Amfetamino sintezė iš P2NP naudojant NaBH4/CuCl2 iš vieno puodo (1 kg skalė)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vien tik vanduo nemažina pH, tai daro tik rūgštis.
Ne, negalite tiesiog vėl padidinti pH, kad gautumėte laisvąją bazę, pirmiausia turite filtruoti druską, ją išdžiovinti, tada ištirpinti vandenyje ir tada vėl padidinti pH, kad gautumėte laisvąją bazę.
Iš esmės turėtumėte dirbti su labai sausais skysčiais, jei norite ką nors pasūdyti, nes, kaip žinome, druska visada tirpsta vandenyje, todėl bet koks vandens kiekis blogai veikia derlių. Jei jūsų rūgštyje yra 15 % vandens, 0,75 ml vandens 5 ml rūgšties gali duoti mažesnę išeigą, pridėjus acetone likusį vandenį. Tirpalų vėsinimas turi prasmę, nes tirpumas mažėja su temperatūra, todėl išeiga didėja. Geriausia tirpalą su MgSO4 džiovinti šaldiklyje.
Jei į laisvąją bazę/IPA įpilsite acetono, galite neutralizuoti per didelio tirpiklio kiekio poveikį, vėl nusėda daugiau druskos nuosėdų, bent jau taip yra sulfato atveju.
Taip pat galite leisti tirpikliui išgaruoti, tačiau tam nereikėtų naudoti per daug karščio.
~200 °C, tačiau laisvoji bazė suirtų anksčiau. Man sakė, kad freebazės negalima kaitinti šilčiau nei 60 °C, kitaip išeiga prarandama.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
ačiū už tai. taip, turėjau omenyje vandenį rūgštyje ir tirpikliuose, o ne vien tik vandenį, nieko neišdžiovinau. Ką tik patikrinau šaldiklį ir apačioje turiu storą nuosėdų sluoksnį, kuris puikiai matosi. Ateityje sieksiu didesnio derliaus, laikydamasis džiovinimo metodų ir t. t., ir tikriausiai naudosiu sieros rūgštį. Šį kartą man tiesiog reikėjo pinigų, kai tik gavau NaBH4.
Laimei, kad išgarinus tirpiklį neviršijau 60C, bet gerai, kad dabar tai žinau.
Aš grįžti į jus vaikinai su mano derlius ir galbūt dokumentuoti mano kitą paleisti.
Apskritai ši sintezė buvo įdomi, labai paprasta ir veiksminga. 2 l kolboje galiu pagaminti 70 g P2NP, o tai yra daug geriau nei Al/Hg metodas @ 10 g. Vis dėlto kada nors išbandysiu Al/hg metodą, tik dėl įdomumo.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Gavau 40 % baltos spalvos (vis toks nedidelis pilkas atspalvis), kaulų sausos fosfato druskos.
Tai buvo iš mano rudos P2NP ir aš def praradau šiek tiek laisvosios bazės, nes nežinojau, kad pagrindinė ekstrakcija buvo viršutiniame sluoksnyje.
Esu labai patenkintas pirmąja sinteze, nepaisant to, kad išeiga buvo maža.
Daugiau valydamas P2NP ir įgyvendindamas džiovinimo protokolus, turėčiau pasiekti didesnę išeigą.
Ačiū visiems, kurie man padėjo šiame kelyje, toliau su juo žaisiu ir kai būsiu patenkintas derliumi, parašysiu metodą kitiems mėgėjams.
Į sveikatą!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
jei šios nuosėdos iškrenta prieš pridedant rūgšties, prieš pridedant rūgšties jas nufiltruokite.
Visus tirpiklius prieš pridedant rūgšties galite išdžiovinti MgSO4 (arba kitomis džiovinimo medžiagomis) šaldiklyje ir vėl nufiltruoti
Sieros rūgšties ir druskos rūgšties druskos druskos yra vieni stabiliausių junginių, manau, kad sulfato išeiga yra didžiausia, todėl jis tapo populiarus.
Dėl šios priežasties laisvosios bazės valymui rekomenduojama tik vakuuminė distiliacija vandens garais, jei ji bus atliekama.
