🔍 Most Wanted!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mēs meklējam ķīmisko vielu piegādātājus visā pasaulē. Lūdzu, atstājiet šeit saites uz piegādātājiem, kurus jūs pazīstat un kuriem uzticaties.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Rupja cena par to, ka riskējat pasūtīt no Ķīnas, citādi šis ir labs uzņēmums ar labiem un komunikabliem darbiniekiem!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Polijā es varu saņemt metiloamine hcl 40% ūdenī
2 brom 4-metilopropiofenons
2 brom-4hlorprofiofenons
P2np
Un citas ķimikālijas, ja kādam vajadzīgas
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Cik maksā kg P2NP?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kā par
2000 litri CAS 96-48-0 mēnesī. Man ir metode, kas darbojas. Ja jūs to varat izdarīt, jūs būsiet bagāts?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Man ir piegādātājs Indijā!
PM man!
 

Attachments

  • 2H89PnGWTO.jpg
    2H89PnGWTO.jpg
    290.8 KB · Views: 202

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vai jūs zināt
w kādu no tām mazajām vietām, kas pārdod GBL un sūta uz ASV?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butandiols Ķīnā ir pilnīgi legāls (likumība, iespējams, ir saistīta ar plašo rūpniecisko lietojumu klāstu), Ķīnas pārdevējiem ir daudz šīs preces un zemas cenas, jums ir nepieciešams, lai Ķīnas piegādātājs to maskētu un veiktu vienkāršu sagatavošanu savā virtuvē, lai iegūtu GBL.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sintētiskā noidz? Vai jūs domājat HGH ar cilmes šūnām . Es saņēmu šo kravu, kas paredzēta Kaiser slimnīcai, tas ir vismodernākais, bet atbrīvoties no tiem, ja jūs zināt kādu, kas tos gribētu, lūdzu, dodiet man zināt, tas aizņem allot ledusskapja vietas. Viņi fiksēja manu rotatora aproci, un mani draugi mati atgriezās uz sākotnējo krāsu, kas ir fucking pārsteidzošs. Padara jūs jūtaties kā yohr neuzvarams darot 3 nedēļu komplektu es domāju, ka es biju 20 atkal.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Labdien,
Man ir bijusi ļoti laba pieredze ar tirgotāju no Ķīnas Hubei Amarvel Biotech Co,Ltd Bmk (Cas 5449-12-7) ātra piegāde (Centrāleiropa), laba cena. Tur ir pieejami arī citi produkti.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Nesen viņi tika slēgti viņi bija daļa no dea s sting Amerikas Savienotās Valstis viņus apmānīja, domājot, ka viņi gatavojas mācīt gatavot, un arestēja viņus Fidži labi viņi tika izraidīti no Fidži un pēc tam arestēti Havaju salās es uzskatu, ka noteikti nepiesakieties pie viņiem.
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Labi zināt, vai varat man pastāstīt, no kurienes jūs to zināt? Vai tas ietekmē arī citus piegādātājus?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Visur ir daudz bdo, cilvēkiem šķiet, ka bdo ir legāls, bet DEA 1. saraksta sarakstā tas ir tieši virs GBL. Tātad ty, bet nē, paldies, man bdo nav nekāda pielietojuma. Kāpēc Ķīna nepievieno kaut ko GBL, kas tehniski padara to par citu ķīmisku vielu, bet nekādā veidā to neietekmē, viņi varētu sākt sūtīt to atkal ar jaunu nosaukumu un CA # un joprojām būtu uz labas zemes likumīgi?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Esmu izmantojis redhim,com jau vairāk nekā piecus gadus atrodas Krievijā laba izvēle un nosūtīšana šķiet, ka situācija reģionā to neietekmē
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sers, jūs sakāt, ka šie puiši nosūtīs GBl uz ASV?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Ķīniešu ķīmijai un perkursoriem varu ieteikt Skyechem vietnē wickr un organicchemistrypoland.pl (tiešsaistes veikals, vienkārši ielūkojieties). Es nepiesakos veikalā, bet pa e-pastu ar tādu pašu nosaukumu @proton.me. Kā vienmēr ar poļiem, esiet ļoti cieņpilns un pievienojiet dažus draudzīgus vārdus, bet citādi ļoti īsi, viņu angļu valoda parasti ir diezgan ierobežota. Arī labāk pastāstiet, ka jums tas ir ļoti labi iesaiņots, un piedāvājiet par to samaksāt dažus € papildus. Kas ir ok, jo cenas ir patiešām lielas, īpaši šķīdinātājiem, piemēram, metanolam, piemēram, 2,20 € par litru.
S3, https://shop.es-drei.de - arī ir laba vieta, Vācijas ķīmisko vielu piegādātājs ar lieliskām cenām tādām lietām kā silikagels, Kieselguhr, žāvēšanas līdzekļi un citas parastas lietas un lētu piegādi Vācijas teritorijā.
Vācijā ir arī Aurelio.de - mākslinieku un restauratoru piegādātājs ar ļoti labām cenām šķīdinātājiem, piemēram, etil acetātam un acetonam.
Visiem Vācijas piegādātājiem ir nepieciešams vecuma apliecinājums, piemēram, personu apliecinoša dokumenta fotoattēls vairumam interesējošo lietu. Es ieteiktu nosūtīt viņiem to bez pieprasījuma, tiklīdz jūs reģistrējaties veikalā, ar dažām draudzīgām rindiņām, un tas būs gluda burāšana visu laiku.

Stikla piederumiem/laboratorijas aprīkojumam, tostarp lielajām lietām: https://www.kleinanzeigen.de/pro/SecondLab - jauki puiši, labākās cenas, nedaudz parunājiet, norunājiet tikšanos, aizbrauciet līdz viņu noliktavai un paņemiet, ko sirds kāro, samaksājiet skaidrā naudā un viss. Ko jūs gribētu vēl vairāk?
Protams, nekad neprasiet tablešu preses. Tā ir vienīgā patiešām problemātiskā aprīkojuma daļa, un vislabāk to ir pirkt Ķīnā kā rezerves daļas un sūtīt izjauktā veidā vairākās jauktās kravās "Remonta komplekts ražošanas vienībai 77545ATd-B" - jūs saprotat, par ko ir runa.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Sveiki, lūdzu, veltiet laiku, lai pievienotu šīs vietnes saišu katalogam.
 
Top