Amfetamino sintezė iš P2NP naudojant NaBH4/CuCl2 iš vieno puodo (1 kg skalė)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ortofosforo rūgštis yyra amfetamino fosfatas, kurio aš ir siekiau.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
sulaikykite, ar organinė fazė po bazavimo yra pripildyta produkto? ar tai tik IPA iš 1 etapo?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Prašome, nespausdinkite šlamšto!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Norėdami gauti druską, prie amf laisvosios bazės turėtumėte pridėti rūgšties, o ne p2np.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
apie tai ir kalbu. ar amperas freebase+ipa ant viršutinio sluoksnio po bazavimo?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Nuostabu, maniau, kad kažkas atsitiko, todėl išsaugojau abi fazes, sprendimą išsiaiškinsiu vėliau.
Ar turiu visiškai išgarinti ipa iš laisvosios bazės, ar galiu ją tiesiog sumažinti iki darbinio lygio, t. y. 10 %?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
kokia yra amfetamino laisvosios bazės virimo temperatūra?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Iš viso nereikia garinti, jei jūsų organinis sluoksnis yra pakankamai koncentruotas su produktu. jei laisvoji bazė yra per daug praskiesta, ji nusėda kaip šūdas arba visai nenusėda. aš siekiu, kad iš 5 g propeno pirmą kartą būtų išplauta 100ish ml organinio sluoksnio. tada dar 1-2 plovimai su 30-50 ml.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Jei galvojate apie distiliavimą, tikrai žinau, kad jums reikia vakuumo, gal net inertinės atmosferos. kiek suprantu, esant orui jis pradeda skilti anksčiau nei jo virimo temperatūra. distiliuoti garais - tai, ką žmonės dažniausiai renkasi, manau.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
gerai, ačiū. o ką man daryti, jei tirpiklio yra per daug @ ph 6 ir jis nenusėda? ar jis nusėda garuodamas?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nežinau, man taip yra nutikę tik kartą, tada įsitikinau, kad neturiu per didelio sluoksnio, ir tą kartą nebandžiau rekuperuoti. be to, fosforo rūgštį sunkiau gauti veikiančią nei sieros. rekomenduoju rasti šiek tiek pastarosios.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Gerai, kad visi gerai džiaugiasi. Turiu akumuliatorių, kuris taip pat sėdi ten apdoroti, bet neturiu laiko tai paleisti. negaliu nusipirkti sieros , bet galiu nusipirkti fosforo , todėl turiu šiek tiek. ar žinote, kokių skirtumų gali prireikti fosforo?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Kiek % jūsų fosforo rūgšties? jei su ja per daug vandens, išeiga sumažėja
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Iš pattono čia girdėjau, kad prieš tai reikėtų ją pašildyti. ko niekada nedariau su sieros rūgštimi, bet vėlgi mano rūgštis yra gana gryna.
Užsisakykite iš Lenkijos, jei esate ES, jie parduos jums statines tiesiogine prasme bet ko lol
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Gerai ačiū.
mano šalis yra rizikinga, palyginti su es, todėl id verčiau apdoroti negyvą akumuliatorių, kurį turiu. kuris yra gerai, aš tiesiog cbf šiuo metu ir noriu tai pradėti.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Jei įpilu per daug vandens, ar galiu padidinti ph atgal iki 11/12, kad jis vėl taptų laisvąja baze? ir tada atskirti ir išdžiovinti tirpiklį?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
ar ipa + freebase mišinys turėtų būti atšaldytas, kai jį rūgštinu? ar acetoną reikėtų prieš tai atšaldyti?
ar iš tikrųjų nesvarbu, ar jis 12 ir daugiau valandų bus laikomas šaldiklyje?
 
Top