Pas mane yra lygiai atvirkščiai, aš žinau tik Al/Hg variantą, tačiau pripažįstu šio metodo privalumus ir išbandysiu ir šį. Rezultatus pateiksiu ir čia, bet tai dar užtruks, pirmiausia turiu patobulinti Al/Hg metodą, bet manau, kad einu geru keliu.
Reikia persikristalizuoti karštoje IPA, arba vanduo P2NP turi būti tik geltonas. Jei jūsų P2NP tapo rudas, jis oksidavosi ir nebetinkamas naudoti, laikykite jį sandariame inde vėsioje (<8 °C) ir tamsioje vietoje, pavyzdžiui, šaldytuve.
Ne tik jei turėjote gerų rezultatų, tai gali būti naudinga pradedantiesiems, taip pat blogus rezultatus galima aptarti čia, aš tai padariau ir gavote daug patarimų, kurie gali padėti jums toliau. Tai ir yra visa esmė, tobulas sintezes mes turime vadove. Geri rezultatai, žinoma, taip pat gali būti pateikti, kad būtų galima pasiimti pliaukštelėti per nugarą ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Po bazavimo filtravau nuosėdas.
Turėjau daug daugiau nuosėdų , plovimui naudotas acetonas buvo įdėtas į orginalų alkoholio acetono mišinį ir įdėtas atgal į šaldiklį.
Šiuo metu mano raugas atrodo 50+ %, tikiuosi, kad po nakties šaldiklyje bus daugiau.
Aš bandžiau 25mg jo ir jis yra labai stiprus, stuff im used to greičiausiai apie 75% cut.
Kartais jūs tiesiog turite tai padaryti patys :)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Rytoj parašysiu, ką dariau kitaip.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
P2NP buvo tamsiai rudos spalvos , atlikau 2 ipa rekristalizacijas ir gavau skaidrius ish kristalus su rudu atspalviu, manau, kad tai buvo geriausia, ką galėjau gauti negaišdamas per daug laiko, bet dabar turiu šiek tiek produkto, kurį toliau plausiu, kol IPA bus skaidrus. Manau, kad kitą kartą gaminsiu pati ir tinkamai laikysiu.
Ačiū už patarimus!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
dabar pasiekiau 60 %
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Štai ką padariau mažesniu mastu;
1. Tirpalas IPA/H2O 2:1 ((IPA 800ml, H2O 400ml)(1200ml)) buvo įpiltas į 2000ml kolbą.
2. Iš karto buvo įpilta NaBH4 (116 g) ir pradėta maišyti.
3. P2NP (67 g) buvo įpilta mažomis porcijomis, kad mišinio temperatūra neviršytų 60 *С.
4. CuCl2 (7 g) vandenyje (13 ml) buvo pamažu lašinamas lašeliniu būdu, kad mišinio temperatūra neviršytų 80 *С.
5. Vėliau reakcija buvo refliuksuojama 80 *С temperatūroje 30 minučių, naudojant išorinį kaitinimą.
6. Tirpalas dekantuotas ir nufiltruotas nuo reakcijos atliekų ir supiltas į atskiriamąjį piltuvėlį.
7. Į reakcijos mišinį įpilta 25 % NaOH vandens tirpalo (533 ml) ir fazės atskirtos.
8. Apatinis sluoksnis nusausinamas į didelę stiklinę ir surenkamas viršutinis organinis sluoksnis.
9. Vandeninė fazė buvo supilta į seperacinį piltuvėlį ir ekstrahuota 500 ml IPA.
10. IPA buvo išgarinta 3/4, pusė pieno laisvosios bazės ir pusė IPA.
11. IPA ir laisvoji bazė buvo ištirpinta 130 ml acetono.
12.ortofosforo rūgštis lašinta iki pH - 6 (nuolat maišant).
13.Mišinys buvo įdėtas į šaldiklį 12 valandų.
14.Po kristalizacijos suspensija buvo filtruojama ir plaunama sausu šaltu acetonu, kol acetonas bus švarus.
15.Acetonas nuo plovimo ir ipa/acetono mišinys įdėtas atgal į šaldiklį tolesniam nusodinimui.
16.Procesas kartojamas tol, kol nebelieka nuosėdų, kad būtų gauta 60-70 % aukštos kokybės amfetamino, kadangi mišinyje atsiranda daugiau acetono, gali tekti lašinti dar šiek tiek rūgšties, kad ji sumažėtų, bet ne per daug, nes acetonas yra ph7.

