Paprasčiausia metamfetamino sintezė iš amfetamino

Wallpaper

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ar gyvsidabrio chloridas gali būti naudojamas kaip bus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Nepriimu to kaip klausimo :). Esame čia tam, kad padėtume vieni kitiems informacija. Kadangi nesu bandęs šio konvertavimo (nei iš raceminio, nei iš D-amfetamino), galiu remtis tik Rhodium`o pastabomis dėl


Beje, naudočiau tik raceminį amfetaminą, nes metamfetaminas gali būti išskirtas tais pačiais metodais kaip ir amfetaminas, o kam rizikuoti vertingu D izomeru, kai galutiniai rezultatai nežinomi.

`Formaldehidas ir aliuminio amalgama`
N-metil-amfetaminai buvo paruošti reaguojant atitinkamam amfetaminui su formaldehidu ir redukuojant nesant rūgšties. Taigi 1 molio amfetamino laisvosios bazės (136 g) ir 1 molio vandeninio formaldehido (81 ml 37 % arba 75 ml 40 %) mišinys 350 ml alkoholio ir aliuminio amalgamos perteklius buvo redukuojamas kelias valandas, įpilama vandens, filtruojamas aliuminio hidroksidas, tirpalas parūgštinamas ir išgarinamas, o laisvoji bazė atskiriama šarmu, gaunant fenil-N-metilizopropilaminą, paverstą hidrochloridu, mp 140 °C. Panašiai, 70 g d-amfetamino alkoholyje su aliuminiu ir 1 moliu formaldehido, buvo gautas d-metamfetaminas, kuris buvo paverstas fosfatine druska. Iš 1-fenil-2-aminopropanolio panašiai gautas efedrinas.
(paryškinta mano.)

Šiaip ar taip, vis tiek kviečiu bet kurį žmogų pasidalyti savo patirtimi, iš tikrųjų bandžiusį šią sintezę ir turintį tam tikros realios patirties. Kada nors ketinu ją išbandyti, bet būtų buvę puiku žinoti, kad ji tikrai veikia, prieš aukojant daug medžiagų ir laiko. Kita galimybė - pradėti nuo P2NP, redukuojant jį iki imino ir tada hidrolizuoti rūgščioje aplinkoje iki P2P, tačiau tada reikia dar kartą aminuoti P2P metilaminu, o tai, mano nuomone, yra per daug, nes vienas aminavimas jau buvo atliktas (po benzaldehido kondensacijos su nitroetanu). Metodas, kurį aš taikyčiau, taip pat reikalauja nemažai acto rūgšties, kad būtų galima redukuoti, pvz., ant geležies katalizatoriaus, o po to hidrolizuoti rūgštimi. Jei niekas nėra bandęs šio metodo, aš jį palyginsiu ir pranešiu forumo nariams.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Gražu, tai, ką mums patinka matyti dood
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Neskubėkite, prašome, po poros savaičių paskelbsime p2np => p2p vaizdo sintezę.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Šaunus. Tada palauksiu ir leisiu ekspertams išsiaiškinti detales / spragas. Ačiū Pattonui
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki visi,

Taigi dabar atėjo laikas man judėti į priekį savo pažangos kelyje ir pradėti domėtis kristalinio metamfetamino (ICE) gamyba, manęs nedomina "normalūs" metamfetaminai.

Taigi leiskite man pradėti nuo žingsnio paskelbimo ir mano klausimų, būčiau dėkingas bet kuriam išmanančiam indėlį.

Žingsnis:

  1. Turite gauti 1 mol bazės be amfetamino (1), pridėdami savo amfetamino druskos į 20 % NaOH vandens tirpalą iki pH 12. Maišykite 15 min. ir ekstrahuokite bazę be amfetamino DCM arba petrolio eteriu 3 x 75 ml.
    Klausimas: Rašoma, kad amfetamino laisvoji bazė, o po to druska, ar tai reiškia laisvąją bazę, kaip amfetamino aliejuje, ar sausą amfetaminą, jei spėčiau, tai reiškia amfetamino sulfatą.

