra toks pat požymis ir aminui?
 
  • Like
Reactions: T 3

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Atlikau vidinę distiliaciją vandens garais produktas pasikeitė iš oranžinės rudos spalvos į gražią geltoną spalvą, o pH pakilo iki pH 5. Ar galiu naudoti šį skelbimą, ar man reikia padidinti pH iki 7, nes noriu dar kartą atlikti reakciją, kad gautųsi produktas?
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ar reakcija viskas pavyko gerai, aš dirbau, kad per pirmą bandymą neteisingai nustatiau natrio borohidrido santykius ir viską išmaudžiau
Šį kartą katės piss FB taip pat jūs neturite naudoti tiek daug vandens, kaip nurodyta masinis per žudyti aš sumažinti vandens nusipirkti ketvirtadalį ir dar . Produktas išėjo gerai tiesiog darau ES rezoliuciją dabar žiūrėsime, kaip tai veikia btc ačiū už jūsų žinias ir dalijimąsi naudojant pseudo padaryti meth arba ppa padaryti 4 methylaminorex mano praeityje tai bmk p2p yra visiškai naujas pasaulis man ir jūsų informacija, kuri veikia aš labai dėkingas už
Visi nariai jei jums reikia šaltinio, kad įsigytumėte visą bmk metilaminą ir natrio borohidridą nuo 1 kg iki 1 tonos 100% gausite savo produktą nesvarbu, kur esate pasaulyje susisiekite su manimi
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking būti ramus sąžiningas ir Frank čia turi bet jei bandėte produktą tai daro stiprumo išmintingas iits fucken šūdas yrs jums padaryti produktą, bet jis nieko nedaro ne tik man 4 kiti žmonės sakė tą patį po to, kai gamina produktą per pastaruosius 20 metų aš ketinu pasakyti jums visiems jei jūsų reakcijoje nėra metalo, nesivarginkite, nes būtent metalai suteikia produktui stiprumo kojos ličio kalė jodas hipofos/rp p2p aliuminio amalgama jūsų reakcija turi būti viena iš šių, kitaip jūs tik švaistote laiką, pastangas ir pinigus gamindami šūdą.
Aš neturiu eiti į nieką aš tik konstatuoti faktus ačiū btc bioss išlaikyti gerą darbą aš ketinu pabandyti ir rasti kitą metodą, kuris turi metalo, kad aš ne mesti šį p2p į tualetą visi šie metodai be metalo jiems yra ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
TAIP PAT SKAITYKITE, KAD mdma naudojA NaBH4? mažiau stiprus? kodėl, po velnių?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Neįmanoma apie ką nors diskutuoti, kai svarbiausia yra "faktai", pagrįsti asmeniniais jausmais be jokių cheminių ar mokslinių argumentų.
Ar labai lengva suprasti, kad grynas MDMA yra grynas MDMA, o grynas D-metas yra grynas D-metas, jei gaunate gryną produktą, tai yra unikalus junginys su unikalia molekulės struktūra.

D-metas
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Jei turite šias grynas ir izoliuotas molekules, nesvarbu, kokį būdą naudojate su metalu, be metalo, net su magiškais metodais... nebus jokio skirtumo, turėtų būti visiškai tas pats.
Dėl stiprumo gali pasikeisti tik dėl priemaišų (gryno produkto koncentracija nepakankamai izoliuota) arba enantiomerų atskyrimo (tokiu atveju nebus tikslios molekulės iš paveikslėlio)
Galiu jums į rankas duoti 10 gryno produkto, gauto skirtingais būdais, pavyzdžių, ir jūs niekada nesužinosite, koks būdas naudotas kiekvienam iš jų, jo nebus galima atskirti.

Paprastas pavyzdys: grynas techniškai distiliuotas H2O yra grynas H2O, nesužinosite, kokiu būdu jis gautas, tiesiog turėsite H2O.