Čia yra kai kurių išdžiovintų pastos uolienų nuotrauka , likusi dalis yra sausi milteliai, kuriuos reikia sumaišyti, nes man ir mano draugams jie yra per stiprūs.
Galbūt atnaujinsiu receptą ir parašysiu smulkiam namų chemikui, yra daug būdų, kaip tai galėtų būti geriau.
 

Attachments

  • yrIiJuK8x7.PNG
    yrIiJuK8x7.PNG
    901.1 KB · Views: 512

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
tai ne metas , ar galite iš čia parašyti, kaip iš jo pasidaryti kristalinį metą
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kokį metodą naudojate, kad šią baltą pastą paverstumėte kristalais
d-metamfetaminą?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Prieš vartojimą dar išvalyčiau, nuotraukoje atrodo gana tamsus nuo geltonos iki rudos spalvos.
Tačiau sveikinu su sėkminga sinteze.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kur įsigijote kristalų rektorių?

Tiesiogiai iš Kinijos? Ar turėjote kokių nors problemų?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Iš Kinijos, bet naudojantis įmone, kuri yra įpratusi užsakyti tokio pobūdžio įrangą, vistiek dėl įrangos paprastai neturėtų kilti jokių problemų, dėl produktų yra kitaip.
Įrangos tiekėjas gali parengti dokumentus ir sąskaitą faktūrą su bet kokiu kitu įrangos pavadinimu, jei tikrai jį taikysite.
 

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ei, vaikinai!
Kokiu greičiu maišote sintezės metu ir ar tai nuolatinis maišymas?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Sveiki visi, prašau pagalbos, ar gali kilti problemų su pH rodmenimis įpylus 25 % NaOh tirpalo ir ekstrahuojant IPA vandens fazę? ar galiu vietoj IPA ekstrahuoti dxm vandeninį tirpalą?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nežinau, ką turite omenyje, bet vandens fazę turėtumėte kelis kartus ekstrahuoti nepoliniu tirpikliu, pavyzdžiui, toluenu, petroleteriu
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
ir ką manote apie AcoH pridėjimą baigus reakciją. kai kuriuose receptuose rašoma apie pridėjimą ...
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Gerai suprantu . kaip paskutinė priemonė, taip pat gali būti dcm kaip patogu? 😂🤪
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Turiu klausimą. jei darysiu dcm ekstrakciją, kad nereikėtų žaisti su distiliavimu, ar galiu atlikti rūgštinę-bazinę ekstrakciją? dcm į laisvąją bazę pridėjus rūgšties turėtų susidaryti dvi fazės. viršuje - produktas, apačioje - muilas. atskirkite, į produktą įpilkite šarmo, kad gautumėte ph12. turėtų būti grynas aliejus (laisvoji bazė), atskirkite nuo apatinio sluoksnio ir išdžiovinkite natrio sulfatu. galva gerai ar blogai? prašau padėti
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Naudodami petroleterį neišskirsite vandeninės fazės, petroleteris ir vanduo nesusimaišo.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Daugybę kartų ekstrahavau su petroleteriu, bet gal aš esu kvailas.
 
Top