🔍 Most Wanted!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Mēs meklējam ķīmisko vielu piegādātājus visā pasaulē. Lūdzu, atstājiet šeit saites uz piegādātājiem, kurus jūs pazīstat un kuriem uzticaties.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Vai esat pasūtījis no turienes?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Hello Constantylious un Nitrochems, manuprāt, ir īsti un uzticami piegādātāji! Atšķirība ir tāda, ka Nitrochems ir nedaudz lētāks, bet arī iepakojums ir skaidri marķēts ar uzņēmuma uzlīmi, kas skaidri norāda saturu!
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Tikmēr sūtījuma piegāde no Nietrochems ir nopietna un neuzkrītoša, bez jebkādas ārēji redzamas atsauces uz saturu vai sūtītāju!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vai jūs, iespējams, varētu tikt galā ar 2000 litru GBL nosūtīšanu mēnesī un nosūtīt to man. Man ir uzņēmējdarbības licence, kas ir saistīta ar to, bet es labprāt saņemtu kā kaut ko citu, kam, iespējams, pievienots pārtikas krāsojums, lai es pārliecinātos, ka tas netiek uzskatīts par GBL. Es būtu mūžīgi jūsu parādnieks, un es apsolītu tuvākajā laikā uzcelt jums pieminekli?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Visur ir daudz bdo, cilvēkiem šķiet, ka bdo ir legāls, bet DEA 1. saraksta sarakstā tas ir tieši virs GBL. Tātad ty, bet nē, paldies, man bdo nav nekāda pielietojuma. Kāpēc Ķīna nepievieno kaut ko GBL, kas tehniski padara to par citu ķīmisku vielu, bet nekādā veidā to neietekmē, viņi varētu sākt sūtīt to atkal ar jaunu nosaukumu un CA # un joprojām būtu uz labas zemes likumīgi?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Man žēl, ka jūsu skandināvijā, bet man būtu jāpiesaka 1,4 no Ķīnas? Vai tā nav ļoti vienkārša ķimikālija. Skandināvijā neražo nevienu šķīdinātāju?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Vai kāds zina kādu piegādātāju, kuram ir NABH4?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sveiki , pārbaudiet manus piedāvājumus, nosūtām pirmdien/ otrdien nākamnedēļ.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Sveiki, paldies! ja drīkstu jautāt, no kurienes jūs sūtāt? Vai nosūtīšana uz NL ir pietiekami droša?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Man ir avots, kas pārdod visus steroīdus pulveri, flakonus un tabulas, viņi pārdod PMK, BDO, helional un BMK (nepārbaudīju prekursorus, bet attiecībā uz roīdiem viņi, manuprāt, ir lielākais pārdevējs, daudzi avoti pērk no viņiem, un tie ir ļoti lēti).

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, vai tā ir tikai e-pasta adrese, vai ir arī tīmekļa vietne? Vai jūs patiešām esat pie viņiem pasūtījis? Ja jā, būtu interesanti uzzināt, cik labs ir viņu slēpums un piegāde? paldies.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
Es pasūtīju 10g turinabol un 10g clomid, viss perfekts, stealth bija ok, kvalitāte ir top, bet, ja u vēlas, lai būtu dažas atsauksmes iet uz rx meso US/FR vai eroids ;) jūs atradīsiet daudz atsauksmju bro ;)

Viņi pārdod tabletes ans flakoni pārāk

Bet, ja jūs vēlaties iegādāties roids tieši, jums ir goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws ... tas ir atkarīgs no tā, kur u dzīvot
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Tas ir atkarīgs no tā, kādas valstis jums ir nepieciešamas.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Bloom tech Ķīna karaļa 100%% jūs saņemsiet to, ko jūs pasūtījāt, nevis sagrieztu sūdi, ko citi ķīniešu pārdevēji dara, ir nopirkt no bloomtech sagrieztu produktu, tad pārdot tos jums, kad tur pērk pērk tonnu un metot 200ml, ja p2p no bmk glicidāta tur kabatās wtf jūs gatavojas darīt, kad jūs saņemsiet produktu nekas viņi par savu naudu jums ir apņemties salds vai pāriet uz bet par naudu tas notiek tikai stick up kā tas logs ir iespējas ir gatavojas slēgt drīz kā Americanis izdarot spiedienu uz Ķīnu, lai apturētu visu to, kā tas ir palaist pirkt Ķīnas valdība par slush fondi un ro.piesārņo pasauli ar fentanila un metamfetamīna prekursoriem.
Alex Vivi viņš pārdod jums to, ko produkts ir marķēts nav samazinājumi ripping cilvēkus
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mans kaimiņš maksā visaugstāko cenu par
4m-propriofenonu
2b-4m-valerofenons
fenilmagnija bromīds un citi grignardi
Dimetokaīna HCl
Daudzas citas ķimikālijas,
bet tās ir jāsūta tikai iekšzemē, tikai no ASV-2-ASV. Nekas no Ķīnas vai Polijas. Nekas netiek cauri muitai. Kāds drosmīgs cilvēks varētu to importēt pa kilogramiem, sadalīt un tālāk pārdot ar milzīgu peļņu.
Šajā pašā lapā ir sludinājumi par 125 USD/kg d-kaīna HCl no Ķīnas, mans kaimiņš maksātu 10 reizes vairāk.
 
Top