Tuo aš nenoriu pakeisti jūsų nuomonės ar jausmų, kai naudosite produktą, aš tik aiškinu kontrastingus ir realius faktus, kuriuos galima parodyti bet kam bet kur ir gauti tokius pačius rezultatus.

Ačiū.
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ačiū, bet, kaip sakė Hankas, taip pagamintas produktas yra silpnesnis jūsų visada perdozuoti
I
Aš visada gaminau produktą iš pseudo arba efedrino ir jis visada yra kokybiškas Aš niekam nesilpninu ir gerbiu tai, ką jūs darote dėl mūsų visų su savo sintezatoriumi ir informacija
Mes padarėme šį sintezatorių 4tines, kad įsitikintume, jog nėra klaidos ir kiekvieną kartą atėjo su tuo pačiu rezultatu jis daro daug silpnesnį produktą ne tik man. 5 žmonės išbandė produktą ir sakė tą patį
Taip, jis daro produktą be abejonės, nes dėl stiprumo ir kokybės jo nebuvo
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Jei parduočiau šį produktą savo šalyje, kas nors mane nušautų, jis tinka tik pjovėjams, užuot naudojus n -iso, mes jau atlikome bandymus. su metamfetaminu, pagamintu iš pseudo ir šio produkto, sumaišyto ir rexaled, tai ,700 dolerių už kilogramą pigiau nei pirkti n-iso
Aš savo produkto neskirstau, bet daviau draugui šio produkto, jis jį sumaišė su savo pseudo produktu ir perkristalizavo.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Atlikau natrio borohidrido metamorfozę, jokių problemų nekilo atskiriant d-vino rūgštimi etilo alkoholyje. D izomeras kristalizavosi, L izomeras liko tirštos alyvos pavidalo po alkoholio distiliacijos. Deja, sukimosi kampo neišmatavau.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ar galėtumėte man papasakoti, kokiais etapais vandenilio jodo rūgštis gaunama iš efedrino?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Kad MDMA sintezatorius atsitiktų kažkas panašaus?
Pradedant nuo PMK glicidato ir redukuojant su NaBH4 galima gauti lees stiprų MDMA?
Pradėti nuo piperonalų ir redukuoti amalgama bus geriau ar pradėti nuo PMK glicidato ir redukuoti amalgama?
prašau, aš noriu pasigaminti geriausią produktą sau... aš pavargau pirkti šūdą vartojimui. yeasr ago... there was a really nice MD stuff... now is shitty shitty shitty
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Keista, kad su MDMA yra visiškai priešingai, iš visų mano atliktų MDMA sintezių NaBH4 redukcija duoda stipresnį produktą.
Negaliu paaiškinti kodėl, nes tiksliai nežinau, bet esu praktiškai įsitikinęs, kad viskas susiję su enantiomerų atskyrimu, nes tokiu atveju MDMA yra visiškai raceminis, joks atskyrimas netaikomas. Atrodo (nesu tikras, tik remdamasis patirtimi), kad NaBH4 yra geras būdas gauti gerus raceminius produktus, bet nėra geras būdas, jei vėliau reikia atlikti skiriamąją gebą, pavyzdžiui, metamfetamino.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Galite atlikti lygiai tokį patį procesą, pakeisdami NaBH4 aliuminio amalgama kaip reduktoriumi, bet visa kita tas pats.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ką galima naudoti vietoj DCM?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ksilenas, toluenas, baltasis purvas, petras, dietileteris, freonas, propanas, benzenas, benzinas iš siurblio, zippo žiebtuvėlių skystis kūrybiškai ni-
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ar yra kokia nors konkreti priežastis, kodėl DCM buvo nurodytas kaip tirpiklis, kurį reikia naudoti? ar gausiu mažesnę išeigą, jei naudosiu alternatyvą?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne, greičiausiai ne, DCM garuoja velniškai greitai, todėl kai kurie chemikai jį renkasi kaip ekstrakcijos tirpiklį.
 
Top