  2. Paruoškite Al amalgamą. Amalgamai pagaminti turite panaudoti maždaug ~70 g Al folijos ir 1,62 g gyvsidabrio(II)nitrato (Hg(NO3)2), kaip aprašyta toliau pateiktoje temoje.
    Klausimas:čia nėra klausimo.

  3. 5 L apvaliadugnėje kolboje su grįžtamuoju kondensatoriumi ir iš anksto paruoštos aliuminio amalgamos pertekliumi 5 L talpos apvaliadugnėje kolboje su grįžtamuoju kondensatoriumi 350 mL EtOH (etanolio) sumaišytas 1 molio amfetamino laisvosios bazės (136 g) ir 1 molio vandeninio formaldehido (2) mišinys (81 mL 37 % arba 75 mL 40 %).
    Klausimas: 1 veiksmo ekstraktas supilamas į 5 l kolbą su apvaliu dugnu kartu su 81 ml 37 % vandeninio formaldehido ir 350 ml EtOH bei aliuminio amalgama?


  4. Iminas (3) buvo redukuojamas maždaug dvi valandas, kad reakcijos temperatūra būtų žemesnė nei ~50-60 °C. Reakcijai tapus pernelyg audringai, reikėtų taikyti aušinimą.
    Klausimas: 3 veiksmo reakcija maišoma viršutine arba magnetine maišykle kartu su aušintuvu, kad reakcijos masės temperatūra neviršytų 60c.


  5. Į reakcijos masę įpilama 1 l atvėsinto distiliuoto vandens, aliuminio hidroksidas nufiltruojamas.
    Klausimas: Į reakcijos masę įpilame 1 l šalto vandens ir Buchnerio piltuvu su filtru išvalome ją nuo aliuminio likučių?


  6. Reakcijos masė ekstrahuojama DCM arba petrolio eteriu 3 x 75 ml. Ekstraktai apdorojami 20 % HCl iki pH 3. Po filtravimo susidaręs vandens sluoksnis šarminamas 20 % NaOH aq iki pH 12 ir ekstrahuojamas DCM arba petrolio eteriu 3 x 75 ml. Organiniai sluoksniai su metamfetaminu (4) sujungiami, koncentruojami vakuume ir džiovinami virš bevandenio Na2SO4 arba MgSO4.
    Klausimas: Visiškainesuprantu, man tai labai neaišku.

    Suprantu, kad čia turėtų būti du skirtingi sluoksniai. Taigi spėju, kad nuo 5 etapo, kai įpilame šalto vandens ir filtruojame reakciją nuo aliuminio likučių. Ji suskils į du sluoksnius. Vienas organinis, o kitas su vandeniu, vandeninis sluoksnis.

    Organinis sluoksnis ekstrahuojamas DCM 3 x 75 ml ir tada apdorojamas 20 % HCl iki pH3

    Vandeninis sluoksnis (vandens sluoksnis) apdorojamas 20 % NaoH iki pH 12 ir tada ekstrahuojamas DCM 3 x 75 ml.

    Ekstrahavus ir apdorojus abu sluoksnius, jie sujungiami, koncentruojami vakuume (neprivaloma) ir džiovinami naudojant Na2SO4.

    Jei neklystu, šiame etape gaunama metamfetamino laisvoji bazė (Meth-oil)?


  7. Metamfetamino hidrochloridas ruošiamas burbuliuojant sausas HCl dujas per organinį sluoksnį. Nuosėdos filtruojamos siurbimo filtravimo būdu, džiovinamos. Be to, Ice metamfetaminą galima auginti šiais metodais.
    Klausimas: Visiškai to nesuprantu, man tai labai neaišku.

    Jei neklystu, tai yra etapas, kai kristalizuojame Metamfetamino laisvąją bazę (Meth-oil) į Metamfetaminą?


    Būčiau dėkingas už jūsų indėlį ir žinias mano klausimu
    .

