"Mano" MDMA laisvosios bazės kristalizacija

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Sveiki, draugai. Turiu keletą klausimų apie šią jūsų procedūros dalį

Ar paliekate mišinį 112c temperatūroje, kol vanduo užvirs, ar tiesiog pasiekiate tokią temperatūrą ir supilate tiesiai į kibirą?

Kibire vėl turite šaltą acetoną?

Ar neprarandate daug produkto likusiame vandenyje?

Ačiū
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
metodų yra tiek daug, kad net žmonės painiojasi... Taikiau šį metodą ir jis neveikia... vieni sako, kad kristalizacija kambario temperatūroje su šaltu acetonu... kiti sako, kad kaitinant
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
šulginas rašo šį tą naujo:

"Tikroji galutinės druskos forma priklauso nuo temperatūros ir koncentracijos pradinės kristalizacijos metu. Ji gali būti bevandenė arba bet kuri iš kelių hidratuotų formų. Tik bevandenė forma turi aštrią mp; paskelbtuose pranešimuose aprašytos visos galimos vieno laipsnio lydymosi temperatūros vertės 148-153 °C intervale. Įvairių hidratuotų polimorfų infraraudonųjų spindulių spektrai yra skirtingi, tačiau jų mps yra platūs ir priklauso nuo kaitinimo greičio."
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
turėjau vieną nustatytą bandymą, pagrįstą sausa ipa ir ksilenu... manau, kad turiu dirbti su ksilenu.... padarysiu dabar... tbc..,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
tiesą sakant, man labai patinka btcboss aprašytas persotintų tirpalų MDMA HCl + vanduo kristalizavimo metodas.
Aš jį išbandžiau ir jis puikiai veikia, jei taikomos tam tikros sąlygos. Tai turi būti tikrai rami vieta, be oro srautų ir vibracijų.
Kartą padariau kvailystę - įjungiau skalbimo mašiną, kol vyko kristalizacija. Dėl to kristalai užaugo ne tokie gražūs ir savotiškai "maži"
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
pažiūrėkite šį paveikslėlį, pls. jis gana gerai paaiškina teisingos temperatūros svarbą.
jei tirpalo temperatūra didėja, sodrumas taip pat didėja.
taip pat galite paskaityti apie Raoult'o dėsnius. trumpai tariant, sakoma: tirpalo virimo temperatūra priklauso nuo sočiosios druskos molinio kiekio. taigi, ši @btcboss2022 pasiūlyta temperatūra 108C tikriausiai reiškia aukščiausią "dydžio" grafiko tašką.
kita vertus, priemaišos taip pat tampa kristalizacijos centrais, todėl "nešvarus" tirpalas jums didelių kristalų neduos.
SMGXYkfisz
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Gerai, bet jūs gaunate smėlio rūšies kristalus?
 

Attachments

  • 1ke4rsWEqu.jpg
    1ke4rsWEqu.jpg
    95.3 KB · Views: 225

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
nop: aš gavau mažesnius kristalus, mano atveju maždaug 3-5 x 7-10 mm. manau, kad tai lėmė vibracijos.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
manau, kad tai taip pat gali tikti hahah..

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-ecstasy-purification-method.404/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Šį metodą išbandžiau ir aš: mano ataskaitą galite rasti čia. Jis gana paprastas ir palyginti greitas. Tuomet dėl didelio skysčio procento jis gana gerai tinka gryninimui.
Vis dar nežinau, kokią temperatūrą ir IPA tūrį reikia naudoti, kad išaugtų maždaug 2-3 x 3-7 cm dydžio kristalai.
Intuityviai jaučiu, kad IPA tirpinimo temperatūra turėtų būti apie 36-40 C, todėl galima naudoti didesnį tūrį, tada lėtai aušinti RT arba įprastoje aušinimo kameroje. Tikriausiai pasitaikius progai pabandysiu atlikti tokį "tyrimą".
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
.mano mdma gavosi tokia
Išbandžiau 80mg ir gaunu labai stiprų
 

Attachments

  • G3tBD1RXEH.mp4
    15 MB · Views: 0
  • e1GJpWSYIo.mp4
    6 MB · Views: 0
  • MJtm8bdNsh.jpg
    MJtm8bdNsh.jpg
    4.2 MB · Views: 255

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ar gaminate tik 80 mg? ar gaminate S-izomerą?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Geriausias MDMA poveikis yra raceminės formos, tai faktas ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Taip jo optimus high religija hahahahah
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Mano džiaugsmui užteko 0,1 g skalėje Pagaminau ir paragavau kelias džiaugsmo dozes
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Žinau, kas yra S-izomeras, ir manau, kad jis nėra galingesnis, bet daug kuo skiriasi nuo racemato.
Tuo pat metu iš jūsų gautą partiją po išgryninimo ir kristalizavimo perdaviau tam pačiam vaikinui, kuris man atvėrė S-izomero pasaulį, ir jis pasakė, kad tai geriausias jo bandytas produktas.
Juokinga, bet tai tiesa.

Kai kuriuose šaltiniuose teigiama, kad geriausias S:R santykis MDMA yra 2:1, kituose - 1:2. Tikriausiai pabandysiu patikrinti abu variantus, jei turėsiu laiko.
 
Top