    Su geriausiais linkėjimais


    PS: Ar administratorius galėtų padaryti šią sintezę lipnia.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
1. Turite gauti laisvąjį amfo pagrindą (amfo aliejų). Į 20 % aq NaOH tirpalą pridedate 1 molį druskos ...
3. >81 ml 37 % vandeninio formaldehido ir 350 ml EtOH
Jie turi būti jau sujungti
4. +
5. +
6.>Organinis sluoksnis ekstrahuojamas DCM 3 x 75 ml ir apdorojamas 20 % HCl iki pH3
Visą mišinį reikia ekstrahuoti DCM. Po šios ekstrakcijos gausite vandeninį sluoksnį, kurį reikia šarminti iki pH 12 ir vėl ekstrahuoti. Tada abu DCM ekstraktai (kuriuose yra Meth) turi būti sujungti, išdžiovinti virš sausiklio ir distiliuoti tirpiklį. Gaunamas metamfetamino aliejus.

7. Yra du variantai. Pirmasis, burbuliuojate HCl dujomis ir gaunate raceminį amfetamino hidrochloridą. Antrasis, atskirsite D-metą su l- arba d-vino rūgštimi ir gausite didelius metamfetamino gabalėlius.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

tolesnis klausimas, 2 žingsnis.

Ar NaBH4 arba LiAlH4 gali pakeisti Al/Hg?

Jei taip, koks yra pakeičiantis svoris šiai sintezei, 70 g?

Geriausi linkėjimai
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Manau, kad taip, 1-1,2 molinis perteklius yra gerai. Iš kur paėmėte 70 g?

Edit: supratau, iš kur paėmėte.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Aš tik darau tai su sintezatoriumi su 3 molais ir 3,6 mol NaBH4 pakeičiant amalgamą ir šaltoje atmosferoje, kaip ir kiti NaBH4 redukcijos šiuo metu atrodo gerai rytoj atnaujinsiu galutinį rezultatą, kurį dabar palikau maišyti.
Šeštame punkte man reikia išgauti organinį sluoksnį, prieš tai jį apdorojant HCl iki PH3, o vėliau bazifikuoti vandens sluoksnį ir jį išgauti?
Kodėl pirmiausia ekstrahuojama, o tik po to apdorojama rūgštimi?
Ar ne geriau bazifikuoti visą mišinį ir ekstrahuoti vieną kartą? Arba jei vieną dalį geriau ekstrahuoti rūgštimi, tai reikia daryti po apdorojimo, o ne prieš tai, manau, ne?
Keistas 6 punkte nurodytas procesas.
Mano formolio 40 % buvo metanolio tirpale, tokiu atveju man nereikia jo džiovinti NaBH4 reakcijai, jei jūsų tirpalas yra su vandeniu, turėtumėte jį džiovinti sulfatu, jei norite naudoti NaBH4 redukciją.
Ačiū.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, atsiprašau už ilgą atsakymą.
Yra rūgščių ir šarmų ekstrakcija: reikia padaryti pH3, jį išgauti. Tada pasidaryti šarminį pH ir vėl jį ekstrahuoti. Ekstraktai (organinis sluoksnis) sujungiami.
Ką turite omenyje? Tai tipiška rūgštinė-šarmų ekstrakcija. Apie šios procedūros teoriją galite paskaityti mano temoje Ekstrakcija.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Ei, Pattonai, ten, iš kur esu, negaliu gauti bevandenio gyvsidabrio(II) nitrato, bet galiu gauti gyvsidabrio(II) nitrato monohidrato, (Hg(NO3)2).H2O. Aliuminio amalgamos santraukoje perskaičiau, kad būtinas vanduo. Ar tai reiškia, kad galima naudoti monohidrato versiją?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Taip, teigiamai. Turite perskaičiuoti Hg(NO3)2*H2O kiekį pagal Hg(NO3)2 molinį santykį.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Sveiki, ar galiu vietoj nitrato naudoti gyvsidabrio ii chloridą?
Tik apytiksliai.. kiek metamfetamino galima pagaminti iš 100 g amfetamino?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
taip, tinka bet kokia vandenyje tirpi gyvsidabrio druska
Ji turi gerą išeigą, negaliu tiksliai pasakyti, bet ji yra gera, tikrai daugiau kaip 50 proc.
 

nsrnsr

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Turiu tik paraformaldehido, kaip sureguliuoti vandens tirpalo santykį? Ačiū
 
Top